Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka o krzyż


Gość Magdaa

Rekomendowane odpowiedzi

Państwo katolicki ??? No tak ponad 90% deklaruje tożsamość z KK .Dla mnie to jednak bzdura nawet 30-% z tych 90 % prawdopodobnie nie jest katolikami,jedynie powielają zachowania protoplastów . A krzyż to zwykłe narzędzie propagandy,kontroli tłumów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale chyba nie sądzisz, że ktokolwiek będzie zgłębiał, co kryje się za deklarowanym katolicyzmem?

Wysoki procent deklaracji jest wystarczającą przesłanką do nazywania państwa katolickim.

 

A kontrola? Jaka kontrola? Jak na razie to tego fanatycznego tłumu nikt nie kontroluje. Mają swoje 5 minut w telewizji :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak podsumowując - MIEJSCE KRZYŻA JEST W KOŚCIELE.

 

:brawo:

 

 

Chyba trochę przesadzacie. Wszystkie, które upamiętniają czyjąs śmierć przy drodze też do kościołów przenieść?

 

Krzyże przy drogach stoją mniej więcej dokładnie tam, gdzie miał miejsce wypadek.

 

A tragedia Tupolewa miała miejsce pod Smoleńskiem, a nie pod pałacem prezydenckim.

 

[Dodane po edycji:]

 

Jest ziemią polityczną, która powinna być wolna od religii.

 

Dokładnie. Chyba że jestem nieoświecona i tak na prawdę mieszkam w Watykanie, a nie w Polsce. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha,

wszyscy się ładnie daliście wciągnąć w bezsensowną dyskusje.

Afera krzyża pod pałacem jest wymysłem rządzących aby w mediach ,internecie ,na ulicach ludzie o tym dyskutowali -a nie o faktycznych problemach tego kraju.A problemy są zajebiste i przerażające !

 

Więc szkoda prądu panie i panowie i skaczemy do ważniejszych spraw na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha,

wszyscy się ładnie daliście wciągnąć w bezsensowną dyskusje.

Afera krzyża pod pałacem jest wymysłem rządzących aby w mediach ,internecie ,na ulicach ludzie o tym dyskutowali -a nie o faktycznych problemach tego kraju.A problemy są zajebiste i przerażające !

 

Więc szkoda prądu panie i panowie i skaczemy do ważniejszych spraw na forum.

 

Pisząc tutaj też dałeś się wciągnąć w tę 'bezsensowną dyskusję'. Mamy więc przyklasnąć Twej inteligencji czy jak? :roll::?

Skoro masz ważniejsze sprawy niż ta dyskusja to po co tu wchodzisz, czytasz i komentujesz? Nikt nie zmusza, naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie czary

 

Napisałam to już wyżej. Ludzie zamiast buntować się przeciwko podwyżce podatków kłócą się o "durny" za przeproszeniem krzyż. To wszystko można było załatwić w ładny dyplomatyczny sposób, nie obrażając niczyich uczuć itd. Chodzi o zamieszanie i odciągnięcie uwagi - zgadzam sie z tym całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie czary - eeeee tam chłopie - czepiasz się. :P

 

Jak dla mnie temat jest bardzo ciekawy i zachęca do dyskusji. ;)

 

Wiola - no cóż - wiadomo, że są ważniejsze sprawy od afery krzyżowej... Obawiam się, że Polska będzie następną Grecją... A wtedy... Lepiej nie mówić, co by się działo w kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście dzięki decyzji PO z podatkami nie będę na nich głosować w najbliższych wyborach. Akurat zakładam działalność, a jako że nie będę watowcem to będę 23% vatu płacić. A potem 25%. Skandal !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę tych wydarzeń praktycznie w ogóle, zresztą co tu gadać, bydełko i tyle. Chyba już wszystko tutaj powiedziano o takich ludziach.

 

Kwestię samego krzyża mam głęboko w dupie, mogą go zostawić, mogą zutylizować na kibel, będzie fajnie w obu przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no to jest najlepsze hasło - jakby nie zapytał, to dopiero byłaby histeria. założę, że wtedy także byś napisał, że jest winny.

