Walka o krzyż

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Walka o krzyż

przez MOCca 12 sie 2010, 14:03
Korba, wiesz komu je zawdzięczamy, ktoś sobie żarty robi z Polaków, m.in, brak poszanowania ciał na ziemi smoleńskiej, rozkładające się części zwłok, a rząd mówi...jest O.K.

Media zarobiły na tych transmisjach, wszędzie biznes, kasa, korupcja, i żarty ze zwykłych obywateli...
Ostatnio edytowano 12 sie 2010, 14:05 przez MOCca, łącznie edytowano 1 raz
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Korba 12 sie 2010, 14:03
takie, że o czymkolwiek mowa zawsze znajdą się tacy, którzy wiedzą... kto za tym wszystkim stoiii......... ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez MOCca 12 sie 2010, 14:08
O takich rewelacjach nawet nie powinniśmy dyskutować, media to wyłapują i jątrzą...po kalkulacji nie obronią się tak łatwo, przez swoje zaniedbania, mam na myśli tu rząd, trzeba to mówić wprost, bo czują się chyba "nieusuwalni" .
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 12 sie 2010, 14:11
MOCca napisał(a):Korba, wiesz komu je zawdzięczamy, ktoś sobie żarty robi z Polaków, m.in, brak poszanowania ciał na ziemi smoleńskiej, rozkładające się części zwłok, a rząd mówi...jest O.K.

Mo, ale ujawnienie prawdy smoleńskiej, czy jak to nazwać, to jedno, ale te modlitwy zatrwożonych osób z uniesionymi w górę krzyżami czy różańcami to jest już jakaś zbiorowa psychoza!! To, co było po drugiej stronie, zgadzam się, było to straszne bydło i tego też nie popieram. Ja bym to całe stado przepędziła wreszcie, przeniosła krzyż i postawiła pomnik - ale na pewno nie pod pałacem. Takie jest moje zdanie, ale to nie jest moje pragnienie, z którego będę się w histerii obnażać na środku Warszawy, no na litość Boską! To, gdzie będzie krzyż, gdzie będzie pomnik i czy będzie nie ma żadnego wpływu na jakość mojego życia, ja mogę w duchu uczcić pamięcią zmarłych w katastrofie, ale nie widzę potrzeby robienia z tego takiej pokazówy. Jestem przerażona poziomem Polaków!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Magdaa 12 sie 2010, 14:14
szybkirys napisał(a): ktore z "zaprzyjaznionych mediow" Wajdy podalo (chyba dla polakow wazny fakt) ze instytut europejski napisal wprost ze minister finasow falszuje dane ekonomiczne a co za tym idzie Polska podobnie jak Grecja znajduje sie na krawedzi bankructwa ? .

A co to ma wspólnego z krzyżem? :? Za bardzo się chyba wkminiasz w temat. Piszemy o krzyżu a nie o polityce ogólnie.

szybkirys napisał(a):te pareset zlotych mniej w twojej kieszeni z powodu podwyzki VAT-u to i tak bedzie "pryszcz" w porownaniu z tym co bedzie kiedy agencje ratingowe obniza rating dla polskiego dlugu do poziomu Greckiego. Wtedy pensje,emerytury, renty tak o 2/3 w dol a podatki beda jak za balcerowicza czyli miedzy 47- 51%

Pareset? Wiesz co, prowadząc firmę muszę płacić vat do hurtowni- obecnie vat wynoszący 22%, a stale będzie rosnąć. Może dla Ciebie to będzie pareset złotych- bo podwyższą ceny warzyw, gazu, benzyny... Dla mnie to będzie szło być może w tysiące.

szybkirys napisał(a):toz to "pryszcz" wazne to co Walter w TVN-nie nadaje i rydzol w swoim "radyju"

