Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 22 gru 2011, 03:09
Ale ktoś wymyślił z tą sztuką uwodzenia :D :D :D.Najpierw trzeba mieć czym uwieść....
:)

przez L:) 22 gru 2011, 04:15
Obrazek
L:)

przez tahela 22 gru 2011, 04:27
carlosbueno,
fajnie :D
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zujzuj 22 gru 2011, 11:11
Wszystko jest dla ludzi. Nie ma też co demonizować, czy szufladkowac. Ja np jak byłem na imprezie z tym znajomym to sie uśmiałem po pachy jak on mi sprzedawał te wszystkie techniki, określenia. Jak prezentował przejście przez lokal to leżałem, specjalne spojrzenia itd... więc tym tez można sie troche bawić. To jest chyba sedno, że trzeba miec troche dystansu i koniecznie pozwolic sobie na bycie sobą. Po jakims czasie to już nie miałem ochoty z nim chodzić wcale. Dodam że ów kumpel ogólnie to ma same rozczarowania sercowe. Zagaduje laski, umawia sie z nimi ale oferuje tylko bajer i bycie ekstra. Mam wrażenie że u tych podrywaczy na pierwszym miejscu sa faceci. W tym wszystkim chodzi o facetów i ich własna męskośc w kontekście innych facetów. Tak jakby chcieli dogonić wyobrażenie o stylu życia. Jakby chcieli dogonic innych, których życie wyobrażają sobie jako takie które musi byc swuper ekstra. Jak juz bedą zachowywac sie jak oni, jak beda robić to co wydaje im sie że powinni to wydaje im sie że bedą szcześliwi, tak jak im sie wydaje że ci inni są. Oczywiście piszę to w oparciu o jakąś obserwacje. Mogę sie mylić, inni na pewna sa inni...ale generalnie to cała cześc osobowości która moge okreslić jako "podrywacz" to coś czego nie lubię i coś co mnie smieszy. Mnie to wrećz meczy. Rezonowanie emocjonalne z kims takim na dłuższą metę przynosi zmęczenie i chce sie jaknajszybciej z tej szopki wyrwać. Cały czas na jakims dziwnym dupościsku, że trzeba tak, że trzeba inaczej...jakby ciągła walka i napięcie. Dodam że jeśli nie okażesz sie podobny, to okazesz sie kims delikatnie mówiąc cienkim. Ocenią cię tak samo jak samych siebie i tak jak widzą swiat iich wartośc. Przez pewne cechy które spelniasz i jest ok, lub nie i nie jest ok.

przez egon z poczty 22 gru 2011, 12:17
L. Zuj zuj jest mi znany z absurdalności swoich pomysłów bo kilka jego postów czytałem A CO DO MNIE to nie mam 14 lat a 3 razy tyle .Ale jak patrzę wstecz to kobiecie jest potrzebne prawie wszystko .Różnice są drobne w sumie jedna musi miec chu.. przy du... i pięść przy oku ,poczucie bezpieczeństwa itd zresztą co za rożnica chłopak potrzebuje smiałości i tyle napisaliśmy tyle że że sam wybierze sposób dla siebie .
Nie ma tutaj żadnej kwestii że jesteśmy winni sami pozwalając terapeutom by mieszkali miedzy nami.

przez carlosbueno 22 gru 2011, 14:17
Różnice są drobne w sumie jedna musi miec chu.. przy du... i pięść przy oku ,poczucie bezpieczeństwa itd

Feministki i inne wrażliwe kobiety nie byłyby z tego poglądu zadowolone, ale ja się nie będę ustosunkowywał z racji małego doświadczenia w tym temacie.
Największy Forumowy Maruda

przez egon z poczty 22 gru 2011, 16:40
Feministki mówiąc za Korwinem mają poglądy łudząco podobne jak hitler.Też uważają że kobieta powinna być wykrztałcona ,robić kariere ,być tym samym niezależna od mężczyzny ,a więc uważają że praca czyni je wolnymi. Podobnie uważał hitler.
Nie ma tutaj żadnej kwestii że jesteśmy winni sami pozwalając terapeutom by mieszkali miedzy nami.

