Skocz do zawartości
Nerwica.com

NK - chwalenie się bachorami i partnerami


Gość Pluto

Rekomendowane odpowiedzi

kurna.. może ja założę mojemu psu, kotce, kotu i 4 panom szczurasom... :pirate:

Śmiejecie się, ale kiedy ktoś już założy takie konto swojemu psu, kotu, szczurowi, zawsze może później dodać sobie cały ten inwentarz do listy znajomych. A licznik bije :mrgreen:.

Podchodząc do sprawy nieco bardziej poważnie napiszę, że mało mnie interesuje co kto wstawia, iloma wirtualnymi znajomościami się chełpi itd... Na jakąś kompletną paranoję zakrawa mi natomiast zjawisko wysyłania zaproszeń osobom, których kompletnie nie widziało się na oczy. Wkurza mnie kiedy otwierając pocztę, zamiast konkretów otrzymuję informacje o tym, że ktoś tam zasugerowawszy się moim zdjęciem, wspólnymi znajomymi, czy chociażby treścią materiałów, jakie zamieszczam czasami na YouTube, zaprosił mnie do grona znajomych. W wyjątkowych przypadkach zdarza mi się takiej osobie odpowiedzieć, że kompletnie nie zdaje sobie sprawy z tego kim tak naprawdę jestem i przy bliższym poznaniu mogłaby się mocno rozczarować... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej nienawidzę w tego typu portalach społecznościowych łańcuszków typu- jak nie prześlesz tego dalej do 20 osób to zdechnie twój pies, albo jak nie wyślesz tej wiadomości do 50 osób to uschnie ci ręka.

 

 

Kurwa zajebał bym tych co takie rzeczy wysyłają :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta po 18, a nawet 20 roku życia, też dodają miliony zdjęć swoich dzieci.

A to maluszek śpi, a to z mamusią, a to z tatusiem, a tu kupkę robi, a tu ciamcia dywan, a tu z misiakami, a tu kocham, a tu śpioszek, ziewa, patrzy, otwiera buzię, wyciąga rękę, płacze....

 

miesięczne dziecko ma więcej zdjęć, niż ja miałam zrobionych przez całe swoje życie. Jednak aparaty analogowe (to dobre słowo?) na klisze, były idealne. Ograniczały fotografa najczęściej do 32 klatek.

 

mój sposób - usuwam ze znajomych zafixowanego tatusia/mamusię/żonę/męża/misia/koteczka itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak aparaty analogowe (to dobre słowo?) na klisze, były idealne. Ograniczały fotografa najczęściej do 32 klatek.

O tak :mrgreen: 100% racji. Żeby je zobaczyć trzeba było zapłacić ( i to wcale nie małe pieniążki) więc zanim się pstryknęło 26 fotkę psu to się człowiek zastanowił 2 razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to śmieszy jak się ludzie rzucają o to, ze ktoś ma wielu znajomych ale ich nie zna, ma dużo zdjęć - co się chwali.....itd. co przez to przemawia - zazdrość? Zal ?

 

Każdy ma jakieś tam hobby internetowe tak? My piszemy na forum o nerwicy ( co dla wielu osób może być żałosne - " o nie mają znajomych w życiu realnym to się wyrzygują tutaj, to jest dopiero żal") a inni kolekcjonują ludzi na FB czy NK :) wstawiają masę fotek z lubym czy lubą - chcą podzielić się ze światem swoim szczęściem...czy to złe? :D

 

 

dokładnie linka, wiele jest ludzi, którzy twierdzą, że to forum jest żałosne... znam nawet taki przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze ze dziecko nie jest wartoscia ale chodzi mi tu o osoby które ogólnie chwalą się czymkolwiek, epatują, a w obecnym momencie zycia nie maja np. luksusowej bryki albo domu z basenem.

widze ze ktoś mógł poczuc sie urazony moim postem, nie taki byl jego zamiar.ja generalnie jestem przeciwko umieszczaniu kroniki rodzinnej i zasobów materialnych na nk, stad taki mógł byc wydzwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale chwalenie sie dzieckiem na nk jest dla mnie głupotą i w ogóle czymś co sprowadza się do znanego wszystkim skrótu WTF?.

Na takie portale wchodzą różni ludzie,również pedofile pewnie..Zresztą kiedyś na jakimś forum znalazłem wypowiedzi kobiet które znalazły zdjęcia swoich latorośli na jakichś dziwnych profilach,gdzie komenty pod zdjęciami były.. podobno .niesmaczne conajmniej..

Na miejscu tych ludzi wstawiających takie foty,zastanowił bym się 2 razy....chyba nie chcieliby żeby jakiś pedofil podniecał się zdjęciem ich dziecka?..