Rydzyk zachęca do walki o krzyż. Wg Radia Maryja TVN to szatańska stacja, więc co sugerujesz- że są w spisku i razem się zmówili? :lol: Haha każdy może robić razem biznes, ale nie Radio Maryja i TVN. A propo- TVN nakręca to wszystko na równi z innymi stacjami. A może i mniej. Na tvp info non stop o tym mówią. Na tvn tylko w 'Faktach'.
Ostatnio edytowano 12 sie 2010, 14:15 przez Magdaa, łącznie edytowano 1 raz
Magdaa

przez MOCca 12 sie 2010, 14:14
Powiedzmy jasno, cel - zniesmaczenie Polaków, cel II - wykończenie cierpliwości, cel III - robimi jarmark i piknik pod Pałacem, cel - IV tablica jest więc się zamknijcie...powinni stołki stracić za taką szopkę.

To pareset złotych to była lekka ironia.

przez Korba 12 sie 2010, 14:16
czyli za tą szopką, tak samo jak za tragedią smoleńską, ktoś stoi i ktoś to wszystko skrupulatnie zaplanował.....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Magdaa 12 sie 2010, 14:16
MOCca napisał(a):powinni stołki stracić za taką szopkę.

A kto konkretnie?
Mocca, a wg Ciebie Jarek nie ma takiej siły aby nawołać te bydło do spokoju?
Magdaa

przez szybkirys 12 sie 2010, 14:23
Magdaa napisał(a):
MOCca napisał(a):powinni stołki stracić za taką szopkę.

A kto konkretnie?
Mocca, a wg Ciebie Jarek nie ma takiej siły aby nawołać te bydło do spokoju?

ktore bydlo te staruszki zdewociale czy tych zwolennikow PO z wyrokami za gwalty i rozboje obszczywajacych te dewotki po nocach ? Na te "elity" PO chyba maly ma wplyw. To juz raczej niech sie Jarek zajmie nawolywaniem do spokoju "swoich" dewotek a Donald "swoich" kryminalistow
Ostatnio edytowano 12 sie 2010, 14:25 przez szybkirys, łącznie edytowano 1 raz

przez MOCca 12 sie 2010, 14:25
Korba, a kto wydaje decyzje i analizuje społeczne oczekiwania? Myślisz, że to może latająca chmurka podpowiada im co mają robić. :P Magdaa, doradcy Pana Prezydenta, bo przecież on sam do dymisji się nie poda heh.

Luz, blues, w ogóle czytacie posty innych ludzi... ustosunkowujecie się do nich, podajecie jakieś rozwiązania, argumety, przykłady?

przez Korba 12 sie 2010, 14:40
więc usiłujesz powiedzieć, że ta część społeczeństwa, która przylazła pod krzyż wykonuje perfidnie zaplanowane przez rządowych doradców czynności? nie rozumiem do czego zmierzasz? bo ja, jeśli mam być szczera, to bardziej jestem zdegustowana tym przeciętnym Polakiem spod krzyża, niż którymkolwiek politykiem.
nie będę siedzieć i jęczeć, że ta wstrętna władza nami manipuluje i że to diabeł wcielony ten Bronek, Donek czy jakiś tam Kaziu..., bo tak jest najłatwiej! ja jestem takim przeciętnym Polakiem i w życiu manifestować pod żaden krzyż bym nie poszła, sorry, ale każdy tworzy swoją własną rzeczywistość.... polityka zawsze była śliska i dyskusje na temat, kto za tym wszystkim stoi, są jak dla mnie bezprzedmiotowe. do niczego to mi nie jest potrzebne.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez szybkirys 12 sie 2010, 14:54
Korba napisał(a):więc usiłujesz powiedzieć, że ta część społeczeństwa, która przylazła pod krzyż wykonuje perfidnie zaplanowane przez rządowych doradców czynności? nie rozumiem do czego zmierzasz? bo ja, jeśli mam być szczera, to bardziej jestem zdegustowana tym przeciętnym Polakiem spod krzyża, niż którymkolwiek politykiem.

sugerujesz ze ta czesc ktora przyszla go "bronic" wykonuje "perfidnie" polecenia opozycji ? 8). Ludzie zostali zmanipulowani. Do akcji "usunac krzyz" nawolywano m.in. z anteny radia TOK-FM (nalezacej do medium Michnika) Do tego media "tym zyja" podgrzewaja klimat "koniecznosci walki z ciemnogrodem". Wyobraz sobie sytlacje ze nikt tych dewotek nie atakowal by po nocach nie zniewazal a media potraktowalyby te sprawe jak podobna w Niemczech. Jedna informacja o takim protescie bo tyle to bylo warte zachodu. Czy bylaby ta zadyma ?

przez Korba 12 sie 2010, 14:59
Jejku, pisałam przecież już wcześniej, że im bardziej Ci spod krzyża będą naciskani do opuszczenia tego miejsca, tym bardziej będą chcieli tam stać, żaden to odkrywczy mechanizm. Jednak to się nijak ma do mojej wypowiedzi :?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez szybkirys 12 sie 2010, 15:18
W Polsce to jednak maja "szczescie"

http://blog.rp.pl/blog/2010/08/05/zdzis ... t-smierci/

"Germański kult śmierci"

Niestety, zaraza się szerzy. Nekrofilia i kult Tanatosa dotarły do Niemiec. Po tym, jak w Duisburgu w czasie Parady Miłości zatratowano 21 osób, kraj pogrążył się w niepotrzebnej, niezrozumiałej dla cywilizowanego świata zachodniego, żałobie

Uderza fakt, że żaden z czołowych niemieckich pisarzy nie opublikował na łamach polskiej lub amerykańskiej prasy wnikliwej analizy swoistego niemieckiego przywiązania do klęski i śmierci. Żadna filozofka nie zastanawia się nad tym kuriozalnym zjawiskiem, żaden polityk nie krzyczy, że nie wolno grać trumnami, żaden minister z Urzędu Kanclerskiego nie potępił nekrofilii w austriackim tabloidzie. Nikt nawet nie wyśmiewa się z ofiar w swoim blogu.

I niestety także w Niemczech natychmiast pojawił się chrześcijański fundamentalizm. Nie zważając na rozdział Kościoła od państwa, kanclerz, prezydent i premier Nadrenii Północnej-Westfalii wzięli udział w nabożeństwie żałobnym. Władze nie nakazały usuwania kwiatów, zniczy ani nawet krzyży położonych w miejscu tragedii przez miejscowych nieoświeconych.

Burmistrz Duisburga Adolf Sauerland nie miał niestety odwagi naszego prezydenta elekta. Nierozsądnie stawia się natomiast pytanie o odpowiedzialność, także odpowiedzialność polityczną. Demonstranci domagają się ustąpienia burmistrza Sauerlanda. A przecież jest oczywiste, że winni są ci, którzy się tam niepotrzebnie pchali. Gdyby zostali w domu, nic by się im nie stało. Niestety, nie ma w Bundestagu nikogo, kto by to tak przekonująco wytłumaczył, jak czynią to u nas prominentni posłowie PO ze Stefanem Niesiołowskim na czele. Odwołanie burmistrza jest więc tylko kwestią czasu, bo – jak mówiła w swym przemówieniu premier Nadrenii Północnej-Westfalii – ta tragedia nie zdarzyła się w przestrzeni, w której zawieszona została odpowiedzialność. Tunel w Duisburgu to przecież nie lotnisko w Smoleńsku.

Wszystkie te niepokojące fakty zdarzyły się zapewne dlatego, że Niemcy nie mają swoich prawdziwych autorytetów i kompetentnych filozofek i politolożek. Brakuje im Wajdy, Bartoszewskiego, nie mówiąc już o Kutzu, Palikocie i Niesiołowskim. Proponuję więc, by w ramach sąsiedzkiej pomocy wysłać do Duisburga i Berlina komisję złożoną z tych ekspertów, wspartą wybitnymi polskimi intelektualistami i intelektualistkami, by pomogli uchronić zaprzyjaźniony kraj od fali irracjonalnego fanatyzmu. Wszak pokazaliśmy wszem i wobec, co należy czynić, by państwo zdało egzamin.

Sortuj wg