Skocz do zawartości
Nerwica.com

NK - chwalenie się bachorami i partnerami


Gość Pluto

Rekomendowane odpowiedzi

Suszące się galoty to jeszcze nic .... ja nie pojmuję (może za tępa jestem), jak można wstawiac zdjecia w negliżu. Piersi na wierzchu, dupa w samych stringach, widoczna wagina, widoczny penis, niejednokrotnie akty seksualne ... sie pytam po co ? To jest teraz modne czy jak ?

Gdzie szacunek dla samego siebie, jakiś wstyd, intymność ... dla mnie to totalna abstrakcja :shock:

Masa zdjęć dziewczyn, ba! jeszcze dzieci nawet, 12, 15, lat ... dziubek, cycuszek, wymalowana twarz, poza typu "ruchaj mnie" ....

To już nie jest żenujące, to jest przerażające :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i odkop tematu roku ale muszę.. bo nie wytrzymam... zaraz pierdo...ne odpowiedniego posta na FB i wiem że skończy się to źle.. Więc wole tu...

 

Teraz są ferie i już kur..a rzygam tym jak wszyscy się pokazują ze swoimi "super słodkimi" partnerami że są gdzieś np. w Zakopanym i myślą że są COOL i w ogóle... ja jakoś byłem w Zakopanym już może ze 100 razy i ani jednego zdjęcia nie wstawiłem na FB! Rzygam już tym! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz wrzuciłam na fb zdjęcie z Zakopanego, wszyscy myśleli, że romantyczna wycieczka, a ja pomagałam ojcu wyładowywać z dostawczaka pudła z gównianymi pamiątkami na stragany :lol: Bo ktoś musi te zasrane kubki z głupkowatymi napisami dowozić do Zakopanego, żeby potem sweet-wczasowicze kupowali i zabierali ze sobą z powrotem :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×