przez zujzuj 22 gru 2011, 16:45
egon z poczty napisał(a):L. Zuj zuj jest mi znany z absurdalności swoich pomysłów bo kilka jego postów czytałem A CO DO MNIE to nie mam 14 lat a 3 razy tyle .Ale jak patrzę wstecz to kobiecie jest potrzebne prawie wszystko .Różnice są drobne w sumie jedna musi miec chu.. przy du... i pięść przy oku ,poczucie bezpieczeństwa itd zresztą co za rożnica chłopak potrzebuje smiałości i tyle napisaliśmy tyle że że sam wybierze sposób dla siebie .

To fajnie, że jestem ci znany. Dziwne jednak że piszesz do L:), a nie odnosisz sie do absurdalności. Przeciez to nie jest dyskusja o mnie. Co do absurdalności podlądów, to te posty sa troche jednostronne ale co zrobić. Pisałem z własnego doświadczenia, a wczesniej ani mnie to nie interesowało, ani specjalnie z ta tematyka nie miałem nic wspólnego więc wiedze mam jaka mam. To nie wina moja, tylko mojego wątłego doświadczenia:).

Teraz co do absurdalności i także innych twoich argumentów i wypowiedzi. Polecam zapoznac sie z tym terminem http://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka . Polecam tez zapoznac sie z pkt na samym dole strony

-- 22 gru 2011, 15:46 --

egon z poczty napisał(a):Feministki mówiąc za Korwinem mają poglądy łudząco podobne jak hitler.Też uważają że kobieta powinna być wykrztałcona ,robić kariere ,być tym samym niezależna od mężczyzny ,a więc uważają że praca czyni je wolnymi. Podobnie uważał hitler.

Widziałem ta wypowiedz Korwina i w tej dyskucji został zmiarzdzony przez nieznaną mi panią. W tym kontekście ponownie polecam zapoznac sie z terminem erystyka

przez carlosbueno 22 gru 2011, 17:11
Z tego co mi wiadomo to Hitler i jego środowisko był za tym aby kobiety rodziły jak najwięcej żołnierzy a ich rola ograniczała się do 3 K ( kirche, kinder i kuchen) czyli do wychowywania przyszłych panów rasy aryjskiej. W dalszej fazie rozwoju hitleryzmu zamierzał odbierać dzieci rodzinom, czy raczej specjalnie tworzonym aryjskim parą i wychowywać je w ośrodkach gdzie odbywałoby się szkolenie wojskowe i indoktrynacja.
Trochę odszedłem od tematu ale jako aryjczyk z wyglądu i pochodzenia bym miał za czasów Hitlera zagwarantowaną pannę. :D

przez Kiya 22 gru 2011, 19:52
egon z poczty napisał(a):Taki sposób jaki opisałeś może i działa na panny w sztruksach i swetrach po kolana słuchające określonej muzyki .Powiesz że są najwartościowsze ? CÓŻ lepiej jeść tort w 10 niż gówno samemu.

Uznam to za osobisty atak w moim kierunku. Jeszcze jeden taki tekst i gówienko zgłosi Cię modom.
L:) napisał(a):I dlatego właśnie osoby, które mają ambicje przedsiębiorcze nie powinny zdradzać żadnych szczegółów na temat własnych finansów.

L:), a co powiesz na taką sytuację: siedzę z chłopakiem przy jego komputerze, on postanawia sprawdzić coś na swoim koncie w banku, ale ręką zasłania monitor w miejscu podsumowania jego konta. Dodam, że mieszkaliśmy wtedy razem. Dla mnie to było dziwne, mógł na przykład poprosić, żebym odwróciła głowę, albo po prostu nie sprawdzać tego przy mnie, skoro chciał to przede mną ukryć... :bezradny:
carlosbueno napisał(a):Jak z 1000 zł zarobku coś odkładać?

carlosbueno, uwierz, da się. Na pewno nie będzie to kwota pozwalająca założyć firmę, ale chociażby pozwalająca przetrwać utratę pracy, albo kupienie sobie czegoś droższego...

