Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka o krzyż


Gość Magdaa

Rekomendowane odpowiedzi

Adaś2222, słońce_nie_wzejdzie, I w tym ,psze państwa problem.

Sprawa krzyża a przeplata się non stop z polityką . Nic chyba tego nie zmieni . Dopóki- dopóty ,państwo nie weźmie rozwodu z kościołem a politycy nie przestaną szukać poparcia kleru .Taki rozwód,wszystkim wyszedł by na zdrowie . I polityka zmieniła by oblicze i kościół zacząłby zajmować się duszami nie głosami .

 

[Dodane po edycji:]

 

Adaś2222, Tak na margines ,co do sekty ...wiesz tam gdzie kończą się argumenty merytoryczne ,zaczyna się frustracja ,agresja i próba zdyskredytowania ...co do tej ostatniej ,to musisz się jeszcze poduczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś2222, słońce_nie_wzejdzie, I w tym ,psze państwa problem.

Sprawa krzyża a przeplata się non stop z polityką . Nic chyba tego nie zmieni . Dopóki- dopóty ,państwo nie weźmie rozwodu z kościołem a politycy nie przestaną szukać poparcia kleru .Taki rozwód,wszystkim wyszedł by na zdrowie . I polityka zmieniła by oblicze i kościół zacząłby zajmować się duszami nie głosami .

 

[Dodane po edycji:]

 

Adaś2222, Tak na margines ,co do sekty ...wiesz tam gdzie kończą się argumenty merytoryczne ,zaczyna się frustracja ,agresja i próba zdyskredytowania ...co do tej ostatniej ,to musisz się jeszcze poduczyć .

 

sądzisz, że ludzie piszący tutaj, no i ogólnie o krzyżu mają argumenty merytoryczne? Czy ta zagrywka el chupacabra i gdzie slońce wschodzi była merytoryczna? I że niby ja tu nie mam argumentów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś2222, powtarzasz komunały. Każdy rząd począwszy od Gierka zadłużał Polskę. Nie tylko PO, nie tylko Gierek, którego na marginesie parę lat temu spłaciliśmy, ale każdy. Od Gierka, przez Kanię, Jaruzelskiego, Mazowieckiego, Olszewskiego, Buzka etc, na Kaczyńskim i Tusku skończywszy. Na autostrady się nie uskarżam, bo ich coraz więcej jest i za parę lat przejadę z Gdańska do Krakowa autostradą. A jabłka, o ile pamiętam, są po dwa z hakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowe dla wyborców peło wyśmiać i zero argumentów, kto nie jest z nami to przeciwko nam. I poklepywanie się nawzajem nawet na forum nooo +1 hahahah

 

Nie wiem o co Ci gosciu chodzi. Doradzilem Ci gdzie Twoje poglady znajda najwiecej odbiorcow, a Ty mnie obrazasz :(

 

Czy wyborcy PiS nie potrafia inaczej ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tą polityką.Niektórzy tu marudzą i napieprzają jak kilku emerytów u mnie w pracy.Jak zaczną się kłócić,pier..lić te swoje farmazony i wspominać czasy komunizmu,to niedobrze się robi.Przynajmniej tu dajcie sobie z tym spokój,bo ręce opadają jak się czyta niektóre posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×