Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

"brudy" to właśnie Twoj ban, który się za Tobą ciągnie od roku i nie wymaże się "ot tak" albo bo założysz kolejne konto.

jak tego nie rozumiesz to nie mamy o czym rozmawiać.

 

Pytasz się dlaczego masz bana, to Ci pokazuje, a Ty dalej swój tekst o brudach. Myślałam, ze jesteś inteligentny, ale się pomyliłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa, :lol:

już mi się nawet nie chce odpowiadać na Twoje beznadziejne pytania. Poczytaj regulamin.

 

Dziwisz się dlaczego na niektórych poprzednich kontach nie dostałeś bana?

Bo nikt nie wiedział zę to Ty, byłeś incognito i robiłeś całą administrację w ciula.

Jak tylko wydało się , że to Ty od razu szły bany. GENIUSZU.

jeszcze masz jakeś mądre pytania?

 

-- 16 lut 2012, 11:29 --

 

3 kolejne konta w ciagu roku, ciulanie administracji i beszczelne robienie kogoś w ciula = 2 ost, a wcześniej (zacytowane wątki) byłeś już zbanowany i MIAŁEŚ RAZ STATUS OBSEROWANEGO, którego nie doceniłeś i pojebałeś, wyleciałeś znowu z forum, po czym pretensje że na kolejnych kontach ban.

Może odstaw prochy bo Ci mózg już zryły dostatecznie. Skleroza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. Dostaniesz pstryczka, to będziesz głośniej krzyczeć i tupać nóżkami.

 

Jak tylko wydało się , że to Ty od razu szły bany. GENIUSZU.

Może gdybyś miała trochę oleju w głowie, to byś się zastanowiła (jak reszta funkcyjnych), że jest jakiś powód ku temu, że wracam?

 

-- 16 lut 2012, 10:32 --

 

paradoksy, biedna dziewczynko. Nic mnie nie zryło. Tobie by się za to przydały :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, co ma do tego to ile jesteś na forum? Ja od wczoraj też nie jestem.

Wiecie co jest przykre? Że jak ALEKS*OLO była modem i powiedzmy miała podobny styl, to się ją wyrzuciło, że jest zbyt emocjonalna. :roll: Ale już od dawna odnoszę wrażenie, że administrator ma gdzieś co tu się dzieje, nie mówiąc już o czacie. A szkoda.

 

-- 16 lut 2012, 11:39 --

 

Może odstaw prochy bo Ci mózg już zryły dostatecznie.
:shock::shock: szkoda, że zgłaszanie postów modów nic nie da.

Oboje jesteście chamscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie zwracać uwagę, tylko co mi po uwadze osoby, która dawno zmarnowała swoje wszystkie szanse i jeszcze się wykłóca niewiadomo o co.

każdy ma jakiś powód, skoro wraca na forum, tylko to nie oznacza, że nagle ma go nie obowiązywać regulamin.

nie jestem teraz wcale emocjonalna, razi mnie wciskanie kitu.

dominika92, myślałam, ze już wszystko sobie wyjaśniłyśmy.

To, ze napisałam że jestem na forum ponad 2 lata nie równa się temu, że mi wszystko wolno. Tylko temu, że jakoś wcześniej nikt nic nie mówił, a teraz nagle się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ludzie się boją mówić, jak potem słyszą takie odpowiedzi od Ciebie. Moim zdaniem Ty również łamiesz regulamin, sposobem w jaki się wypowiadasz gdy z kimś dyskutujesz. Chociażby na tej stronie. CZy nie dałabyś ostrzeżenia komuś gdyby tak pisał do Ciebie? To jest w porządku Twoim zdaniem i nie łamie regulaminu? I pal licho, że być może ten użytkowników zasłużył, to nie jest usprawiedliwienie, do obrażania i zaznaczam, że nie dlatego, że jesteś modem. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, rozwaliłeś mnie :lol::lol::lol:

 

wujekEgonDaCiKlapsa, czy jest już jasne dlaczego miałeś bana?

nie dlatego, że sobie to ubzdurałam.

teraz masz obserwowanego, więc skorzystaj z kolejnej szansy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, naprawdę już mi się nie chce tego ciągnąć, Ty masz swoją rację, ja swoją, niech tak zostanie.

tylko zwróć uwagę, że jak Michuj napisał ze ktoś (użytkownik forum) jest dziwką to sobie i tak potem wrócił na forum...

 

-- 16 lut 2012, 11:53 --

 

dominika92, ja nie gryzę, Ty powiedziałaś swoje zdanie i jakoś jeszcze żyjesz.

a jak ktoś nie umie bronić swojego zdania to jego sprawa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce Ci się ciągnąć, bo co? A nie mam racji? Nie obrażasz? Dlaczego Tobie wolno łamać regulamin? Jak już coś jest niewygodne to się nie chce dalej ciągnąć...No tylko że sytuacja jest bez wyjścia, bo i tak nikt tego nie zmieni. Tomek nie odpisze, a nawet jak zobaczy to nic nie zrobi bo Cię lubi, Amon jak wpadnie to daw szystkim osty i zamknie temat, a do TWoich postów się nie odniesie. No i taka to robota. Regulamin chyba powinien obowiązywać wszystkich. Ciekawe czy mi by uszły takie posty bezkarnie, skoro chciałaś mi dawać osta za off top w dziale off top , a Ty możesz pisać że komuś zryły mózg prochy i inne tego typu bezkarnie. Regulamin to chyba jest dla wszystkich. Ale w jednym się zgodzę z wujekEgonDaCiKlapsa, to walka z wiatrakami, bo i tak ni się nie zmieni. No ale każdy widzi chyba co ma widzieć.

 

-- 16 lut 2012, 11:58 --

 

ja się umiem przyznać, jak coś zrobię źle, jak np. wczoraj poszło potem zbyt nerwowo- bo mnie zdenerwowało takie zwracanie się do mojej osoby. Ty za wszelką cenę będziesz twierdzić, że masz rację i że nikogo nie obrażasz i nie piszesz zbyt emocjonalnie. No ok.

 

-- 16 lut 2012, 12:01 --

 

a no i na koniec napiszę że..często masz rację w tym co piszesz, tylko wyrażasz to w taki sposób i takimi słowami, że to, że masz rację spada na boczny tor. :hide:

Niby to tylko forum, ale czasami warto bronić swojedo zdania, tylko, że chyba się przekonałam, że to nie ma sensu, fajnie walczyć o coś, jak jest choć minimalna nadzieja, że się coś zmieni.A tu jej nie ma, więc kończę. Baj baj. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj weż przestań no,lubie Cie chłopie ale kurde sie doczepiłeś teraz.Miałeś już tyle kont na tym forum i robisz z siebie teraz świętoszka noo......Nie żebym bronił tutaj doxy bo adwokatem niczyim nie jestem ale ma rację.No kto jak kto ale Ty nie powinieneś protestować, bo tylko dzięki dobrej woli moderatorów tutaj jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Nie chcę się szarpać dłużej, bo do niczego to nie prowadzi. Napisałem tylko jak to BYŁO. Dodam, że dużo ludzi ma podobne odczucia.

ciekawe, dlaczego się te "dużo ludzi" w ogóle nie odzywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×