Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka o krzyż


Gość Magdaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam do tego podejście ambiwalentne. Z jednej strony zdaję sobie sprawę z tego, że PO ta zadyma jest na rękę- ludzie odwracają uwagę od podwyższenia podatków (co np ja MOCNO odczuję), i od afer hazardowych. Z drugiej jednak strony WIEM jacy debile i fanatycy żyją w tym kraju, i wiem że zrobią wszystko co powie im Jarek. Jarek napędza tę agresję. Swoimi wypowiedziami daje tym ludziom przyzwolenie na takie zachowanie, ba! on ich do tego podświadomie bądz świadomie zachęca.

Ponadto wkurza mnie, że zachowuje się, jakby tylko on i jego matka mieli prawo decydowania o krzyżu itd- chce mieć np z matką pełną władzę nad budową pomnika. Fanatycy z PISu, chcący skłócić Polskę- najpierw Wawelem a teraz tym krzyżem.

 

Tu nikt nie jest bez winy. A ta szopka jest pięknie reżyserowana przez władze- zarówno z PO jak i PIS. A te bydło idzie za nimi w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shadowmere

 

a mozna miec inne "wrazenie" myslac samodzielnie?

 

ktore z "zaprzyjaznionych mediow" Wajdy podalo (chyba dla polakow wazny fakt) ze instytut europejski napisal wprost ze minister finasow falszuje dane ekonomiczne a co za tym idzie Polska podobnie jak Grecja znajduje sie na krawedzi bankructwa ? .

 

Zadne "zadyma krzyzowa24h"

 

/przypomne tylko ze to juz drugi taki raport kolejnego instytutu/

 

Ja mam do tego podejście ambiwalentne. Z jednej strony zdaję sobie sprawę z tego, że PO ta zadyma jest na rękę- ludzie odwracają uwagę od podwyższenia podatków (co np ja MOCNO odczuję)

 

te pareset zlotych mniej w twojej kieszeni z powodu podwyzki VAT-u to i tak bedzie "pryszcz" w porownaniu z tym co bedzie kiedy agencje ratingowe obniza rating dla polskiego dlugu do poziomu Greckiego. Wtedy pensje,emerytury, renty tak o 2/3 w dol a podatki beda jak za balcerowicza czyli miedzy 47- 51%

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek nie powiedziła...idźcie i brońcie krzyża...ta grupa ludzi jest skrajna co tam stoi, męczące to wszystko...

 

Bronek postawił tablicę, z łachy ale to zrobił, w jaki sposób wszyscy będą pamiętać...

 

Obawiam się, że rząd dalej nic nie zrobi z tym zadłużeniem, będą sciągać od nas podatników, ten vat to dopiero początek góry lodowej, który nas czeka... mogliby zacząć od swoich diet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że rząd dalej nic nie zrobi z tym zadłużeniem, będą sciągać od nas podatników, ten vat to dopiero początek góry lodowej, który nas czeka... mogliby zacząć od swoich diet.

 

Od swoich diet, wydatków na kancelarię, zwolnienia niektórych urzędników (którzy są tylko od picia kawy często :evil: ) i przede wszystkim od WYCOFANIA TZW 'TRZYNASTEK' i WPROWADZENIA BEZPŁATNYCH URLOPÓW. To wg mnie jest patologia- pracujesz, ok masz kasę. Ale siedzisz na dupie na plaży i nic nie robisz to czemu mają ci za to płacić? Dla mnie to chore. Szkoda, że prywatnym przedsiębiorcom nikt za urlopy nie placi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju, te zje*y chcą postawić pomnik smoleński na miejscu obecnego pomnika Poniatowskiego :?

Chcieli tablicę- dostali. A jak dostali to chcą więcej!

I mówią że jedynym sposobem aby oni sobie stamtąd poszli jest rozwiązanie siłowe.

 

Ja nie rozumiem, jak można być takim przykrym umysłowo.

 

A propo, Jarek nie nawoływał do tego? Zobaczcie te filmy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=cqSOTL_oVmo&feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madziu Madziu...w pierszym filmiku jest słowo "nie cofniemy się" nadinterpretujesz lekko, w drugim jest wywiad po dezycji o usunięciu, więc wypowiadał sie ...jeśli usunie...bo to dziwne jak prezydent elekt, czyści sobię drogę do Pałacu Prezydenckiego przed zaprzysiężeniem...

 

Ta tablica to jednak kapiszon...z krzyżkiem (co Napieralski skwitował, ze godło Polski wystarczy), nikt nie wiedział, że taka uroczystość będzie miała miejsce...suprais Bronka "wpadki"

 

O wyborach napisaliśmi 47 stron, ciekawe ile krzyż nam zajmie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkirys, pasowałbyś to PiS-u z tym swoim podkręcaniem beznadziei, czarnowidztwem, dramatyzowaniem... jestem przekonana, że zrobiłbyś furorę w programach publicystycznych :mrgreen:

 

nie wiem jakie "czarnowidztwo" widzisz w danych podawanych przez instytut ekonomiczny i to jeden z najlepszych w UE ? poza tym nie po drodze z moimi liberalnymi pogladami ani socjalistom z pis a tym bardziej komunistom z PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, może mylne, że ci ludzie protestujący to także ci którzy nie tolerują innych wyznań, innego koloru skóry, innej orientacji seksualnej, nie mówiąc już o usuwaniu ciąży....itd, itd.

