Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Sorrow 10 wrz 2013, 02:32
A w jaki sposób odsiewać element niepożądany - skażony, ideologicznie wrogi?

przez Reiben 10 wrz 2013, 03:00
bittersweet napisał(a):Proponuje żebyście wstrzymali sie od tej chwili od rozładowywania napięcia seksualnego - po jakims czasie urośnie ono do takich rozmiarów, że bedzie Wam wszystko jedno, lęki pójda w niepamiec, będziecie biegac po ulicach i zaczepiac każda napotkana niewiastę... zgodnie z reguła prawdopodobieństwa, po jakims czasie odniesiecie sukces. Voila !

Ale nie uwzględniłaś, że prawdopodobieństwo w miarę szybkiego rozładowania z nowo nabytą niewiastą może niebezpiecznie dążyć do zera i cały misterny plan diabli wzięli, optymalnie byłoby nałapać ich więcej żeby zwiększyć szanse lub opcja dla profesjonalistów- od razu poinformować niewiastę o przekraczającym wszelkie normy ciśnieniu w mosznie.
Reiben

przez inbvo 10 wrz 2013, 03:03
bittersweet napisał(a):Mysle, że pokonanie lęków to kwestia prawidłowej motywacji, wtedy mozna dokonac rzeczy niemozliwych 8)
to prawda..

Proponuje żebyście wstrzymali sie od tej chwili od rozładowywania napięcia seksualnego - po jakims czasie urośnie ono do takich rozmiarów, że bedzie Wam wszystko jedno, lęki pójda w niepamiec, będziecie biegac po ulicach i zaczepiac każda napotkana niewiastę... zgodnie z reguła prawdopodobieństwa, po jakims czasie odniesiecie sukces. Voila !
reguła to jest taka, że jak ktoś słyszy "prawiczek" to z jednej albo drugiej strony namawiany jest do wstrzemięźliwości :P a powody różne (dobrze że się szanujesz, poczekaj na właściwą, próbuj podrywać i nie nakręcaj się), ale ten powód "czystości" chyba najbardziej wyszukany... :P :P
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez djkocyk 10 wrz 2013, 08:21
zima napisał(a):1234qwerty, albo idziesz do centrum handlowego- widzisz samotną dziewczynę, ktora wpadla Ci w oko, albo i nie. Podchodzisz-nawiazujesz rozmowę. Umawiasz sie z nią. Może sie skończyć tylko na jednym spotkaniu przecież. Dziewczyna, jak nie jest szalona nie będzie sie tym przejmować, a nawet od czasu do czasu wyskoczycie gdzies razem jako para znajomych.Albo zapytac o coś dziewczyne robiacą zakupy- przy okazji wtrącić jakieś uwagi niezwiazane z tematem. Albo zapytać o jakąś ulicę i jak sie trafi na podatny grunti to zabrnąc w tematy niezwiązane z tym, o co pytacie. Albo poprosic kolezankę zeby poszla z Wami na zakuoy bo chcecie zrobic prezent komus i zupelnie nie wiecie co kupic.
Chodzi o to zeby sobie wyrobic wprawę rozmawiania z kobietami.

Wiara w to, że centra handlowe pełne są kobiet/dziewczyn, które tylko czekają na to, że ktoś do nich podejdzie i zaprosi np. na kawę jest bardzo naiwna. Nie chodzi tu zresztą tylko o centra handlowe ale w ogóle o podchodzenie do obcych np. na ulicy. Ludzie są generalnie nieufni wobec siebie i dlatego raczej są na nie jeśli chodzi o zaczepianie przez zupełnie nieznajome osoby. Zresztą wystarczy się samemu przejść do jakiejś galerii i zobaczyć czy faktycznie dużo facetów zaczepia tam kobiety. Ja nigdy takich sytuacji nie widziałem.

przez Autodestrukcja 10 wrz 2013, 08:54
a teraz czas na mega porady EXPERTA !!!!

1. przyswoić sobie fakt że bycie w związku jest przereklamowane, i wcale nie tak ważne ( na wypadek gdyby ktoś miał poczucie że coś z nim nie tak jeśli jest sam i poza potrzeba kontaktu czul jakas spoleczna presje ), a inni ludzie tez maja potrzebe bycia z kims wiec wchodząc do gry idzie sie chyba w obopolną korzyść
2. nie czytać żadnych rzeczy na ten temat w internetach bo to raczej nakreca prblemy, jak ktoś chce edukacjii to niech sie zapisze do seksuologa albo przeczyta jakas sensowna naukowa ksiazke
3. dać sobie czas na zadbanie o siebie, ( na wypadek jakby ktoś miał problem ze znalezieniem milosniczki/ka tlustych brzuchow :)) sory ale jednak )
4. myslec o sobie dobrze
5. rozmawiac , przebywac i szukac jakiegokolwiek kontaktu, nie wiem, jwyjechac do innego miasta i zagadywac na ulicach, w sklepach cokolwiek. to chyba serio nie do przejscia , mimo wielu rewolucji obyczajowych wciaz to raczej dziewczyny czekaja az ktos do nich zagada niz odwrotnie. zadna laska was nie wysmieje za to ze podejdziecie i powiecie komplement. jesli wysmieje to znaczy ze ma jakis problem ze sobą. raczej bedzie miala lepszy humor przez caly dzien :)