 

A ta pewność skąd się wzięła? Uargumentujesz to? Jakby nie zapytał i krzyż szybko zostałby przesunięty to do awantury na taką skalę nie byłoby. Doszło do niej bo Komorowski był za mało stanowczy i sprawa się przeciągała.

 

Pałac prezydencki to nie kościół, miejsce księży jest w kościele. Nie akceptuję sytuacji w której kościół wkracza do gry politycznej (perfidnej zresztą). Komorowski nie musiał tego robić i nie było to potrzebne. To on jest prezydentem, a nie biskup, kardynał etc. A tak doszło do przedłużania sytuacji, w końcu zjechały się mohery i zrobił się cyrk. Kościół ostatnio przegina maksymalnie - otwarcie popierał PIS podczas kampanii ( i wielokrotnie wcześniej zresztą) otwarcie posuwa się do stwierdzeń typu - "głosowanie na PO to grzech". Jak tak robią to niech sobie partię założą, a nie wpieprzają się do rządzenia.

 

Dlatego uważam, że Komorowski nie powinien ulegać Kościołowi, bo daje niechcący przyzwolenie na cały ten cyrk "katolików" którzy zjeżdżają się pod krzyż bo czują, że niejako akceptację duchownych mają. Teraz dodatkowo jest dosłownie bity tym krzyżem przez opozycję.

 

[Dodane po edycji:]

 

A kontrola? Jaka kontrola? Jak na razie to tego fanatycznego tłumu nikt nie kontroluje. Mają swoje 5 minut w telewizji :mrgreen:

 

Mylisz się śmiertelnie. Ci ludzie są kontrolowani i to świetnie. Mają regularnie prane mózgi przez Rydzyka i przez PIS.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się śmiertelnie

 

oj, to ile mi zostało życia?

 

Strzelam, że niedożyjesz 2200 :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

 

O żesz qrwa :shock: Co za debile :lol:

 

Najlepszy jest ten ryk zarzynanej świni w 2m i 12s :lol::mrgreen: "Bronić krzyża" też daje radę :lol::lol:

 

Pani z 1:10 chyba lekko zaczerwieniła się twarz od zaangażowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdo*e co za szambo :shock:

Cała ta szopka nie mieści mi sie poprostu w głowie. Gdyby Jarek wygrał wybory to pewnie wszyscy PiSowczyki siedzieli by cicho i nie roztrząsali tego gówna. A tak , bijatyka o krzyż, komisja Smoleńska, no ludzie kochani, paranoja totalna.

Uważam , że powinni ten krzyż zabrać i przenieść w miejsce odpowiednie, do kościoła. Pod pałacem postawić tablice upamiętnijąca i koniec dyskusji. A oni sie cackają z tym debilizmem jak z jajkiem, policja i gumowe pały i rozpiździć tą impreze, moherki na 48 do pierdla może im sie naprostuje we łbach. Kurwa takie to zchorowane i biedne a drzeć mordy 24/dobe mają siłę i stać pod krzyzem.

Mieszanie koscioła do polityki to zwykłe kur***two. To jest chrześcijaństwo ?? Tego uczy Jezus?? To ja dziekuje bardzo za taką religie, jestem niewierząca i patrze z ogromnym niesmakiem i obrzydzeniem na to :?

I wkurzaja mnie teksty, że Lech "oddał życie za Polske" , " bohaterska śmiercią" , " poległ " zaraz zaraz jakie qrwa poległ jaka bohaterska ?? zwykły wypadek, tragedia jakich wiele dzieje sie na świecie, tam zmarło 96 osób!! a nie tylko para prezydencka!! górnicy giną w kopalniach , małe dzieci umierają, żołnierze ... a im jakoś nikt pod domem nie stawia dupnego krzyża i nie odprawia schizowych modłów i nie maja pochówka na Wawelu ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mohery będą chciały wynieść Lecha na ołtarze i ogłosić go świętym za jego męczeńską śmierć za Polskę :? To co się wyprawia nie mieści się w głowie. Człowiek siedzi i się zastanawia czy to możliwe że takie debilstwo naprawdę istnieje czy to może jakiś film kręcą :bezradny:

 

