Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez maiev 10 mar 2007, 00:13
Piotrek napisał(a):Ale słyszałem o czymś takim, że kobiety są w stanie wyczytać z mimiki, mowy ciała itp. o wiele więcej niż faceci.

No to może byc prawda. Dużo da się wyczytać, z tzw. mowy ciała. Zresztą sporo czytałam kiedyś na ten temat bo bardzo ciekawy jest :) Ale ekspertem nie jestem.
Są tez tacy ludzie którzy są jak otwarta książka - wszystko po nich widac nawet nie trzeba się specjalnie starać. Darku - może po Tobie za bardzo widać że ty jesteś tak mało pewny siebie? myślę że Piotrek ma dużo racji z tym uzewnętrznianiem skrępowania i w ogóle.
Pozdrawiam.
"I need a new version of me..."

przez depresyjny86 10 mar 2007, 00:41
No z tymi uczuciami to może być tak,że rzeczywiście kobiety widzą to co czujemy w danej chwili.a już napewno zauważają nasze skrępowanie,.....,nasze uczucia,reakcje napewno są w mniejszym lub większym stopniu widoczne....
:)

przez LuC 10 mar 2007, 01:07
wieczór stosunkowo różny... Aguś ajlowiu....
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 10 mar 2007, 01:47
Widać Darek musisz się skupić na wyeliminowaniu tego skrępowania. Trzeba przestawić myśli na inny tor. Ty jesteś OK, ale tego nie pokazujesz po sobie, bo jesteś skrępowany i wtedy nie jesteś sobą. Więc pomyśl co dałoby wyluzowanie w takiej sytuacji. Nie myśl przy spotkaniu z kobietą w kategorii miłosnej i czy podobasz się jej czy nie, bo spalisz się na miejscu. Tak myślę... Cały dochodzę do nowych wniosków - mam nadzieję, że słusznych.

LuC napisał(a):wieczór stosunkowo różny...

co masz na myśli? ;)
Przyjaciel forum

przez piotrus 10 mar 2007, 02:18
Boję się zasnąć.. znowu mnie będzie coś męczyło pewnie w nocy, obudzę się i wystraszę cienia na ścianie albo wyjdę na korytarz i stwierdzę że nie wiem czemu to zrobiłem. Rano będzie boleć mnie głowa, ale spróbuję pospać do oporu, w tygodniu zawsze się zrywałem z budzikiem bardzo zdenerwowany. Mam wrażenie że w nocy wychodzą i męczą sytuacje, w których byłem nieszczery i nie powiedziałem co myślę albo czuję. Kara za bierność. Ale nie otworzę się tak na ludzi, nie ma mowy :D
Nadzieja, Beznadzieja

przez maiev 10 mar 2007, 02:26
piotrus No to witaj w klubie. ja też się boję zasnąć. Właściwie to nie wiem czemu - to taki nieuzasadniony lęk. Pewnie będę siedziała znowu pół nocy albo i gorzej. Moze obejdzie sie jednak bez bólu głowy. Nie nastawiaj się tak ;)
Miłej nocy wszystkim życzę!!

przez IceMan 10 mar 2007, 02:29
piotrus napisał(a):ale spróbuję pospać do oporu

ale co za dużo to niezdrowo - a dokładnie zbyt długi sen kończy się bólem głowy. Optymalny czas to 8-9 h snu - i najlepiej nie spać od rana do południa, bo pobudka o 12-13 to katastrofa - ból głowy murowany.
piotrus napisał(a):Mam wrażenie że w nocy wychodzą i męczą sytuacje

...którym przejmowałeś się za dnia. Stąd się biorą różne sny, czasem koszmary :?
Miłej nocy wszystkim życzę!!

i wzajemnie Ewo :)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 10 mar 2007, 13:41
Dzisiejsza sobota jest lepszym dniem od wczorajszego.Sloneczko świeci,jest super,przed chwilą wykonywalem prace przy ogródku<takie krzaki wyrywalem>.
Ogólnie dzisiejszy dzień jest całkiem spoko.