 

-- N lut 27, 2011 1:25 am --

 

A z chwaleniem się misiami<33333333 i tymi innymi...ludzie przesadzają,aczkolwiek idzie się pośmiać jak chłopakiem jakiejś dziewczyny jest pakerek który nie skończył liceum :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nie wpisywanie nazwiska panieńskiego!

Skoro dziewczyna nie zachowuje nazwiska panieńskiego to o co ma je wpisywać? :bezradny:

Jak nie wiesz kto cię zaprasza to napisz wiadomość z pytaniem - kim jesteś?

 

-- N lut 27, 2011 9:20 am --

 

W ogóle uważam za buractwo nazywanie dzieci bachorami........ można sobie tak mówić o własnym dziecku ( co jakoś dziwnym trafem się nie zdarza) ale obrażanie innych bez powodu.... po co to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, zgadzam się z Tobą całkowicie. najlepiej to pilnować własnego nosa- jak wam nie pasuje usuńcie ze znajomych, nikt wam nie każe na siłę ani ich mieć w znajomych ani oglądać zdjęć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dziewczyna nie zachowuje nazwiska panieńskiego to o co ma je wpisywać? :bezradny:

Jak nie wiesz kto cię zaprasza to napisz wiadomość z pytaniem - kim jesteś?

 

Ale tylko po to żeby można było wyszukiwać alternatywnie. Jest taka opcja.

 

Za każdym razem muszę się pytać kim są - i pytam - to trochę frustrujące.

 

W ogóle uważam za buractwo nazywanie dzieci bachorami........

 

Twoje prawo.

 

linka, zgadzam się z Tobą całkowicie. najlepiej to pilnować własnego nosa- jak wam nie pasuje usuńcie ze znajomych, nikt wam nie każe na siłę ani ich mieć w znajomych ani oglądać zdjęć ;)

 

Ale ja chętnie utrzymam kontakt. Nie będę z kimś definitywnie zrywała bo mi się jego zdjęcie nie podoba. Bez sensu :roll:

A podobać mi się przecież nie musi.

Nie wymuszam na nikim zmiany. Nie krytykuję - "masz bez sensu zdjęcie, zmień sobie". Pilnuję więc własnego nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem muszę się pytać kim są - i pytam - to trochę frustrujące.

To dostajesz 100 zaproszeń dziennie, ze aż tak cię to frustruje? :lol:

 

W ogóle uważam za buractwo nazywanie dzieci bachorami........

 

Twoje prawo.

No pewnie, że moje prawo, też mi się umyśliło.....nie lubić obrażania innych ludzi.... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już skasowałem NK. Fajne to było przez jakiś czas, później poprostu stało się nudne, a nawet denerwujące. Jedna z dziewczyn która ma 500 znajomych, co ni cholery jest możliwe- wytłumaczeniem jest 90% zdjęć prezentujących jej walory (głównie biust) pod każdym kontem, plaża, bikini itd. Przyznam, że nie raz miałem z czego się pośmiać ale zdjęcia na różnych profilach z reguły nie wykraczały poza kilka tematów i z czesem stało się to nudne. Sam nawet zrobiłem sobie trochę podobnie ale żartem. Na początku miałem jedno zdjęcie na naszej klasie, takie normalne poważne zdjęcie. I wpadłem na pomysł że zrobię sobie zdjęcie w najfajniejszych ciuchach jakie mam i drogich marek + okularki, fryzura i najaważniejsze extra samochód się znalazło, dodatkowo zrobiłem tak jak byłem na wakacjach ze znajomymi i te pojedyńcze osoby wiedziały, że żartuję. Wychodziło na to że mam dużo kasy itd. Inni wieadomo że to żart nie wiedziały tego dziewczyny z NK bo nagle jakieś zwiększone zainteresowanie na NK od starych znajomych i od całkiem obcych : oceny zdjęć komentarze, znajomości, a nawet propozycję seksualne... żenada. Wykasowałem profil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko, żeby każdy wstawiał sobie na NK co tylko zechce, nawet po 100 fotek "bachorów" i partnerów, wkurzają mnie tylko te negatywne komentarze ludzi, którym nie pasuje co robią inni, mi NK nie potrzbne, ale jeśli ktoś lubi, jego sprawa, może mieć nawet 3 konta na NK i 2 na FaceBooku jeśli lubi, Viva la Liberté.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw dzisiaj koleżanka zamieściła fotę jak ze swoim chłopakiem przeżywa wspaniałe chwile w różnych miejscach - SWEET:*. Szkoda,że już nie pamięta jak się z nim kłóciła itp:D,no ale nic w końcu i tak się przekona,że nie warto kierować się tym,że ktoś jest pakerkiem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×