Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez Aranjani 17 maja 2014, 22:35
c'est la vie ;)
Aranjani

przez Ferdynand k 17 maja 2014, 22:54
pierwsze to jak gość zaczął wulgaryzmy wrzucać zamiast wdawać się w rozmowę to ten jeden dwa posty usunąć ale cóż nie chce mi się dalej tego komentować
Naczelny Użyszkodnik

przez Davin 17 maja 2014, 22:58
Ferdynand k, jak gadałeś głupoty tak dalej gadasz. ;) Ale po nicku widze że idziesz w ślady ojca. O
Davin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 17 maja 2014, 23:00
nie będę pisał z kimś takim ................. ;)
Naczelny Użyszkodnik

przez pająk 17 maja 2014, 23:14
Nie rozumiem czepiania się Ferdka, fakt rozmowa w tamtym temacie szła zajebiś-e wesoło ale jednak było pełno offa.
Jest na to paragrafik?Jest i Ferdek się na niego powołuje i ma w tym temacie ( :mrgreen: ) rację.
:time:
pająk

przez Saraid 18 maja 2014, 10:15
Tak czytam ten wątek i inne ,nie pamiętam od lat takiego bałaganu na forum same off-topy i kłotnie i tak prawie co dnia.Kestrel odwala tutaj kawał roboty jakby nie patrzeć są na forum inni modzi którzy od dawna nie ingerują w wątki w których się kłocą inni domyslam się że są na forum czasem coś tam zrobią ,ale tutaj chodzi o dyscypline i porządek jaka była kiedyś.Jest tutaj wystarczająco Administracji by mogł być porządek pytanie ilu tak naprawdę chociaż czasem się w to rzetelnie angażuje?To jest wyłącznie moje zdanie na ten temat.
Saraid

przez Kalebx3 18 maja 2014, 10:50
Tak czytam ten wątek i inne ,nie pamiętam od lat takiego bałaganu na forum same off-topy i kłotnie i tak prawie co dnia

Off-topy się zdarzają, zdarzały i będą zdarzać , nie da się często zboczyć z głównego tematu ,,, i nie ma w tym aż takiej tragedii . Jak Cię ranią of-topy możesz je pominąć i szukać dalej czegoś co Cię interesuje .
A kłótnie ? A co w tym złego , ludzie się nawet w kochających małżeństwach kłócą , wyzywają ,,, i w końcu uspokajają i godzą. To jest namiętność , chciała bys żeby wszyscy lizali się po dupie i sobie przyklaskiwali ? Inna sprawa to większość z nas tutaj ma skrzywioną , poranioną psychikę , więc wcale mnie to nie dziwi ,że ludzie się kłócą . Gorzej jak się obrażają wyzywając się obelgami .
Kestrel odwala tutaj kawał roboty

Zapewne ,,, ale czemu od razu dał mi wczoraj Ostrzeżenie pisemne , a nie słowne ? Od razu piaskiem po oczach . Profesjonalizm , wiadomo .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez slow motion 18 maja 2014, 12:16
white Lily napisał(a):Tak czytam ten wątek i inne ,nie pamiętam od lat takiego bałaganu na forum same off-topy i kłotnie i tak prawie co dnia.Kestrel odwala tutaj kawał roboty jakby nie patrzeć są na forum inni modzi którzy od dawna nie ingerują w wątki w których się kłocą inni domyslam się że są na forum czasem coś tam zrobią ,ale tutaj chodzi o dyscypline i porządek jaka była kiedyś.Jest tutaj wystarczająco Administracji by mogł być porządek pytanie ilu tak naprawdę chociaż czasem się w to rzetelnie angażuje?To jest wyłącznie moje zdanie na ten temat.

zgadzam się z tym.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez neon 18 maja 2014, 12:23
white Lily napisał(a):Tak czytam ten wątek i inne ,nie pamiętam od lat takiego bałaganu na forum same off-topy i kłotnie i tak prawie co dnia.Kestrel odwala tutaj kawał roboty jakby nie patrzeć są na forum inni modzi którzy od dawna nie ingerują w wątki w których się kłocą inni domyslam się że są na forum czasem coś tam zrobią ,ale tutaj chodzi o dyscypline i porządek jaka była kiedyś.Jest tutaj wystarczająco Administracji by mogł być porządek pytanie ilu tak naprawdę chociaż czasem się w to rzetelnie angażuje?To jest wyłącznie moje zdanie na ten temat.

Dyscyplina i porządek w nadmiarze prowadzi do zafałszowania rzeczywistości, tworzy sie plastik. ja tam lubie troche orzywczej spontaniczności i uważam że moderatorzy bardzo dobrze robią pozwalając na troche więcej luzu.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez pająk 18 maja 2014, 14:14
neon napisał(a):

Dyscyplina i porządek w nadmiarze prowadzi do zafałszowania rzeczywistości, tworzy sie plastik. ja tam lubie troche orzywczej spontaniczności i uważam że moderatorzy bardzo dobrze robią pozwalając na troche więcej luzu.