przez piotrus 10 mar 2007, 14:13
Kurcze, no wstałem około 10, poczytałem coś o pozytywnym nastrajaniu się i powtarzaniu do siebie: "Piotrek, jestem gotów zaakceptować Cię jakim jesteś", a potem się znów położyłem i mówiłem tak sobie, i teraz znowu się zbieram.. głowa mnie nie boli tylko mam wszechogarniające poczucie zniechęcenia i beznadziejności. Nie radzę sobie z przekonaniem samego siebie, mam wrażenie że tak jestem nastrojony jakbym zmierzał do tego żeby mnie zamknęli w szpitalu i tam coś wyleczyli.. : /
Nadzieja, Beznadzieja

przez IceMan 10 mar 2007, 15:11
A u mnie na opak dzisiaj słoneczko się schowało za chmurami :P

piotrus - na zniechęcenie i beznadziejność najlepsze jest zajęcie się czymś. Najlepiej, żeby to było coś przyjemnego, może hobby itp. Ważne, żeby nie pozwolić sobie na myślenie: Jaki to ja jestem beznadziejny itp. To zajęcie powinno absorbować Cię całkowicie, wtedy nie będziesz miał czasu na takie myślenie.
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 10 mar 2007, 23:57
Dzisiaj w sumie oprócz prac w ogródku nic takiego nie robiłem...,no ale myśle,że dzisiejszy dzień byl względnie dobry,zwłaszcza,że pokonałem atak bez Xanaxu po raz kolejny no i.....robiłem brzuszki :smile:

przez IceMan 11 mar 2007, 00:18
Czyli możesz spokojnie zaliczyć dzień do dobrych. I bardzo dobrze. Ja w sumie spędziłem dzień na forum i nad lekcjami.
Przyjaciel forum

przez maiev 11 mar 2007, 04:28
Dzisiejszy dzień - a właściwie już wczorajszy to porażka ale cóż nie pierwsza i nie ostatnia - wszystko nie tak. Ale trudno. Zniosłam to jakoś ale i tak czuję jakiś taki niesmak. Ostatnio non-stop zawodzę się na ludziach. Cholerka - jednak nie można im ufać. :? Chyba by nie zaszkodziło jakby niektórzy byli troszke bardziej szczerzy? Ale nie - lepsze całe stado nieporozumień i owijanie w bawełnę. A ile z tego kłopotu....ho ho. Najlepsze jest to że każdy kto mnie troszkę lepiej zna to wie dobrze że na kilometr wyczuwam krętactwa i mijanie się z prawda i lubię jak się do mnie mówi prosto z mostu co i jak. Ale nie...no bo po co. Ehh Ja to się chyba nigdy nie przyzywczaję do trybu myślenia niektórych ludzików. to dla mnie nie do pojęcia. A za swoja szczerość i "durne" dążenie do wyjaśniania nieporozumień to czuję że znowu oberwę. Ale cóż...musiałam coś wyjaśnić, żeby wiedzieć komu mam wierzyć a komu nie... i dalej nie wiem.
Wypiłam troszkę procentów ;) ale natychmiast mnie otrzeźwiło jak zobaczyłam w jakim stanie jest mój mąż. Nie mogę spać - bo jak myślę że on ma taką gorączkę to mi gorzej. A jak wychodziłam to taki był rześki. Mam nadzieje że do jutra się mu troszkę polepszy. Ja i tak nockę mam z głowy. :cry: Mówię Wam! Porąbany dzień - od samego rana.
Pozdrawiam i miłej niedzieli. :smile: :? Idę co produktywnego zrobić jak już spać nie mogę tak czy siak.

przez Makcia 11 mar 2007, 10:11
Mój dzisiejszy dzień :D Wlaśnie gotuje obiad od 8 rano żeby iśc na spacer z czystym sumieniem że jak wrócie to wszystko będzie na mnie czekało ( jestem troche padentką i lubie mieć wszystko zorganizowane i posprzątane ;) ). Wczoraj też byłam na spacerku..to mój cel na ten tydzień..dotlenianie sie. Co prawda mój spacerek skończył sie wczoraj względnie wcześniej bo..mieszkam blisko stadionu i przyjechali kibice z innego mista..zrobiło sie troche niebezpiecznie no i zwinęlam swoją nerwice pod pache i przyszłyśmy do domu :D Moim dzisiajeszym sukcesem będzie niemyślenie o przykrościach i nie analizowanie siebie a wczoraj był...dzień dobroci dla domowników ;) pozdr

Sortuj wg