Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez zmienny 03 cze 2013, 23:13
Marcin20.04, najlepiej zawsze spisać sobie na kartce, bo na miejscu może wylecieć z głowy.
zmienny

przez Auman 03 cze 2013, 23:13
zmienny, tak też zrobię.

-- 03 cze 2013, 23:14 --

Spadam na jakąś godzinkę, później będę.
Auman

przez Ferdynand k 03 cze 2013, 23:14
gaz niezłe lepiej widziałem noże z na sprężynie ostrzem gość myśli, że wyciągasz kosę
a tu pstryk i jak z kuszy bach mu w gardło po tym masz dużo czasu by wiać :yeah:
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez siostrawiatru 03 cze 2013, 23:19
zmienny napisał(a):siostrawiatru, grrehrrrr bardzo nie lubię jak tak piszesz o sobie. :evil:

no terapie alternatywne, to takie właśnie nie uznawane przez oficjalną medycynę, jakieś uzdrowienia, bioenergoterapie, homeopatia, czy jakoś tak :)

Ja też nie lubię, ale cóż zrobić? Bezsens mną kieruje.
A co do terapii alternatywnych to nie mam siły w nie wierzyć. Kiedyś jak byłam dzieckiem byłam u takiego " globalnego uzdrowiciela" i wiesz co myślę? To był zwykły szarlatan, który liczył na to , że ludzie uwierzą jego brednie. Przede wszystkim, że uzdrowi ze wszelkiego rodzaju bólów. Jedno wielkie gówno. Nie wierzę w te cukierkowe przepowiednie. Życie jest tu i teraz i jeśli ja je nie "przetrawię" to nikt za mnie tego nie zrobi..
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Arhol 03 cze 2013, 23:19
wykończony, "Out of front" - firma microtech robi bardzo dobre noże tego typu,protech także (ale mało modeli mają)
Taak, w gardło,a tymczasem delikwent kończy jak knur utopiony we własnej krwi :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez siostrawiatru 03 cze 2013, 23:21
wykończony napisał(a):gaz niezłe lepiej widziałem noże z na sprężynie ostrzem gość myśli, że wyciągasz kosę
a tu pstryk i jak z kuszy bach mu w gardło po tym masz dużo czasu by wiać :yeah:

Miałam tego całą masę. Interesowałam się trochę bronią. Tyle, że ja nie chcę nikomu zrobić krzywdy. Nawet wrogowi... Nie chcę żeby wyrzuty sumienia mnie zniszczyły do reszty już.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez zmienny 03 cze 2013, 23:23
siostrawiatru,
Kiedyś jak byłam dzieckiem byłam u takiego " globalnego uzdrowiciela" i wiesz co myślę? To był zwykły szarlatan, który liczył na to , że ludzie uwierzą jego brednie. Przede wszystkim, że uzdrowi ze wszelkiego rodzaju bólów. Jedno wielkie gówno. Nie wierzę w te cukierkowe przepowiednie. Życie jest tu i teraz i jeśli ja je nie "przetrawię" to nikt za mnie tego nie zrobi..

brutalne ale chyba prawdziwe :-| ja to się kilka razy łudziłem i dużo kasy wtopiłem tym uzdrwoicielom, wróżkom itp. :pirate:

a jaki masz gaz, chodzi mi o firmę?
zmienny

przez Arhol 03 cze 2013, 23:25
siostrawiatru, Nóż to niekoniecznie narzędzie do zabijania/krzywdzenia - sprawdza się też jako ratownicze,biwakowe,wyprawowe,biurowe i wiele innych ;)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Ferdynand k 03 cze 2013, 23:27
siostrawiatru na sztuki walki się zapisz sport Cię wyciszy pomoże z zaburzeniami i nauczy bronić się
Naczelny Użyszkodnik

przez siostrawiatru 03 cze 2013, 23:31
zmienny napisał(a):siostrawiatru,
Kiedyś jak byłam dzieckiem byłam u takiego " globalnego uzdrowiciela" i wiesz co myślę? To był zwykły szarlatan, który liczył na to , że ludzie uwierzą jego brednie. Przede wszystkim, że uzdrowi ze wszelkiego rodzaju bólów. Jedno wielkie gówno. Nie wierzę w te cukierkowe przepowiednie. Życie jest tu i teraz i jeśli ja je nie "przetrawię" to nikt za mnie tego nie zrobi..

brutalne ale chyba prawdziwe :-| ja to się kilka razy łudziłem i dużo kasy wtopiłem tym uzdrwoicielom, wróżkom itp. :pirate:

a jaki masz gaz, chodzi mi o firmę?

Nie wiem jakiś pieprzowy chyba. Ale wiesz czego się boję?, że jak przyjdzie co do czego to i tak mi gówno da... Bo taka sierotowata jestem.

przez Saraid 04 cze 2013, 06:59
cześć wszystkim.
Saraid

przez Arhol 04 cze 2013, 08:18
Hi all
Moderator

przez wysłowiona 04 cze 2013, 08:57
Kestrel, odpowiadając na wczorajsze wieczorne pytanie ("co słychać?"), a wszystko w porządku^^ Jestem trochę zmęczona, trochę rozchwiana emocjonalnie, ale w gruncie rzeczy jest ok:)

przez Ferdynand k 04 cze 2013, 09:38
cze :papa: :D
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg