Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez Szaman 13 sty 2008, 21:16
Witam wszystkich mam nadzieje że to forum pomoże mi i będzie źródłem wielu fachowych porad, od ludzi którzy na własnej skórze przekonali się jak działa to i owo... :-|
Life is a heavy sword, on which God wrote, love, fight, suffer ......

przez Pstryk 13 sty 2008, 22:29
snaefridur Słońce, bo forum jest dla Ciebie, a nie Ty dla forum....
Ale szanuję Twoją decyzję... Tulam Cię mocno :!:
Pstryk

przez Pstryk 14 sty 2008, 10:53
dżejem, może nie traktuj wszystkiego co się dzieje na forum tak dosłownie i osobiście:?:
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 14 sty 2008, 20:40
dżejem, najwyraźniej masz gorsze dni - biorę to pod uwagę szacunek do Twojej osoby jak i z faktu, że jest zupełnie na odwrót niż twierdzisz (
dżejem napisał(a):To chyba znak, że mnie trochę nie doceniasz.
), nie będę ani zaprzeczała ani usiłowała Cię przekonać, że tak nie jest.

Co do forum, mnie od dawna irytuje jedna rzecz: masowe wyżywanie się na osobach, które starają się robić wszystkim dobrze. Szkoda, że nikt nie potrafi wziąć pod uwagę, że My tak samo jak Wy jesteśmy tutaj osobami z problemami a nie naprawiaczami świata.... Dodam, że irytowało mnie to już za czasów, kiedy o moderce nie chciałam nic słyszeć i fakt, że mam zielony neon pod avatarem nie ma tu nic do rzeczy.
Pstryk

przez Pstryk 14 sty 2008, 21:05
Nie rozumie Twojej reakcji. Chyba zaprzeczasz swoim słowom w tym poście. Niestety postępujesz dokładnie tak, jak twierdzisz, że inni postępują. Jeśli ktoś Cię uraził tutaj, to bardzo mi przykro i jeśli będę w stanie pomóc, to się nie krępuj. Jednak takie szufladkowanie jest chyba trochę przesadzone. Czy ja w jakikolwiek sposób Cię obraziłam? Jeśli tak to proszę napisz mi, wówczas po dorosłemu to wyjaśnimy, a nie wyładowuj się na ogóle.
Pstryk

przez Jaśkowa 15 sty 2008, 00:43
Boże co się dzieje ja zupełnie nie rozumiem o co chodzi czyżbym gdzieś nie doczytała czegoś lub napisała coś niemiłego lub obraźliwego?? Jeśli tak to proszę o sugestie nie jestem jasnowidzem :roll: ( a szkoda ;) ) Dżejem jesteś kolejną osobą, która coś sugeruje ja nie mam pojęcia co?? ( być może ograniczona jestem ;) ) nie lepiej wprost powiedzieć w czym rzecz oszczędzi to nam wszystkim czasu i nerwów, których i tak chyba mamy w nadmiarze :?
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez shadow_no 15 sty 2008, 01:36
dżejem napisał(a):jeżeli ktoś zabiera się za robienie czegoś, co ma służyć ludziom, to musi być przygotowany na to, że jego działalność będzie wystawiona na krytykę.

Jestem założycielem tego forum, i dostaje w związku z moim 'stanowiskiem' wiele maili. Sporo z nich jest bardzo przyjaznych i miłych. Jednak nie brakuje i krytyki - tej negatywnej.
Dobrze jednak czytać i brać do serca tylko to co jest dla Ciebie (w tym przypadku mnie) dobre. Może i jestem egoistą, ale jeżeli czytam coś miłego, czuje się lepiej, i czuje, że to mnie motywuje. Krytyka również, ale musi być ona uzasadniona:
Jaśkowa napisał(a):nie lepiej wprost powiedzieć w czym rzecz oszczędzi to nam wszystkim czasu i nerwów

I to jest bardzo mądre zdanie.
Niestety wielu Użytkowników pisząc do mnie woli po prostu mnie zniszczyć. Tzn. Woli próbować mnie zniszczyć. Po co? Hmmm...

