Uwagi/prośby techniczne

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Uwagi/prośby techniczne

przez Artemizja 26 sty 2015, 05:36
Psychoanalepsja_SS, wątki są przyklejone tak, aby widniały tylko w konkretnym subforum - tematycznym. Jeśli dam je jako ogłoszenia, to będą widnieć w każdym dziale na całym Forum. Nie wiem, z jakimi forami się spotkałeś, ale tutaj nie ma takiego oddzielnego miejsca.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Uwagi/prośby techniczne

przez Psychoanalepsja_SS 26 sty 2015, 10:26
Proszę, porównaj "Ogłoszenia" w tym dziale: leki-f11.html
z ogłoszeniami choćby w tym dziale: witam-f6.html
W pierwszym są 4, w drugim trzy. Wątek specyficzny dla pierwszego działu nie pojawia się w drugim subforum.

Uwagi/prośby techniczne

przez Artemizja 26 sty 2015, 11:52
Psychoanalepsja_SS, nadal nie rozumiesz. To, o czym mówisz, to ogłoszenia globalne. Widzisz je zarówno w dziale leki, jak i w dziale witam. Przyklejonych wątków w dziale leków nie można zmienić na ogłoszenia globalne, bo będą widoczne w każdym dziale tak, jak np. Regulamin Forum. Dział leki ma przyklejone wątki tylko i wyłącznie odnoszące się do tematyki działu "leki". Po zmianie ich typu te tematy albo będą widoczne w każdym jednym subforum(jeśli zmienimy ich typ na ogłoszenia globalne), albo znikną w gąszczu tematów, jeśli je odkleję. Powtarzam: nie ma technicznej możliwości, by zmienić formę, a wyszczególnione tematy w danym dziale muszą być.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne

przez Psychoanalepsja_SS 26 sty 2015, 12:51
No właśnie nie widzę: wątek " ----> WAŻNE! ZANIM COŚ NAPISZESZ - PRZECZYTAJ <----" jest widoczny w dziale "Leki", ale już nie w "Witam". Skoro jest ogłoszeniem globalnym, powinien być widoczny i w "Witam".

Uwagi/prośby techniczne

przez Artemizja 26 sty 2015, 14:05
Psychoanalepsja_SS, ach, o to Ci chodzi ;) Wątki o których napisałeś wcześniej, to "ogłoszenia globalne", a to jest "ogłoszenie". To jest różnica. Ogłoszeniami mogą być jedynie Regulaminy danego subforum, natomiast tematy przyklejone mają stanowić specyfikę odnoszącą się do merytoryki danego subforum. Zmiana tego nie podlega dyskusji, ponieważ to zarządzenie odgórne ;) Dla Twojej informacji - już z tym próbowaliśmy i ogłoszenia zostały odgórnie zmienione na wątki przyklejone. Jestem tu dłużej niż Ty i próbowałam wielu rzeczy - także i tego ;)

Administrator

Uwagi/prośby techniczne

przez Semir 26 sty 2015, 19:03
Artemizja, Mam prośbę o przesunięcie reklamy abc zdrowie przy głównej nazwie. Jest przez nią problem z czytaniem privów"zasłania i jak kliknę tylko przeładowuje stronę" Z góry dziekuję :)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Uwagi/prośby techniczne

przez Artemizja 26 sty 2015, 19:36
Semir, :lol: :lol: :lol: cofnij się kilka wpisów wstecz w tym temacie ;) Jak to zrobisz, to dowiesz się, że już to zgłosiłam.

Administrator

Uwagi/prośby techniczne

przez cytrynka84 29 sty 2015, 19:43
Dostałam prywatna wiadomość, ale zaraz powyżej jest reklama spora,ABC Zdrowie,nie mogę jej skasować przez co nie mogę odebrać wiadomości. Co mam zrobić? Proszę o pomoc.

-- 29 sty 2015, 18:45 --

Dostałam prywatna wiadomość, ale zaraz powyżej jest reklama spora,ABC Zdrowie,nie mogę jej skasować przez co nie mogę odebrać wiadomości. Co mam zrobić? Proszę o pomoc.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Uwagi/prośby techniczne

przez Hans 30 sty 2015, 18:45
Czy na czas wyborów Miss/Mistera można podkleić tematy, w których się głosuje?
Feed your head
Feed your head

Uwagi/prośby techniczne

przez ego 30 sty 2015, 20:35
cytrynka84, Wejdź przez "Panel użytkownika" we wiadomości albo tak pisał Reiben: ctrl+rolką w dół i wchodzisz ze strony głównej.
ego

Uwagi/prośby techniczne

przez Lord Kapucyn 30 sty 2015, 20:38
Hans, Przyklejałem je, ale oczywiście przez zrąbane technikalia foro nie dziala opcja tymczasowego przyklejenia. Już je przykleiłem.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Uwagi/prośby techniczne

przez Hans 30 sty 2015, 21:04
Fajnie, dzięki. :)
Feed your head
Feed your head

Uwagi/prośby techniczne

przez magnolia84 30 sty 2015, 21:05
to jeszcze ja mam pytanie; da się poprzez pw wysłać załącznik?
magnolia84

Uwagi/prośby techniczne

przez Semir 31 sty 2015, 13:33
Artemizja, Wybacz moje niedopatrzenie :)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Sortuj wg