Powiem Wam jak moim zdaniem wygląda ta sprawa z finansami. Przyjęło się, że kobiety (w ogólności) lecą na kasę. Jest to prawda i nieprawda jednocześnie. Po pierwsze to nie jest tak, że biedni są od razu skreślani. Ale faceci są tak święcie przekonani, że żeby mieć kobietę, najpierw muszą mieć pieniądze, że zwykle dopiero wtedy ruszają na "podbój". Po drugie jeżeli facet ma kasę, a nie okazuje za bardzo oporów przed ich wydawaniem, to dlaczego ja mam okazywać? Jeżeli chce mi kupić nowe kolczyki, to dlaczego mam odmówić? Tu współczuję biednym facetom, którzy próbują udawać takich, których stać, proponują mi te przykładowe kolczyki, ja kilka razy odmawiam, ale w końcu się zgadzam. Ale kurde, to ich wina, to oni udają kogoś, kim nie są...

Reasumując dla osoby z zewnątrz zapewne wyglądam na jedną z tych dziewczyn, które lecą na kasę - bo przyjmuję prezenty i daję się zapraszać do kina...

Na koniec dodam, że osobiście nawet wolę biednych, niż "bogatych". Okropnie czuję się przy kimś, kto ma kasę i może sobie używać do woli. Przez ostatni taki związek tylko wpakowałam się w masę długów, bo żyłam życiem ponad swój poziom, a nie chcąc na nim żerować - pożyczałam...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez carlosbueno 22 gru 2011, 20:05
Mi by 1000 zł nawet na jedzenie nie starczyło jakbym miał sam się żywic chyba żebym na jakąś dietę przeszedł :D

przez Kiya 22 gru 2011, 20:28
carlosbueno, przykładowo taki własnie tekst całkowicie przekreśla dla mnie faceta :evil:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez egon z poczty 22 gru 2011, 20:32
Zuj zuj szczerze mówiąc to ani mnie ani tobie nie wypada za dużo wypowiadać sie w tym wątku ,bardziej kobiety powinny głos zabrać .Cóż znając siebie i czytając twoje posty w kilku wątkach przypomina mi to bardzo coś pomiędzy opowieścią o du... Marynie a rozmowami przy wycince lasu. Nie traktuj tego jako chęć dokopania tobie czy moje pofolgowanie ,zwyczajnie po prostu tak uważam. A co do korwina to w dyskusji z tą feministką to chyba co innego widzieliśmy bo rozklepał ją jak chciał .To facet cwany jak stuletni szczur. Jeśli jednak widzieliśmy to samo to widziałeś co chcesz widziec bo on konkretami i faktami operował a ona rozkminiała wszystko aby cokolwiek plesć . No bo co miała zrobic. KIYA wolna droga możesz i do papieża zgłosic.

przez Midas 22 gru 2011, 20:32
carlosbueno to ja się nie dziwię, że Ci się nie chcę z domu uciekać jak masz tak dzianych rodziców 8)
Jak mieszkałem z dziewczyną to za 2000,- musieliśmy opłacić szkołę, czynsz, kupić jedzenie itd.
siedzę z chłopakiem przy jego komputerze, on postanawia sprawdzić coś na swoim koncie w banku, ale ręką zasłania monitor w miejscu podsumowania jego konta.
Kiya może dostał akurat mesydż od kochanicy i szybko wybrnął z niezręcznej sytuacji;]

Według mnie najfajniej byłoby, gdyby poznać laskę w biedzie i razem dojść do majętności.
Padłeś?! Powstań!!

Sortuj wg