Enneagram

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez pfompfel 04 maja 2007, 22:20
Twój typ to : 4w5 ....
"boże na wysokości...może to pierwsza i ostatnia modlitwa,w ciemności niewypowiedzianego słowa,braku wiary. Niech się dzieje co się ma dziać i oto właśnie się modlę, skoro nie ja tworzę swój dzień i noc..."
A.Czekanowicz

przez Zorki 04 maja 2007, 22:59
To są pierdoły, a nie filozofia. Mój dziadek przed wojną wygadywał pierdoły, to była filozofia.

Ilekroć robię sobie ten test, to wychodzi jakiś miły facet :]

(raz 6w7, raz 4w3 muahaha)
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez IceMan 04 maja 2007, 23:05
U wielu osób się zgadza... może jednak? Ja spełniam to co mi wyszło w tym teście jedynie w warunkach pozwalających mi na pełne otwarcie się i swobodę. Tak więc nie zawsze w człowieku osobowość się odzywa na zewnątrz, a na tym forum chyba nie muszę pisać, że wiele osób ma mniejsze lub większe problemy z ukazaniem prawdziwego "ja" np. w realu.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zorki 04 maja 2007, 23:12
Piotrek napisał(a):U wielu osób się zgadza... może jednak? Ja spełniam to co mi wyszło w tym teście jedynie w warunkach pozwalających mi na pełne otwarcie się i swobodę. Tak więc nie zawsze w człowieku osobowość się odzywa na zewnątrz, a na tym forum chyba nie muszę pisać, że wiele osób ma mniejsze lub większe problemy z ukazaniem prawdziwego "ja" np. w realu.

A prawdziwy jest ten obraz, który sam kreujesz, czy ten, który ujawnia się w konfrontacji ze światem?
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

przez snaefridur 04 maja 2007, 23:17
Moim zdaniem i jeden i drugi,ale ponoć mam skłonność do nadmiernego upraszczania skomplikowanych spraw. 8)
snaefridur

przez Zorki 04 maja 2007, 23:24
snaefridur napisał(a):Moim zdaniem i jeden i drugi,ale ponoć mam skłonność do nadmiernego upraszczania skomplikowanych spraw. 8)

Kasiu, w piątkowy wieczór wszystko powinno być proste :]

przez snaefridur 04 maja 2007, 23:33
Zgadzam się.Nadmierne i zbędne komplikowanie wszystkiego,to przekleństwo ludzkości ;).
snaefridur

przez IceMan 04 maja 2007, 23:42
Zorki napisał(a):A prawdziwy jest ten obraz, który sam kreujesz, czy ten, który ujawnia się w konfrontacji ze światem?

Nie bardzo rozumiem słowa: sam kreujesz... wypełniając test starałem się go oprzeć na przykładach z mojego życia wziętych. Kiedyś mi wyszło 4w1, tym razem 2w3. Ale w realu mam blokady i bardziej tam wychodzi mój stary typ... prawdę mówiąc to ja w realu nie czuję się sobą... tylko zadaj sobie pytanie: "czy to test mojej konfrontacji ze światem czy jednak wyłącznie mojej osobowości (wnętrza)?" Zastanów się nad tym. W konfrontacji ze światem jestem 4w1 na pewno... tutaj? sam oceń (nie chcę sam się oceniać, może ty z boku jesteś w stanie lepiej widzieć jakim się tu ukazuję).
Przyjaciel forum

przez Zorki 04 maja 2007, 23:51
Piotrek napisał(a):Nie bardzo rozumiem słowa: sam kreujesz...

Piotrek napisał(a):prawdę mówiąc to ja w realu nie czuję się sobą...

Piotr, "tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono".

przez IceMan 05 maja 2007, 00:22
No w sumie racja... ;)
Przyjaciel forum

przez Magdalena Bednarek 05 maja 2007, 09:54
Super test! bardzo "prawdziwy" dokładnie określa typ człowieka. W moim przypadku sprawdził się bardzo!-4w5...
Ostatnio edytowano 09 maja 2007, 07:54 przez Magdalena Bednarek, łącznie edytowano 1 raz
majta

przez WERCIA 08 maja 2007, 11:44
indywidualista-zdobywca.

przez atrucha 08 maja 2007, 12:03
Dawno temu było 4w5..a teraz 1w2.. :? Perfekcjonista-Adwokat.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez mist 08 maja 2007, 20:40
Nie wiem, jak podchodzić do wyników tego testu... Zrobiłam go sobie na 2 rónych stronach. Na jednej wyszło mi 1w2, na drugiej 4w3 z bardzo silnym wpływem również 1 i 8. I który wynik jest prawdziwy :?:

Sortuj wg