Jest mi przykro, że krzyż, symbol katolicyzmu, tak ważny dla wielu osób jest tak poniewierany........

ba! mozliwe ale takie rzeczy wynikaja z ich zadeklarowanego swiatopogladu/wyznania wiec i trudno sie dziwic

walczacy z nimi 'liberalni' staja sie w tej sytuacji po prostu hipokrytami

 

co za komedia :lol:

nie dosc ze znowu w religijnej otoczce to jeszcze upamietniaja samych krzycowcow :P

troszke sie chyba pogubili albo to naprawde 'chytrosc na niskim poziomie'

 

madzia nagranie z jednego filmiku jest sprzed paru lat btw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi treść tablicy też się nie podoba... Upamiętniają 'krzyżowców' pisząc o tym że tu się modlili a nie upamiętniają samej katastrofy i ofiar. Poza tym czuję niesmak. Jak rozumiem że zrobienie to 'na partyzanta' było konieczne bo inaczej mogłoby dojść znowu do zamieszek, tak nie rozumiem dlaczego nie zaprosili rodzin ofiar na tą skromną 'uroczystość'. :nono:

 

Ogólnie za dużo religii w polityce. A tych oszołomów NIC nie zadowoli.

 

A propo Jarka- uważam że tylko on może zakończyć tę szopkę.

 

p.s. Radio Maryja nawołuje do obrony krzyża.

Jestem katoliczką, ale to jest jakaś paranoja, debilstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, że to społeczeństwo polskie takie durne jest.......

 

lata pralki medialnej Michnika, Rydzola i Waltera (TVN) robia swoje. A sprawy wazne, podniesienie podatkow, powodz, zamkniecie kilku politykow za branie lapowek ...toz to "pryszcz" wazne to co Walter w TVN-nie nadaje i rydzol w swoim "radyju"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, wiesz komu je zawdzięczamy, ktoś sobie żarty robi z Polaków, m.in, brak poszanowania ciał na ziemi smoleńskiej, rozkładające się części zwłok, a rząd mówi...jest O.K.

 

Media zarobiły na tych transmisjach, wszędzie biznes, kasa, korupcja, i żarty ze zwykłych obywateli...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, wiesz komu je zawdzięczamy, ktoś sobie żarty robi z Polaków, m.in, brak poszanowania ciał na ziemi smoleńskiej, rozkładające się części zwłok, a rząd mówi...jest O.K.

 

Mo, ale ujawnienie prawdy smoleńskiej, czy jak to nazwać, to jedno, ale te modlitwy zatrwożonych osób z uniesionymi w górę krzyżami czy różańcami to jest już jakaś zbiorowa psychoza!! To, co było po drugiej stronie, zgadzam się, było to straszne bydło i tego też nie popieram. Ja bym to całe stado przepędziła wreszcie, przeniosła krzyż i postawiła pomnik - ale na pewno nie pod pałacem. Takie jest moje zdanie, ale to nie jest moje pragnienie, z którego będę się w histerii obnażać na środku Warszawy, no na litość Boską! To, gdzie będzie krzyż, gdzie będzie pomnik i czy będzie nie ma żadnego wpływu na jakość mojego życia, ja mogę w duchu uczcić pamięcią zmarłych w katastrofie, ale nie widzę potrzeby robienia z tego takiej pokazówy. Jestem przerażona poziomem Polaków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktore z "zaprzyjaznionych mediow" Wajdy podalo (chyba dla polakow wazny fakt) ze instytut europejski napisal wprost ze minister finasow falszuje dane ekonomiczne a co za tym idzie Polska podobnie jak Grecja znajduje sie na krawedzi bankructwa ? .

A co to ma wspólnego z krzyżem? :? Za bardzo się chyba wkminiasz w temat. Piszemy o krzyżu a nie o polityce ogólnie.

 

te pareset zlotych mniej w twojej kieszeni z powodu podwyzki VAT-u to i tak bedzie "pryszcz" w porownaniu z tym co bedzie kiedy agencje ratingowe obniza rating dla polskiego dlugu do poziomu Greckiego. Wtedy pensje,emerytury, renty tak o 2/3 w dol a podatki beda jak za balcerowicza czyli miedzy 47- 51%

Pareset? Wiesz co, prowadząc firmę muszę płacić vat do hurtowni- obecnie vat wynoszący 22%, a stale będzie rosnąć. Może dla Ciebie to będzie pareset złotych- bo podwyższą ceny warzyw, gazu, benzyny... Dla mnie to będzie szło być może w tysiące.

 

 

toz to "pryszcz" wazne to co Walter w TVN-nie nadaje i rydzol w swoim "radyju"

 

Rydzyk zachęca do walki o krzyż. Wg Radia Maryja TVN to szatańska stacja, więc co sugerujesz- że są w spisku i razem się zmówili? :lol: Haha każdy może robić razem biznes, ale nie Radio Maryja i TVN. A propo- TVN nakręca to wszystko na równi z innymi stacjami. A może i mniej. Na tvp info non stop o tym mówią. Na tvn tylko w 'Faktach'.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×