Walka o krzyż

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Walka o krzyż

przez Sorrow 08 sie 2010, 11:39
MOCca napisał(a):
Sorrow napisał(a):Jak dla mnie to cała sprawa się ciągnie, bo z tego co zostało opublikowane wynika, że katastrofa została spowodowana przez naciski jakichś ważniaków, prawdopobnie samego prezydenta by lądować w warunkach nieodpowiednich do lądowania.

Absurdalna hipoteza, to są teorie wyssane z palca, jest masa sprzecznych informacji, z tego co opublikowali to wynika,

Czyli wszystko co pisali o nagraniach z kabiny to kłamstwa?

przez MOCca 08 sie 2010, 13:07
Sorrow, chodzi Ci o te kontrolowane przecieki, wyrwane z kontekstu zdania typu, jak nie wylądujemy to...

Opisują, ale potwierdzenia nie ma, to tylko newsy, które jak zawsze mają odwrócić uwagę, lub sa puszczane w niekorzystynym czasie dla rządu.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez noowy6 08 sie 2010, 14:08
http://www.youtube.com/watch?v=cCJVaMzXB4E to jest dobre haha :D Wejście w 18 sekundzie mnie roz.pierdala
"Żyj szybko, umieraj młodo"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 08 sie 2010, 15:53
noowy6 napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=cCJVaMzXB4E to jest dobre haha :D Wejście w 18 sekundzie mnie roz.pierdala

Uahahaa poprawiłeś mi humor! :mrgreen: :great:
Magdaa

przez scrat 08 sie 2010, 19:08
Ludzie na starość miewają problemy z krzyżem...
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 08 sie 2010, 20:16
scrat, xDDDD
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez noowy6 08 sie 2010, 21:03

przez linka 08 sie 2010, 21:45
MOCca, ja rozumiem, że według ciebie, za całe zło tego świata winny jest Komorowski (za katastrofę też - bo jak widzę w "bzdurną teorię jakoby Kaczyńskie kazał lądować nie uwierzysz, choć już raz dokładnie takie samo zdarzenie miało miejsce wcześniej), i oczywiście nie widzisz, że właśnie po wyborach Kaczyński stał się tym czym był przed nimi, zdjął maskę założoną na czas kampanii. Dalej jest zaślepionym zamkniętym w sobie nacjonalistą, pieniaczem.....

Konstytucja gwarantuje mi oddzielność państwa od kościoła, na razie Polska to nie państwo wyznaniowe i krzyż nie powinien znajdować się pod tak ważnym urzędem państwowym. On tam nie zginął tylko mieszkał - tablica? Owszem - informacyjna. Krzyż - do kościoła, na jakiś skwer, na cmentarz - tam gdzie jest katolicy mogliby się modlić w spokoju.

Co do śledztwa, generalnie mało mnie interesuje - bo i tak nikt ze zwykłych zjadaczy chleba" nigdy się nie dowie jak to było, za to wstyd mi za to co się dzieje przed pałacem.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez noowy6 08 sie 2010, 21:58
http://www.youtube.com/watch?v=cYMREDd2i7g to jest dobre :great: "Siebie w dupe to bym nie umiał, wiesz?"\ wogole takie teksty ,ze masakra

przez pete_27 08 sie 2010, 22:11
Dobreeee :mrgreen:

Do tej siwej idiotki - "Pani pójdzie do dobrego psychiatry, albo sznurek..... naprawdę nie zawracać głowy..." :lol:

[Dodane po edycji:]

MOCca napisał(a):
MOCca napisał(a): chodzi Ci o te kontrolowane przecieki, wyrwane z kontekstu zdania typu, jak nie wylądujemy to...

Opisują, ale potwierdzenia nie ma, to tylko newsy, które jak zawsze mają odwrócić uwagę, lub sa puszczane w niekorzystynym czasie dla rządu.
to tylko newsy, które jak zawsze mają odwrócić uwagę, lub sa puszczane w niekorzystynym czasie dla rządu.

