Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Radek 06 kwi 2008, 21:16
Tak właśnie myślę, że jak się przestanie człowiek martwić, że jest sam i to zaakceptuje to od razu będzie pewniejszy i bardziej naturalny w kontaktach z kobietami.
Ja też wrzuciłem na luz i przestałem traktować każdą dziewczynę, która mi się podoba jako potencjalną żonę :lol: Trzeba być sobą - tekst oklepany ale jednak prawdziwy. Oczywiście trzeba być ambitnym i się doskonalić ale myślę że ważne jest również zaakceptowanie tego czego nie można zmienić.

Ps. widziałem dzisiaj chłopaka z mojego podwórka. Koleś absolutnie nie jest przystojny. Kozakiem też nie jest. Był ze swoją nową dziewczyną, jeszcze ładniejszą niż poprzednia :shock:
per aspera ad astra

przez fiufiu 06 kwi 2008, 21:53
Radek napisał(a):ale myślę że ważne jest również zaakceptowanie tego czego nie można zmienić.

No jasne....tak wlasnie trzeba robic...jest latwiej :) Po co sie zadreczac skoro to nic nie pomaga a tylko polglebia dol :/
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez keram 10 kwi 2008, 20:35
ja jestem sam, jaks nie moge sie zwiazac na długo z dziewczyna, szybciej sie konczy niż sie zaczyna:/
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re:

przez smutna48 18 maja 2008, 09:51
a to dlatego że Bog musiał zacząć od zera :lol: ;) ;) ;) ;) ;) ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez hekate 18 maja 2008, 14:43
Witam wszystkich serdecznie.
To bedzie moj 1 post. Na forum trafilam przez przypadek i zaciekawilo mnie. To tyle wstepu.

Mam 17 lat. Do tego czasu nie mialam chlopaka na powaznie. Pare przelotnych znajomosci konczacych sie klapa. Zazwyczaj byly to spotkania po ktorych kontakt sie urywal. Takie sytuacje spowodowaly u mnie brak zaufania i strach przed zwiazkami. Nie szukalam milosci mimo ze w glebi serca szalenczo pragnelam miec kogos bliskiego. I poznalam przez przypadek pewnego chlopaka na internecie z mojego miasta. Nie czulam do niego nic. Rozmawialismy od czasu do czasu, sms nawet pare telefonow. Mimo to olewalam go. Z czasem jednak on zaczal pisac do mnie milsze rzeczy jak przytulasy buziaczki...i inne takie.. Nadal moje serce bylo zimne. Pewnego razu po zlym dniu pomyslalam ze pojde sie z nim spotkac i wypijemy po piwku.
I spotkalismy sie. Wypilismy , przytulalismy sie... Moje puste serce uwierzylo ze los sie do mnie usmiechna i jednak mozna mnie pokochac ale rzeczewistosc jest inna.Jak mozna pokochac taka niemila,pusta ,gruba dziewczyne jak ja? 68kg na 160cm. Kontakt sie urwal. Olal mnie, zrobil sie niemily i pozbawiony zainteresowania dla mnie. Z chlopaka ktory nawet mi sie nie podbal i nie byl dla mnie kims interesujacym stal sie kims kogo moglabym pokochac. Nie chce pokazywac jak fatalnie sie czuje i jak mnie boli w srodku, ale musialam ,a to jedyne miejsce gdzie moge to zrobic. Bo gdzie? Na opisie gg sobie usatwie? :/ Nawet glupio mi pogadac o tym z przyjaciolkami mimo ze sa wtajemniczone.
Mam nauczke zeby nie wierzyc facetom i motywacje do biegania. Produktem gratisowym jest okropne samopoczucie, brak wiary w siebie i chec zemsty. Zycie jest piekne czyz nie?

przez anonim 18 maja 2008, 17:14
Dlatego ja nie szukam nikogo przez internet, bo wtedy nie wiesz jaki człowiek jest naprawdę.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez hekate 18 maja 2008, 17:23
Ja tez nie szukalam i nie szukam, to byl przypadek ze sie tak poznalismy. Przed spotkaniem ja nie myslalam o tym chlopaku jak o kims wiecej niz tylko kolega.

przez Magdalenka81 18 maja 2008, 23:43
hekate, z doswiadczenia ci doradze ze takie ofermy ja ten chlpak ktorego spotkalas to zdazaja sie czesto i trzeba sie na to przygotowac,ale zazwyczaj sa oni kapletnymi idiotami,a ty ze swoim 160 i 68 kg jestes warta kogos kto bedzie nosil cie na rekach,bedziesz dla niego calym swiatem i ja to gwarantuje!

Ps.Ja 165,70kg i mam kogos kto kocha moj okragly brzuszek i grube udka :D

Staraj sie byc dobra osoba to sie liczy!

przez Sorrow 19 maja 2008, 00:03
A mnie dziewczyny ignorują :cry: . To na pewno przez mój brzuch i brak odpowiedniego umięśnienia :( .

przez depresyjny86 19 maja 2008, 00:13
Niestety w dzisiejszych czasach żeby mieć kogoś trzeba super wyglądaći do tego mieć charakter :cry: :x Niestety takie czasy :x
:)

przez bakus 19 maja 2008, 00:20
Nerwica!!!! Idziesz na miasto i szukasz w swoim mieście czegoś takiego jak Kurs Alpha. Jak znajdziesz zapisujesz sie i zostajesz tam do końca. Są tam wspaniali ludzie którzy Cie zaakceptują takiego jaki jesteś. Są tam wypady na miasto razem, są tam wypady na pikniki, na wycieczki, obozy i pelno takich atrakcji. I tam jest pełno dziewczyn(Ładnych) które będą chciały z tobą rozmawiać i sobie poprawisz samoocene.
I za jakis czas widzimy sie na obozie ze wszystkimi grupami Alpha!!
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez depresyjny86 19 maja 2008, 00:34
Sprawdzałem już u mnie w mieście niestety nie ma takiego kursu :(

przez bakus 19 maja 2008, 00:57
To idziesz na inny podobny!!
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez depresyjny86 19 maja 2008, 02:17
u mnie w mieście nie ma takich kursów :(

Sortuj wg