Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 02 wrz 2012, 19:56
Candy14 napisał(a):Stark, ona bedzie szczesliwa moc sie poswiecac dla Ciebie :mrgreen:

a są takie osoby dzisiaj, kiedyś to były np moja mama ale teraz to chyba niewiele już pozostało a takie to wolą często właśnie takich pijaczków, bijących.
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 02 wrz 2012, 20:02
Stark, zartuje :) Znajdziesz cudowna dziewczyne z ktora zrealizujesz marzenia ..tylko wychodz do ludzi i nie zaluj usmiechu :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Stark 02 wrz 2012, 21:12
carlosbueno, Pod tym względem nigdy kobiet nie zrozumiem :mrgreen:
Candy14, Oby,choć z dnia na dzień wątpię w to.
Stark

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 03 wrz 2012, 00:08
Candy14 napisał(a):tylko wychodz do ludzi i nie zaluj usmiechu :D
To nie do mnie było, ale odpowiem. Gdyby to było takie łatwe... Tacy jak ja w ogóle się nie uśmiechają.

Ciekawe dlaczego nikt nie odpisał na mojego poprzedniego posta.

nawet ciekawe
http://www.youtube.com/watch?v=6Jcxu-tk ... ture=share
Poczytaj sobie katolickie fora o seksie, zakazanej antykoncepcji i wynikających z tego problemów dla katolików. To tylko tak ładnie wygląda u tego jednego księdza.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 03 wrz 2012, 00:17
Gdyby to było takie łatwe...

A co jest latwe? :) Za to jak dobrze smakuje kiedy wlozymy troche wysilku
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Stark 03 wrz 2012, 00:19
Candy14, Uśmiech to za mało niestety.
Zresztą, nie wiem...jestem dziwadłem w kwestii związków.
Próbować można?
Ale niema co robić sobie nadziei i zbytnio się angażować...
Stark

przez inbvo 03 wrz 2012, 01:25
Candy14 napisał(a):
Gdyby to było takie łatwe...

A co jest latwe? :)
Zapewne niewiele rzeczy. Ale na chwilę obecną to wydaje mi się ZA trudne.

Za to jak dobrze smakuje kiedy wlozymy troche wysilku
"trochę"? Mnie to nie przychodzi łatwo- kwestia doświadczeń z przeszłości.

przez tahela 03 wrz 2012, 02:01
Jeśli ludzie się dopasuja we wrażłiwoscci, odbiorze swiata, emocjonalnie i intelektualnie to i seks im lepiej wychodzi bo nadają na tych samych falach po prostu a duzo par jest niedopasowanych pozatym seks jest fajny a czy seks np. francuski to seks co powiedziec o chłopaku, który uprawiał seks francuski duzo razy a nie włożył to się zdarza to był stosunek czy go nie było bez sensu gadacie i tyle ważne by sie dobrać w róznych sferach życia wtedy seks lepiej wychodzi a jka sie ludize za bardzo róznia to i czego innego od seksu oczekuja.Seks jest jedyna rzeczą stała bo dzięki niemu jestesmy w stanie przetrwać jako gatunek, bakterie sie przez podział rozmnazają ,ale to chyba mniej przjemne.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez bittersweet 03 wrz 2012, 11:34
inbvo napisał(a):Ciekawe dlaczego nikt nie odpisał na mojego poprzedniego posta.

Pijesz do mnie ? nie jestem w stanie skumać, o co właściwie Ci biega :roll:, sorki. I nie propaguję żadnych poglądów, tylko wyrażam swoja opinię. Nie staram sie też nikogo przekonać, nie mam takich ambicji.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez inbvo 03 wrz 2012, 12:03
cudak napisał(a):Pijesz do mnie ? nie jestem w stanie skumać, o co właściwie Ci biega :roll:, sorki. I nie propaguję żadnych poglądów, tylko wyrażam swoja opinię. Nie staram sie też nikogo przekonać, nie mam takich ambicji.
nie tylko do Ciebie. O co mi biega? To proste- tylko o to ze jak wszyscy będą tak myśleć to ja i cala reszta prawiczków nie mamy szans.

przez bittersweet 03 wrz 2012, 12:15
inbvo, jak mysleć ?

przez inbvo 03 wrz 2012, 12:33
cudak napisał(a):inbvo, jak mysleć ?