Nie jestem ideałem, wiem, że Snaefridur mogła poczuć się zraniona moim postępowaniem, co nie znaczy, że świadomie ją ignorowałem. Też mam swoje prywatne życie, i nie zawsze potrafię wszystko ogarnąć. Ale lepiej prowadzić forum, kiedy będę mógł poświęcić się w 100% (tak nigdy nie będzie)? Czy lepiej, aby ludzie mieli możliwość pisania tu i teraz? Tysiące ludzi, tysiące zdań. biorąc pod uwagę, że prowadzenie forum zajmuje BARDZO wiele czasu (mimo tego, że może nie zawsze mnie widać on-line to nie znaczy, że nic nie robię), oraz, że prowadzenie forum to również sprawa pieniędzy (niestety bez reklam nie utrzymał bym forum) to nie czuje, że jestem złym Adminem. 'Poszkodowani Użytkownicy' - miejcie dystans do forum, i nie odbierajcie wszystkiego tak emocjonalnie...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez IceMan 15 sty 2008, 13:37
Jako funkcyjni wszyscy mamy prywatne obowiązki, forum zajmujemy się po godzinach. Nikt nam za to nie płaci ani nie odejmuje kłopotów z jakimi musimy się zmierzać w życiu. Zwolnień tu od codziennych obowiązków nie mamy. I niestety trochę nie na miejscu są tutaj słowa typu: "jeśli nie potrafisz w pełni podołać zadaniu to się go nie podejmuj". Wiele osób na forum wytrzymałoby bardzo krótki czas. Gwarantuję. Większość nawet nie podejmuje się tego. A krytyka użytkowników - mamy wysłuchiwać i naginać się do każdego słowa? Jednego nie zauważacie - zwykle zdania są podzielone. Niejednokrotnie jest to przysłowiowe fifty-fifty. No i jak mamy tu wszystkich zadowolić? Jeżeli ktoś czyta to i nie jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie - lepiej niech zastanowi się nad swoimi słowami krytyki i odnosząc się do końcówki wypowiedzi dżejem - wyda przemyślane sądy. Kontunuując kwestię krytyki - przystosowując się do waszej krytyki i niestety zmiennych tendencji (mówię tu zarazem o zmiennych zdaniach użytkowników którzy raz widzą coś tak a raz inaczej, jak i również o tym, że jedni użytkownicy odchodzą, przychodzą nowi i wymagają czegoś innego) jeżeli chodzi o wasze wymagania forum przypominałoby roztrzepaną na silnym wietrze chorągiewkę. Zasady zmieniane co chwilę, czyli w sumie brak zasad i kompletny burdel. W takiej sytuacji równie dobrze nikt mógłby nie zarządzać forum i niewiele by się zmieniło. Do tego: zasady jakie panują na forum wynikają również z tego jak zostało ono napisane z organizacyjnego i informatycznego punktu widzenia i jakie rozwiązania są możliwe a jakie nie. Pewnie w którymś z nadchodzących postów przeczytam że w takim razie należy napisać nowe forum. Niestety nie. Jest takie jakie jest, należy korzystać z takiego jakie jest i wreszcie ujrzeć jego zalety a nie wygrzebywać wady. Jeśli ktoś: nie zgadza się ze mną, ma sporo wolnego czasu i może napisać nowy skrypt forum zadowalający wszystkich użytowników, ewentualnie zarządzać forum w wyżej wymieniony sposób, zagwarantuje że uda się mu/jej to lepiej od obecnych funkcyjnych - zapraszamy i przyjmiemy z otwartymi rękoma. Niestety schodząc na ziemię nie spodziewam się ani jednej takiej propozycji. Łatwo jest wymagać a niestety trudniej wymagania spełnić. Czasem to drugie bywa niemożliwe. Irytujące jest gdy człowiek włoży sporo pracy w to wszystko a i tak jest "be", bo zupa była za słona. I na koniec chciałbym podziękować w imieniu funkcyjnych użytkownikom, którzy w tym temacie potrafili podziękować funkcyjnym za wkład w istnienie forum - bez nich nie utrzymałoby się w jednym kawałku przez dłuższy czas.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:53 pm ]
Jeszcze coś dodam - co jest bardzo ważne. Właściwe forum tworzycie wy: użytkownicy - swoimi wypowiedziami. My w zasadzie tylko po was sprzątamy co niektórzy z was namieszają. To w sumie w czyjej gestii leży to, jakie jest forum? Zastanówcie się.
Przyjaciel forum

przez pyzia1 15 sty 2008, 14:35
Jeszcze coś dodam - co jest bardzo ważne. Właściwe forum tworzycie wy: użytkownicy - swoimi wypowiedziami. My w zasadzie tylko po was sprzątamy co niektórzy z was namieszają.

No właśnie.
Nie wiem dokładnie o co poszło z snaefridur, więc na ten temat nie będę się wypowiadać ale prawda jest taka, że są ludzie, którzy zawsze muszą udowadniać, że to oni właśnie mają rację i żeby to udowodnić szukają dziury w całym. Prykre, że dzieje się to na forum, którego zadaniem jest dawanie sobie na wzajem wsparcia.
Ja jestem zadowolona z forum w 100%.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez didado1 15 sty 2008, 14:53
xxx
Ostatnio edytowano 03 mar 2008, 21:40 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez pyzia1 15 sty 2008, 15:06
Pyzia dla osoby zalęknionej 100 % móiwe tak zadowolony ale jak człowiek przestaje lękami życ zauważa jeszcze inne rzeczy
powiem dosadniej czyja pisakownica tego grabki nie bawisz się tak jak ja wypad z piaskownicy i oddaj grabki

A dla kogo jest to forum? chyba właśnie dla zalęknionych?
Oddawaj grabki :D !!!!
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez didado1 15 sty 2008, 15:22
xxx
Ostatnio edytowano 03 mar 2008, 21:40 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez IceMan 16 sty 2008, 11:46
didado1 napisał(a):ale jak człowiek przestaje lękami życ zauważa jeszcze inne rzeczy
powiem dosadniej czyja pisakownica tego grabki nie bawisz się tak jak ja wypad z piaskownicy i oddaj grabki

Nie jestem pewny kontekstu ale jeśli chodzi o takie a nie inne zasady i reguły na forum to myślę że wszędzie tak jest i wszędzie trzeba się do czegoś dostosować. A niektóre pretensje użytkowników zakrawają na pretensje do zarządu ruchu drogowego o to, że lewą stroną drogi jeździć im nie wolno. Każde forum ma swoje zasady. Tutaj i tak jest luźno bo jakbyśmy trzymali się kurczowo regulaminu to by było kilka banów tygodniowo - choćby za same przekleństwa albo offtopowanie w konkretnych tematach. Na niektórych forach są takie reguły, że można wylecieć praktycznie za nic i trzeba bardzo uważać żeby się utrzymać - bo administracja uważa, że udział w takim forum jest przywilejem dla użytkownika. A tutaj coraz więcej użytkowników chce pokazać że dla administracji przywilejem jest że mają jakichś użytkowników i że ci użytkownicy w ogóle robią wielką łaskę że jeszcze tutaj są. Bo tu przecież jest beznadziejnie. Ewa to nic osobistego do Ciebie - piszę w ogólnym kontekście o ogóle użytkowników, ty mi tylko podsunęłaś temat.
Przyjaciel forum

przez Gods Top 10 16 sty 2008, 13:20
To forum jest jak każdy/każda z nas - kształtowane w mniejszym lub większym stopniu przez innych ludzi, ma swoje wady i zalety.
Warto dla jakichś "bratobójczych wojen" o to, czy ważniejsza jest administracja czy forumowicze, niszczyć to wspólne dzieło (które chyba pomogło większej ilości forumowiczów, niż sprawiło przykrość) ? Warto ?
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Sortuj wg