Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez bliksa 27 lis 2009, 11:33
tet, jak juz sie przerobisz to zarzuc fotkę :smile:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez tet 27 lis 2009, 11:37
:D ok, z lotu ptaka
wpadnij kiedy na czata ;)
tet

przez córeczka 27 lis 2009, 13:48
Napisalam przeciez,ze przez wiele dziewczyn szurnietych, cierpia te normalne! Czytaj uwaznie i nie zarucaj uogolniania!
córeczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 29 lis 2009, 01:49
tet napisał(a):bo kobiety to ZŁO, widać słychać i czuć
phe

nie kobiety sa zle, ludzie sa zli

najlepiej zwalic na baby.
Paranoja

przez Cassandra 29 lis 2009, 10:52
Paranoja napisał(a):
tet napisał(a):bo kobiety to ZŁO, widać słychać i czuć
phe

nie kobiety sa zle, ludzie sa zli

najlepiej zwalic na baby.

Racja paranojo - zły charakter, wcale nie zależy od płci... Jak ktoś jest skurwysynem, to nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna. Ot co! :P
Cassandra

przez pk-pk 29 lis 2009, 14:13
A nie przyszlo Wam do glowy, ze aby byc z kims, to wpierw trzeba miec o czym z ta druga osoba rozmawiac, miec jakis wspolny mianownik? Bo czasami odnosze wrazenie, ze szukacie na sile; macie takie parcie, ze gorzej juz byc nie moze (dotyczy glownie plci meskiej).

[Dodane po edycji:]

Musze jednak zaznaczyc an korzysc moich przedmowcow, ze niektore Panie niestety maja cholernie wygorowane ambicje i niestety to sie klania teraz...jak ktos to wyrazil: zwiazek to ciagly kompromis.

przez Paranoja 29 lis 2009, 22:37
po pierwsze ja nie szukam, a tym bardziej nie na sile. wyznaje zasade ze jak sie trafi to ok a jak nie to trudno. samej mi tez dobrze.

nie wiem jak w przypadku innych kobiet ale wiadomo kazdy jakies tam wymagania i oczekiwania ma, jedna chce bruneta, druga takiego co gotowac umie a inna moze takiego ktory jest romantyczny. ja chce takiego zeby byl dla mnie dobry. wyglad? no zeby mnie nie odpychal, nie szukam kolesia z zurnala.

wiadomo ze nie bede z kims kto np jest kompletnie inny jak ja. szukamy kogos kto bedzie wyznawal podobne zasady, itp. i oczywiste to jest ze czasem trzeba isc na kompromis, co nie znaczy ze bede cale swoje zycie przewracac do gory nogami zeby tylko pasowalo to drugiej osobie.
Paranoja

przez bunny_wrrr 30 lis 2009, 00:20
pk-pk napisał(a):zwiazek to ciagly kompromis.
pier..le kompromis :mrgreen:
a tak bardziej serio to jasne ze czasem sa pewne ustepstwa jesli nam na kims zalezy ale wlasnie sztuka w tym aby tak sie dobrac by nie szly one zbyt daleko i nie przekraczaly osobistych granic
zeby nie bylo takiego przeciagania liny w ktorym nikt nie jest tak naprawde szczesliwy
wg mnie dziewczyny z wysokimi wymaganiami (ale znowu nie z kosmosu) maja potem fajnych chlopakow ;)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez pk-pk 30 lis 2009, 15:38
Paranoja napisał(a):po pierwsze ja nie szukam, a tym bardziej nie na sile. wyznaje zasade ze jak sie trafi to ok a jak nie to trudno. samej mi tez dobrze.

nie wiem jak w przypadku innych kobiet ale wiadomo kazdy jakies tam wymagania i oczekiwania ma, jedna chce bruneta, druga takiego co gotowac umie a inna moze takiego ktory jest romantyczny. ja chce takiego zeby byl dla mnie dobry. wyglad? no zeby mnie nie odpychal, nie szukam kolesia z zurnala.

wiadomo ze nie bede z kims kto np jest kompletnie inny jak ja. szukamy kogos kto bedzie wyznawal podobne zasady, itp. i oczywiste to jest ze czasem trzeba isc na kompromis, co nie znaczy ze bede cale swoje zycie przewracac do gory nogami zeby tylko pasowalo to drugiej osobie.

I taka postawa mi sie podoba!

bunny_wrrr napisał(a):
pk-pk napisał(a):zwiazek to ciagly kompromis.
pier..le kompromis :mrgreen:
a tak bardziej serio to jasne ze czasem sa pewne ustepstwa jesli nam na kims zalezy ale wlasnie sztuka w tym aby tak sie dobrac by nie szly one zbyt daleko i nie przekraczaly osobistych granic
zeby nie bylo takiego przeciagania liny w ktorym nikt nie jest tak naprawde szczesliwy
wg mnie dziewczyny z wysokimi wymaganiami (ale znowu nie z kosmosu) maja potem fajnych chlopakow ;)

Obawiam sie, ze w tej sytuacji polowanie dlugie bedzie, las coraz gestszy a zwierzyna plocha bedzie i uciekac ciagle przed mysliwym. Zmien taktyke lowow a ofiara przyjdzie sama. Jak w buddyzmie: im mniej chcesz tym wiecej masz :D .

przez Paranoja 30 lis 2009, 20:43
pk-pk, fajnie ze sie zgadzasz ze mna :D
Paranoja

przez bunny_wrrr 30 lis 2009, 21:18
pk-pk napisał(a):Obawiam sie, ze w tej sytuacji polowanie dlugie bedzie, las coraz gestszy a zwierzyna plocha bedzie i uciekac ciagle przed mysliwym. Zmien taktyke lowow a ofiara przyjdzie sama. Jak w buddyzmie: im mniej chcesz tym wiecej masz :D .
polowanie juz dawno szczesliwie zakonczone 8) ;)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Nortt 01 gru 2009, 00:05
Niestety do tej pory... kobiety wytrzymywały ze mną góra 1,2 miesiące....
Nortt

przez pk-pk 01 gru 2009, 02:52
:D
Paranoja napisał(a):pk-pk, fajnie ze sie zgadzasz ze mna :D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

bunny_wrrr napisał(a):
pk-pk napisał(a):Obawiam sie, ze w tej sytuacji polowanie dlugie bedzie, las coraz gestszy a zwierzyna plocha bedzie i uciekac ciagle przed mysliwym. Zmien taktyke lowow a ofiara przyjdzie sama. Jak w buddyzmie: im mniej chcesz tym wiecej masz :D .
polowanie juz dawno szczesliwie zakonczone 8) ;)

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

C O N G R A T U L A T I O N S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez Paranoja 01 gru 2009, 11:42
hmm pk-pk, cos taki zadowolony/a?
Paranoja

Sortuj wg