Zgadzam się i nie widzę większego problemu. Potem moderacja i tak ładnie sprząta takie wątki-śmieciowe do kosza. Jest cool ;)
pająk

przez Marian_Paździoch 18 maja 2014, 20:45
Ferdynand k, jaki kraj taki burdel, taki burdel jakie forum :mrgreen:
Marian_Paździoch

przez Ferdynand k 18 maja 2014, 20:54
Marian_Paździoch, :lol: :great: :brawo:
Naczelny Użyszkodnik

przez EmInQu 19 maja 2014, 07:07
Na dzień dzisiejszy pracę modów oceniam bardzo pozytywnie. Patrząc na ilość tworzonych, przez niektóre niereformowalne osoby, OT-ów utrudniających innym poruszanie się po działach tematycznych , to wręcz podziwiam za cierpliwość.
Współczuję natomiast , że nie mają w swoim gronie jakiegoś hakera, bo te systematycznie uwidaczniane pedofilskie treści mogą wielu nowych użytkowników odstraszać/zniesmaczyć. Nie mówiąc już o tych userach, którzy sami w dzieciństwie byli molestowani.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

przez AdrianR 18 cze 2014, 16:36
Kestrel
Jeszcze tak k'woli sprostowania swojej wypowiedzi (jak to się mawia w Sejmie :D - A to bardzo proszę Panie forumowy pośle :lol: ) Przydałby się taki jedno-dniowy Marszałek Forumowych obrad oraz coś na styl Konwentu Seniorów (moderatorzy + przedstawiciel forum + psycholog - tak żeby każdy miał swoje przedstawicielstwo :yeah: ) Ciekawie by to wyglądało :D Ale tak mówiąc poważnie to osobiście nie mam raczej większych zastrzeżeń ze swojej strony co do moderacji bo nawet ostatnio któryś z moderatorów odniósł się pozytywnie co do moich zastrzeżeń w temacie o prawiczkach BIS że tak powiem :P i wywalił go do kosza i SŁUSZNIE i chwała za to. :tel2: Jednak podczas swojego pobytu tutaj odnosiłem czasem wrażenie, że moderacja (przynajmniej w tym miesiącu ;) )jakoś nieszczególnie interesowała się tematyką forum bo np jakiś czas temu jak wymienialiśmy sobie z koleżanką zwyczajne, zwykłę poglądy o samobójstwie jej znajomego to nie wiedzieć czemu moderator uznał, że zaczynamy na siebie najeżdżać. Ja nie odniosłem wtedy trakiego wrażenia i chyba forumowa koleżanka też NIE. Za to myślę, że moderator niejako na wyrost przejął się naszą dyskusją. :smile: Czyli zareagował wtedy kiedy nie trzeba a nie reaguje wtedy kiedy naprawdę by się zdało. Ale OK No każdy z nas ma inną percepcję oceny rozmów wedle własnych norm moralnych i pewnie ja bym sam moderował inaczej i zwracał uwagi na inne aspekty dyskusji, ;)
A co do tego forum to podtrzymuję zdanie, że raczej daje ono niewiele choć znalazło się parę osób, które przejęły się moim losem i za to dziękuję i jestem wdzięczny ale generalnie chodzenie po forum jest o tyle marnotrastwem czasu, że człowiek zamiast skupiać się na wcielaniu w życiu przemyśleń płynących z tego forum to wikła się jak ja na 100 postów w jakiejś inne dyskusje nie mające związku z własną osobą. Choć część tych postów nabiłem sobie z faktu, ze sam chciałem podtrzymać kogoś na duchu, może doradzić coś mądrego wedle mojego przekonania? A o marnotrastwie czasu to miałem na myśli tematy off-topowe typu "Zadaj komuś pytanie", "Brazylia2014" (choć tu akurat tym sportem się interesie a przynajmniej oglądam ważniejsze mecze LM oraz MŚ i ME ;), polityka, itd. Wszystko to co nie wiąże się z rozwiązywaniem trudności życiowych. Nie uznam przecież za marnotrastwo rozmów o chorobach, o życiu, itp.
Tak więc nie chciałem nikogo z moderacji urazić a napisać pewne swoje przemyślenia, że wg mojej oceny (być może trochę błędnej) moderacja jest czasem mało widoczna na forum. Ja wiem, że wy to robicie społecznie i chwała wam za to :great:, że wam się chce. Czasem może używam dość ostrego języka ale jakiś poważnych zastrzeżeń to ja do was nie mam. Kiedy trza było to kiedyś tam nawet moderator usunął mojego posta na moją prośbę dość szybko. :tel2:

-- 18 cze 2014, 15:54 --

Ps Przez pisanie tego posta zapomniałem CAŁKIEM o PRANIU w PRALCE. :P Na szczęście przebiegło pomyślnie a miałem kontrolować czy dość giętki wąż nie zsunął się przywiązany do wanny. :P A wgl to tematyka tego forum jednak z racji swojej istoty jest przybijając ale trudno się dziwić zę tak jest w miejscu o ludzkich kłopotach czy nawet tragediach. Czasem czuję się jakby uczestnikiem programu "Uwaga" lub materiału społecznego w "Dniu po dniu" czy tam "Interwencji". :P Ciężka to ogólnie tematyka dlatego bardziej lubię pisywać na forach swoich zainteresowań, gdzie jednak czuję się bardziej zrelaksowany. :smile: Wgl nadmierne siedzenie w necie zabiera niepotrzebnie czas (zwłaszcza latem jak jest tyle fajniejszych rzeczy do robienia) i z tym walczę u siebie. :P

Sortuj wg