Mnie też wkurfiają te babki, miałam taką sąsiadkę kiedyś - w autobusie to pierwsza do opierda*ania że jej ktoś miejsca nie chce ustąpić, w kościele to samo, wiecznie tylko łaziła i jęczała że chodzić nie może bo ją tak nogi bolą bla bla. Najlepsze jest to, że codziennie śmigała na plebanię zanieść księdzu serniczek i skarpetki (!) - wiem, bo mieszkałam vis a vis kościoła i plebani. I to tak śmigała w podskokach że hoho, jak sarna! Ubzdurała sobie że ksiądz ją kocha :pirate: A propo tej babci to Wam jeszcze opowiem dla śmiechu, że strasznie mocno się malowała- miała brwi wypaćkane czarną kredką, czerwoną pomadką wymalowane usta i zęby (gratis), tapira na głowie... A i tak najlepsze było jej mieszkanie. Kąpała się w mleku i zbierała butelki a także inne śmieci- w mieszkaniu tylko miała ścieżkę do łóżka i do wanny, reszta była zawalona śmieciami. A waliło tam jak w szambie. Babcia elegantka :lol:8);):pirate:

 

Dobra, dość tego plotkowania :lol::mrgreen: hahaha

 

Jak myślicie jak to się skończy? Czytałam ostatnio bodajże w 'Polityce' czy w 'Newsweeku' (nie pamiętam już) że główny architekt miasta Wa-wa nie godzi się na pomnik przed Pałacem bo zaburzy to spójność architektoniczną miasta i ja się z nim zgadzam- tam już stoi jeden pomnik, i drugi będzie pasował jak świni siodło.

 

I co dalej będzie? Zabiorą krzyż czy 'krew się poleje'?

A może będzie 'bez endu'? :lol::mrgreen: :

 

A tu wersja hard:

http://www.youtube.com/watch?v=-MvrZozdX4Y&feature=related

 

I modlitwa o deszcz:

 

:lol::pirate:;)

 

 

A tu krzyż zabrali:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO,

 

Wiesz religia chrzescijanska w gruncie rzeczy jest bardzo dobra- co robia z nia niektorzy ludzie to inna sprawa. Ale wiadomo to tylko ludzie.

 

 

Natomiast troche za bardzo pojechalas mowiac, ze jest to tragedia jakich wiele.

 

Nie, nie jest to tragedia jakich wiele. Jest to absolutnie aberracyjna, jedna z najwiekszych katastrof wspolczesnej historii.

 

Nie zgineli tam zwykli zjadacze chleba (oczywiscie zycie kazdego czleka ma najwyzsza wartosc- no poza mordercami itp) tylko praktycznie :

 

- CALA generalicja (dowodztwo !! armii 40-mlnowego kraju)

- para prezydencka

- kandydaci na urzad pr.

- wybitni poslowie z prawicy i lewicy (mozna sie z nimi nie zgadzac zaleznie od pogladow, ale trzeba jasno powiedziec, ze byli to jedni z najbardziej pracowitych poslow) i marszalkowie sejmu

 

itp itd nie ma sensu tego rozpisywac, bo wiadomo o co chodzi.

 

 

Co do krzyza. Moze zostac, moga go przeniesc - niewazne. W kazdym razie taka jazda jest zupelnie niepotrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ktoś chiałby to sprzątnąć pod dywan.

 

Dlaczego strona rosyjska nie potrafi przyznać się do błędu, że podali złe pomiary, a rząd Tuska do tego, że nie wykonali wszystkiego co w ich kompetencji, przejęcie śledztwa itp.? Oszkuwiwanie opini publicznej, powoduje później takie apokaliptyczne widoki jak walka o krzyż.

 

Dlaczego kłamali, że przesiewali ziemię sitem, i że dokonali sekcji zwłok.

 

Nie jestem katolikiem z krwii i kości, ale sama stanęłabym pod tym krzyżem, nabrał on innego wymiaru, niestety politycznego, komus zależy, żeby konflikt trwał. Nikt o zdrowych zmysłach nie wydaje decyzji o przeniesieniu krzyża przed uroczystościami zaprzysiężenia prezydenta RP, mnie krzyż nie ugryzł, nie boję się go, nawet jako symbolu katastrofy smoleńskiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×