;p;p enjoy. jestem świetnym teoretykiem :]:]
Autodestrukcja

przez jetodik 10 wrz 2013, 09:07
Autodestrukcja, czy Twoje zwiazki poprzedzal stan zauroczenia/zakochania?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Autodestrukcja 10 wrz 2013, 09:29
no ok ok ok zauroczenie, uczucia i tak dalej. ale czy zauroczenie moze sie ubudzic w kims kto się boi? tak realnie? ( stąd ten moj przepis w stylu bravo girl :) )
Autodestrukcja

przez jetodik 10 wrz 2013, 09:40
Autodestrukcja, no widzisz, zrealizowałaś te zauroczenia, a tak byś była z głodem i takie pisanie: związki są przereklamowane, nic nie tracicie, osoby które tego nie miały, nie łykną.

gdy jakiś pustelnik mi to powie, który nigdy nie miał, a mógłby, to już inaczej brzmi. no offence.

ale czy zauroczenie moze sie ubudzic w kims kto się boi? tak realnie?

oczywiście, że tak.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Autodestrukcja 10 wrz 2013, 09:47
a czy ja powiedzialam że realizowałam ? :)

-- Wt wrz 10, 2013 8:49 am --

i wlasnie nie jestem przekonana co do tego zauraczania i strachu... strach zmienia, znieksztalca... ale nie wiem

-- Wt wrz 10, 2013 8:50 am --

to moze nie miec znaczenia w sumie
Autodestrukcja

przez jetodik 10 wrz 2013, 09:55
Autodestrukcja, to zle zrozumialem, sory :) zatem skąd wiesz, że związki są przereklamowane?

od tych co tak mówią a jednak się wiążą? to chyba ci sami co twierdzą, że seks jest przereklamowany, a rżną się jak króliki:D

i wlasnie nie jestem przekonana co do tego zauraczania i strachu

ale o jaki rodzaj strachu Ci chodzi? moze cos podpowiem z doswiaczenia.

przez Autodestrukcja 10 wrz 2013, 10:03
zatem skąd wiesz, że związki są przereklamowane?

napisałam to : P ,, przyswoić sobie fakt że bycie w związku jest przereklamowane (na wypadek gdyby ktoś miał poczucie że coś z nim nie tak jeśli jest sam i poza potrzeba kontaktu czul jakas spoleczna presje ) "

ja nie oceniam związkow :) po prostu znam ludzi, chociaż raczej są to dziewczyny, ktorym poczucie ze POWINNY z kims byc a nie są przesłania cały świat przez co nie są nawet wstanie podejść do nikogo bliżej . bo boją się np ze coś z nimi nie tak i są tylko coraz bardziej zmartwione, same
Autodestrukcja

przez jetodik 10 wrz 2013, 10:08
ok ok, takie błedne koło, już rozumiem ;)

btw nawet jak się boją, że coś z nimi nie tak to mogą się zabujać mocno, bo ja tak miałem.

przez Autodestrukcja 10 wrz 2013, 10:14
no ok ale samo sie nie dobujało do zwiazku chyba .mozna kisić i sie bujac z tym samemu ; p

to jest jakas oznka zdrowia ze Ci to dodało odwagi(jesli dobrze zrozumialam), nie kazdy tak ma ; )
Autodestrukcja

przez Sorrow 10 wrz 2013, 10:17
djkocyk napisał(a):Wiara w to, że centra handlowe pełne są kobiet/dziewczyn, które tylko czekają na to, że ktoś do nich podejdzie i zaprosi np. na kawę jest bardzo naiwna. Nie chodzi tu zresztą tylko o centra handlowe ale w ogóle o podchodzenie do obcych np. na ulicy. Ludzie są generalnie nieufni wobec siebie i dlatego raczej są na nie jeśli chodzi o zaczepianie przez zupełnie nieznajome osoby. Zresztą wystarczy się samemu przejść do jakiejś galerii i zobaczyć czy faktycznie dużo facetów zaczepia tam kobiety. Ja nigdy takich sytuacji nie widziałem.

Myślę, że to może zależeć od regionu. Może w bardziej ekstrowertonormatywnych regionach ludzie się zaczepiają na ulicy. Kiedyś spotkałem gościa, który poznał swoją żonę przez to, że zaczepił ją na ulicy, bo tak mu się spodobała.

Autodestrukcja napisał(a):3. dać sobie czas na zadbanie o siebie, ( na wypadek jakby ktoś miał problem ze znalezieniem milosniczki/ka tlustych brzuchow :)) sory ale jednak )

Znasz jakieś środki na to, żeby człowiek nie był otępiały/osłabiony jak jest na deficycie kalorycznym?

Sortuj wg