Już odpowiadam: w taki sposób, że prawiczek to potencjalny niewierny partner. Chyba coś takiego wynikało z Twoich poprzednich postów- jak nie to mnie popraw. Jak wszystkie będą tak myśleć to zostaną tylko prostytutki.

przez bittersweet 03 wrz 2012, 13:42
inbvo, kazdy jest inny... jeden będzie szczesliwy całe zycie z jedna kobieta, inny będzie cały czas szukał "nowości". Dla mnie prawiczek nie jest gwarancja wierności, jak zapewniała koleżanka @Kinia5. Tego typu myślenie to dla mnie naiwność, dlatego tak odpisałam.

No i nie sadze, żeby moje posty miały tak morderczą siłę przekonywania :lol: , ze jakas laska po ich przeczytaniu sie zniechęci do prawiczków :lol: Dużo userek zadeklarowało, ze im się prawictwo podoba, ten fakt jakos pomijasz ....

Co do prostytutek, wybacz... trochę to niesmaczne. Dla mnie ktoś, kto korzysta z tego typu usług, sam siebie poniża. Tak jakby sam się przyznawał, ze nie potrafi zainteresować sobą "normalnej" kobiety. Że jest tak beznadziejny, że musi za to płacić. Dla mnie to upadek. Poza tym, co właściwie może zaoferowac dziwka ? oprócz kłamstwa ? Bo niezależnie jaki klient będzie, ona i tak poudaje 10 orgazmów na minute i niesamowitą ekstazę. Nie rozumiem, jak faceci dają się nabierać na takie prymitywne chwyty. A jak trzeba będzie faktycznie zadowolić kobitę, to dalej będą ciemni jak tabaka w rogu :?

przez inbvo 03 wrz 2012, 14:06
cudak napisał(a):inbvo, kazdy jest inny... jeden będzie szczesliwy całe zycie z jedna kobieta, inny będzie cały czas szukał "nowości". Dla mnie prawiczek nie jest gwarancja wierności, jak zapewniała koleżanka @Kinia5. Tego typu myślenie to dla mnie naiwność, dlatego tak odpisałam.
Bo oczywiście że nie jest żadną gwarancją. Czekania do ślubu też nie popieram.

No i nie sadze, żeby moje posty miały tak morderczą siłę przekonywania :lol: , ze jakas laska po ich przeczytaniu sie zniechęci do prawiczków :lol: Dużo userek zadeklarowało, ze im się prawictwo podoba, ten fakt jakos pomijasz ....
Dużo zadeklarowało, Ty również nie miałaś nic przeciwko prawiczkom, aż tu nagle takie wnioski. Ale może się mylę. Jakby wszyscy myśleli że prawiczek zdradzi to już napisałem co by było.

Co do prostytutek, wybacz... trochę to niesmaczne. Dla mnie ktoś, kto korzysta z tego typu usług, sam siebie poniża. Tak jakby sam się przyznawał, ze nie potrafi zainteresować sobą "normalnej" kobiety. Że jest tak beznadziejny, że musi za to płacić. Dla mnie to upadek.
Mało kto tam idzie bo chce. Dokładnie tak- bo nie potrafi zainteresować innej kobiety. Nie może być w normalnym związku, więc "tonący brzytwy się chwyta".

Poza tym, co właściwie może zaoferowac dziwka ? oprócz kłamstwa ? Bo niezależnie jaki klient będzie, ona i tak poudaje 10 orgazmów na minute i niesamowitą ekstazę. Nie rozumiem, jak faceci dają się nabierać na takie prymitywne chwyty. A jak trzeba będzie faktycznie zadowolić kobitę, to dalej będą ciemni jak tabaka w rogu :?
Jedynym co może zaoferować wg. mnie jest tylko seks- dla mnie wiadomo że dziwka udaje orgazm. Jeszcze nagada jak to nie było jej dobrze itd. żeby nie stracić klienta. Jeśli ktoś w to wierzy to nie wiem co sobie myśli...

Sortuj wg