NK - chwalenie się bachorami i partnerami

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: NK - chwalenie się bachorami i partnerami

przez kite 14 sty 2011, 20:34
znajoma założyła konto na NK swojemu 2-letniemu bratu. jeszcze podpisy w stylu" ale jestem cool" :roll:
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Honorata 14 sty 2011, 23:47
Dziewczęta po 18, a nawet 20 roku życia, też dodają miliony zdjęć swoich dzieci.
A to maluszek śpi, a to z mamusią, a to z tatusiem, a tu kupkę robi, a tu ciamcia dywan, a tu z misiakami, a tu kocham, a tu śpioszek, ziewa, patrzy, otwiera buzię, wyciąga rękę, płacze....

miesięczne dziecko ma więcej zdjęć, niż ja miałam zrobionych przez całe swoje życie. Jednak aparaty analogowe (to dobre słowo?) na klisze, były idealne. Ograniczały fotografa najczęściej do 32 klatek.

mój sposób - usuwam ze znajomych zafixowanego tatusia/mamusię/żonę/męża/misia/koteczka itd.
dopóki demon smutku śpi, niech żyją młode żądze, dopóki życie w nas się tli....

http://www.gifsoup.com/view/309384/pug- ... reen-o.gif

przez linka 15 sty 2011, 10:39
Honorata napisał(a):Jednak aparaty analogowe (to dobre słowo?) na klisze, były idealne. Ograniczały fotografa najczęściej do 32 klatek.

O tak :mrgreen: 100% racji. Żeby je zobaczyć trzeba było zapłacić ( i to wcale nie małe pieniążki) więc zanim się pstryknęło 26 fotkę psu to się człowiek zastanowił 2 razy ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez siódmy 20 sty 2011, 14:05
No i takie zdjęcia mają Moc,niestety trochę poszliśmy na przód i teraz można pstrykać od rana do wieczora i zawalić całego twardziela ;)
Gdy człowiek jest na tyle stary żeby wszystko zrozumieć-umiera.

przez sunset 20 sty 2011, 15:04
linka napisał(a):Mnie tam to śmieszy jak się ludzie rzucają o to, ze ktoś ma wielu znajomych ale ich nie zna, ma dużo zdjęć - co się chwali.....itd. co przez to przemawia - zazdrość? Zal ?

Każdy ma jakieś tam hobby internetowe tak? My piszemy na forum o nerwicy ( co dla wielu osób może być żałosne - " o nie mają znajomych w życiu realnym to się wyrzygują tutaj, to jest dopiero żal") a inni kolekcjonują ludzi na FB czy NK :) wstawiają masę fotek z lubym czy lubą - chcą podzielić się ze światem swoim szczęściem...czy to złe? :D

dokładnie linka, wiele jest ludzi, którzy twierdzą, że to forum jest żałosne... znam nawet taki przypadek.
sunset

przez betty_boo 21 sty 2011, 18:46
Zauważyłem, że najbardziej chwalą się dziećmi te osoby, które urodziły przed 18. Ciekawe skąd i po co się to bierze.

bo nic innego nie mają

przez sunset 21 sty 2011, 21:10
betty_boo, urodziłam dziecko w wieku 18 lat i nie twierdzę, że nic nie mam. No chyba, że znasz mnie lepiej i wiesz więcej na mój temat :/
sunset

przez linka 22 sty 2011, 16:22
betty_boo, :roll:
By może....bo to dziecko jest największą wartością w ich życiu...i nie ważne czy urodziły je w wieku 18 czy 40 lat. Z ich perspektywy by może to Ty nic nie masz....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez betty_boo 22 sty 2011, 18:22
nie twierdze ze dziecko nie jest wartoscia ale chodzi mi tu o osoby które ogólnie chwalą się czymkolwiek, epatują, a w obecnym momencie zycia nie maja np. luksusowej bryki albo domu z basenem.
widze ze ktoś mógł poczuc sie urazony moim postem, nie taki byl jego zamiar.ja generalnie jestem przeciwko umieszczaniu kroniki rodzinnej i zasobów materialnych na nk, stad taki mógł byc wydzwiek.

przez sunset 23 sty 2011, 21:41
betty_boo, ja nie mam konta na nk, więc nie mam się gdzie wychwalać tym co mam.
sunset

przez Denial 26 lut 2011, 10:52
NK czy Facebook - strasznie mnie to denerwuje! :evil:
Albo nie wpisywanie nazwiska panieńskiego!

Imię + nieznane nazwisko + bachor w profilowym i skąd mam kurde wiedzieć kto mnie zaprasza do znajomych? :evil:
I sing the body electric...

przez depresyjny86 27 lut 2011, 01:23
Sorry ale chwalenie sie dzieckiem na nk jest dla mnie głupotą i w ogóle czymś co sprowadza się do znanego wszystkim skrótu WTF?.
Na takie portale wchodzą różni ludzie,również pedofile pewnie..Zresztą kiedyś na jakimś forum znalazłem wypowiedzi kobiet które znalazły zdjęcia swoich latorośli na jakichś dziwnych profilach,gdzie komenty pod zdjęciami były.. podobno .niesmaczne conajmniej..
Na miejscu tych ludzi wstawiających takie foty,zastanowił bym się 2 razy....chyba nie chcieliby żeby jakiś pedofil podniecał się zdjęciem ich dziecka?..

-- N lut 27, 2011 1:25 am --

A z chwaleniem się misiami<33333333 i tymi innymi...ludzie przesadzają,aczkolwiek idzie się pośmiać jak chłopakiem jakiejś dziewczyny jest pakerek który nie skończył liceum :mrgreen:
:)

przez linka 27 lut 2011, 10:19
Denial napisał(a):Albo nie wpisywanie nazwiska panieńskiego!

Skoro dziewczyna nie zachowuje nazwiska panieńskiego to o co ma je wpisywać? :bezradny:
Jak nie wiesz kto cię zaprasza to napisz wiadomość z pytaniem - kim jesteś?

-- N lut 27, 2011 9:20 am --

W ogóle uważam za buractwo nazywanie dzieci bachorami........ można sobie tak mówić o własnym dziecku ( co jakoś dziwnym trafem się nie zdarza) ale obrażanie innych bez powodu.... po co to
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 27 lut 2011, 14:34
linka, zgadzam się z Tobą całkowicie. najlepiej to pilnować własnego nosa- jak wam nie pasuje usuńcie ze znajomych, nikt wam nie każe na siłę ani ich mieć w znajomych ani oglądać zdjęć ;)
dogomaniaczka

Sortuj wg