Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 12 paź 2012, 13:36
pw
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Sorrow 12 paź 2012, 13:37
bakus napisał(a):
Sorrow napisał(a):Na czym polega ta hipnoterapia? Czy jesteś zmuszany do udzielania jakichś informacji pod wpływem hipnozy?

Nie. Przed robisz wywiad co Ci dolega. Hipnoterapia przede wszystkim jest o tyle lepsza od każdej innej, że wszystkie sugestie jakie są ładowane do twojego umysłu wchłaniają się o wiele szybciej, dlatego, że w stanie pół snu pół jawy nasz umysł jest podatny na sugestie bardzo mocno.
Znasz kurs SITA?? Jest to kurs języków obcych. Jesteś w stanie transu w trakcie nauki i dlatego jest taki skuteczny. Bo ponownie... twój umysł jest otwarty na przyjmowane sugestie i wszystko pozostałe na czym jesteś skupiony.

Mogę np. władować sobie sugestię:
Jestem Aniołem Śmierci
Jestem Mieczem Zagłady
Unicestwię Swoich Wrogów?

bakus napisał(a):Narosło pełno mitów na temat hipnozy i hipnoterapii. Niewtajemniczeni po prostu bełkoczą na ten temat i demotywują.

To z powodu nazwy XD . Jakby to się nazywało hipnosugestia to by od razu wiadomo było o co chodzi ;) . A nazwa hipnoterapia przywodzi na myśl obraz terapeuty hipnotyzera wyciągającego z pacjenta wszystkie brudy o których on nie chce mówić :D .

przez bakus 12 paź 2012, 13:53
Odpowiednio przeprowadzona może sprawić, ze po wybudzeniu ściągniesz spodnie i wybiegniesz na ulicę.

To z powodu nazwy XD . Jakby to się nazywało hipnosugestia to by od razu wiadomo było o co chodzi ;) . A nazwa hipnoterapia przywodzi na myśl obraz terapeuty hipnotyzera wyciągającego z pacjenta wszystkie brudy o których on nie chce mówić :D .
To ty sam je wyrzucasz a nie hipnotyzer. Hipnotyzer Cie tylko prowadzi za rękę, ale ważna jest twoja inicjatywa i wyobraźnia.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 12 paź 2012, 13:59
bakus, a opisz sposób w jaki wykonujesz autohipnozę? co sobie sugerujesz...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez *Wiola* 12 paź 2012, 15:02
bakus Możesz wierzyć albo nie , ale naprawdę życzę Ci ,żeby zadziałało tak ja chcesz, nieistotne jakie mam na ten temat zdanie. Jesli Ci się uda, chętnie się pzryznam do pomyłki.
Moderator

przez carlosbueno 12 paź 2012, 15:06
bakus jak okaże się skuteczne i Cie to głębiej zainteresuje sam będziesz mógł otworzyć taka hipnoterapię i leczyć innych np .mnie ;)
Największy Forumowy Maruda

przez bakus 12 paź 2012, 15:24
*Wiola* napisał(a):bakus Możesz wierzyć albo nie , ale naprawdę życzę Ci ,żeby zadziałało tak ja chcesz, nieistotne jakie mam na ten temat zdanie. Jesli Ci się uda, chętnie się pzryznam do pomyłki.

Już działa.
Właśnie idę na "podryw" :P Trzymajcie kciuki.

przez depresyjny86 12 paź 2012, 16:19
Trzymamy:)
:)

przez wiejskifilozof 12 paź 2012, 20:19
Może Tobie się uda :great:

przez Jakub_Mikus 12 paź 2012, 22:25
Sorrow napisał(a):Na czym polega ta hipnoterapia? Czy jesteś zmuszany do udzielania jakichś informacji pod wpływem hipnozy?

Możesz ich udzielić ale nie musisz. ty masz całkowitą kontrole nad informacjami którymi się dzielisz. Hipnotearpeuta może ci wytłumaczyć dlaczego potrzebuje jakiegoś rodzaju informacji i to będzie twoja decyzja czy ich udzielisz.

bakus napisał(a):że w stanie pół snu pół jawy nasz umysł jest podatny na sugestie bardzo mocno.

Hipnoza nie jest stanem pół snu ani pół jawy to kolejny z mitów jej dotyczących. Jak może być pół snem pół jawą skoro twoje zmysły są kilkunastokrotnie lepiej wyostrzone. Mam nadzieje że tego czegoś nie powiedział ci twój hipnoterapeuta.

cudak napisał(a):bakus, a jak dokładnie wygląda ta hipnoterapia ? co to za sugestie ?

Na początku ustalasz z hipnoterapeutą co chcesz osiągnąć.
Potem praca z emocjami któe powodują np lęki itp.
W międzyczasie jest masa różnych technik które możesz wykonywać by zmienic swoje wewnętrzne oprogramowenie.
I to ty wykonujesz całą prace operator hipnotyczyny tylko i wyłącznie prowadzi cie i pokazuje co i jak ma być wykonane.
Odnośnie sugestii to można ustalić przed sesją takie które będą dla ciebie najbardziej odpoweidnie lub moim zdaniem lepsza opcja gdy ludzie zauwazają jakich zmian dokonali i wtedy wymyslają sobie sugestie podczas sesji ponieważ one są wtedy dużo trafniejsze i dużo silniejsze.

cudak napisał(a):bakus, ja akurat poddawałam sie hipnozie i cos wiem na ten temat.

Ja po kilkuset sesjach hipnotycznych nigdy nie widzialem nikogo kto poddaje sie hipnozie.
Ty w nią sama wchodzisz. Poddawanie sie sugeruje jakby ktos miał przejąć nad tobą kontrole, co jest całkowicie niezgodne z prawdą. Ty możesz sobie pozwolić by sama wejść w hipnoze gdy podążasz za sugestiami, jednak nigdy się jej nie poddajesz.

Sorrow napisał(a):To z powodu nazwy XD . Jakby to się nazywało hipnosugestia to by od razu wiadomo było o co chodzi ;) . A nazwa hipnoterapia przywodzi na myśl obraz terapeuty hipnotyzera wyciągającego z pacjenta wszystkie brudy o których on nie chce mówić :D

Tylko nie da się wyciągnąć wszytstkich brudów o ile osoba tego nie chce, ludzie podczas hipnozy potrafią idealnie kłamać. Za propagowanie takiego fałszywego wizerunku hipnoteapeuty można podziękować telewizji i niektórym gazetom.
Moja strona: Hipnoza i Hipnoterapia

przez wiejskifilozof 13 paź 2012, 07:08
Czy ktoś ogląda w czwartki na TLC o 22.30 program Spóźniony pierwszy raz ? to wersją amerykańska , widziałem fragment . Babka , mówiła ma 35 lat i jestem dziewicą .

przez bakus 13 paź 2012, 08:54
Jakub_Mikus nie powiedział tak. O ile pamiętam określił to jako stan między snem a jawą.

przez Jakub_Mikus 13 paź 2012, 10:29
bakus napisał(a):Jakub_Mikus nie powiedział tak. O ile pamiętam określił to jako stan między snem a jawą.

Ja się z takim oreśleniem całkowicie nie zgadzam, ale jeżeli tak to okreslił to widocznie ktoś go tego nauczył kiedyś.
Moja strona: Hipnoza i Hipnoterapia

przez inbvo 13 paź 2012, 10:33
bakus, no to zdawaj teraz relację. Mam nadzieję pozytywną.:)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Sortuj wg