Z tego co widzę, wierzysz w to, że to był zamach?
pete_27

przez depresyjny86 09 sie 2010, 00:03
Jak mnie łupie w krzyżu!!! aaaa
Mógłby ktoś wreszcie mnie zacząć masować...a nie protesty w sprawie innego,obcego krzyża.Najważniejszy jest mój krzyż!(Postawa egoistyczna) :mrgreen:
Scrat,nie tylko na starość :mrgreen: :cry:
:)

przez Magdaa 09 sie 2010, 00:12
scrat napisał(a):Ludzie na starość miewają problemy z krzyżem...
noowy6 napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=m9XuYf-FkwE&feature=player_embedded jazdaaaa kur.waaa :great:
noowy6 napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=cYMREDd2i7g to jest dobre :great: "Siebie w dupe to bym nie umiał, wiesz?"\ wogole takie teksty ,ze masakra

Zaraz się posikam ze śmiechu! Leżę! hahahha :lol:
Kocham polaków za ich remixy na YouTube - czyli jak mieć w dupie problemy :mrgreen: Tak trzymać! Uwielbiam takie remixy :great: hahahaha Dobreee!
Magdaa

przez MOCca 09 sie 2010, 12:31
Linka napisał(a):bzdurną teorię jakoby Kaczyńskie kazał lądować nie uwierzysz, choć już raz dokładnie takie samo zdarzenie miało miejsce wcześniej

Przecież znają stenogramy, dlaczego milczą w tej kwestii, tylko prowokują? Bzdurna bo nie potwierdzona, nie mam w zwyczaju dawać wiary medialnej propagandzie. Nigdy nie napisałam i nie napiszę, że winę za katastrofę ponosi Komorowski, za to Tobie przychodzi z łatwością obwinianie śp. Kaczyńskiego.

Linka napisał(a):Co do śledztwa, generalnie mało mnie interesuje

To po co się w tej kwestii wypowiadać...

Mo napisał(a):Dlaczego strona rosyjska nie potrafi przyznać się do błędu, że podali złe pomiary, a rząd Tuska do tego, że nie wykonali wszystkiego co w ich kompetencji, przejęcie śledztwa itp.? Oszukiwanie opinii publicznej, powoduje później takie apokaliptyczne widoki jak walka o krzyż.
Mam nadzieję, że to też przeczytałaś, dziwię się, że tak na mnie naskoczyłaś, to nie w Twoim stylu.

Jeśli chodzi o świeckie państwo, to dlaczego prominentni politycy Lewicy, biorą udział w wielkich uroczystościach kościelnych, ostatnio w Mszy Św. ku chwale Ojczyzny z okazji zaprzysiężenia Pana Komorowskiego, dlaczego po katastrofie politycy Lewicy chowani byli w obrządku katolickim, przecież tak bardzo ta religia jest zła..Myślę im także zależy na tej warstwie społeczeństwa.

pete_27 napisał(a):Z tego co widzę, wierzysz w to, że to był zamach?

Nie. Umiejętność czytania i słuchania ze zrozumieniem przyda się każdemu. Prokuratura bada okoliczności wypadku, w tym okoliczność zamachu także.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez linka 09 sie 2010, 12:38
MOCca napisał(a):
Linka napisał(a):Co do śledztwa, generalnie mało mnie interesuje

To po co się w tej kwestii wypowiadać...

Toteż się nie wypowiadam.......bo jak już napisałam i tak nikt ze zwykłych zjadaczy chleba" nigdy się nie dowie jak to było i teraz takie pieniactwo nic nie da.

Uważasz, że to co się dzieje pod pałacem prezydenckim to odpowiednia forma protestu przeciwko czemukolwiek?

Mnie to nie śmieszy, czuję się zażenowana i jest mi wstyd, że tak wycierany jest o bruk symbol katolicyzmu, wstyd jest też masie katolików którzy może nawet chcieliby, żeby ten krzyż tam stał ale po tym co zobaczyliśmy sami mają dość przepychanek......

Pod sejmem postawmy krzyże tym którzy zginęli w tej katastrofie, i w ogóle wszystkim posłom i posłankom którzy kiedykolwiek zginęli śmiercią tragiczną.
Ryszardowi Kaczorowskiemu także Krzyż, Sikorskiemu, gdzie by tutaj może pod MON em?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg