Jestem gejem...

Inne zaburzenia.

Jestem gejem...

przez raichu 03 maja 2016, 21:02
Mam taki problem otóż moje preferencje seksualne są hm. nietypowe. Otóż zakochałem się w pewnym koledze ze studiów (przyjaźnimy się od podstawówki) już dawno temu. Kolega tak jak ja lubi pokemony i jest nałogowym graczem. Poza tym jest akustykiem o czym ja marzyłem ale nie mogłem nosić ciężkich paczek. On może jest silniejszy. Ale nie o to chodzi. Chodzi o to że czuję coś do niego - on też taki jest - tylko proszę nie komentować że wszyscy pokemonowcy to geje. Po prostu nie czuję tego czegoś do dziewczyn tylko kręci mnie ten kolega. On sam mieszka i parę razy robiliśmy to i było bardzo fajnie. Tylko nie wiem co zrobić żeby się otoczenie z nas nie śmiało i wytykało palcami. Bo już się śmieją że chodzimy razem na animacje do kina itp. Ogólnie to lubimy się miziać przytulać ale oral i na pieska się zdarza. Udajemy miziające się pokemony. Lubię też jego zapach szczególnie jak ponosi sprzęt i się spoci lubię te jego sztywne skarpetki bo zmienia je raz na tydzień - taki fetysz. Do tego mam problem moja babcia i ojciec chcą bym sobie znalazł dziewczynę i nie akceptują tego że taki jestem i mi nie wierzą w to - jak ich przekonać? Nagrać filmik jak się kochamy czy co? Dodam że psycholog to akceptuje i uważa że nic złego nie robimy i to żadna choroba.

Jestem gejem...

przez mrau 03 maja 2016, 21:41
z ciekawosci: na co ci psycholog? chcesz "leczyc" swoje upodobania?
a znalezc sobie dziewczyne zawsze mozesz - kto powiedzial, ze kazda para musi sie szturchac
jak zobacza ze jej nie mozesz utrzymac przy sobie to ze wstydu przestana gadac ;>

Jestem gejem...

przez raichu 03 maja 2016, 21:56
Dziewczyny mnie nie kręcą tylko ten kolega. Od podstawówki coś do niego czułem i on do mnie. Przytulaliśmy się w szczęśliwych i tych mniej szczęśliwych chwilach. Spotykaliśmy się i spotykamy codziennie. Pamiętam jak na studniówce starzy znaleźli mi dziewczynę do pary a on był sam. Chcieli mnie na siłę zrobić hetero a ja jestem inny. Tylko że my na studniówce interesowaliśmy się nagłośnieniem zespołu który grał. Mam nadzieję że kiedyś zalegalizują takie związki i weźmiemy ślub. I ja i on - nawet wołam samiczko moja na niego będziemy razem. A nie będziemy się chować w magazynku ze sprzętem i szturchać na paczce estradowej albo u niego w domu i to po cichu by nikt nie słyszał.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jestem gejem...

przez mrau 03 maja 2016, 22:10
w sumie nie odpowiedziales na moje pytanie ani troche; z twojej wypowiedzi wynika, ze sie pogodziles ze swoim stanem;
nielegalne to wszystko tez nie jest, tyle tylko ze mamy bardzo matriarchalna organizacje spoleczenstwa - mocny dowod na to ze to nadal nie jest cywilizacja - mezczyzna musi zyc w celu zaspokojenia potrzeb finansowych jednej kobiety, inaczej malpoludy czuja, ze przegraly swoje zycie a mloda generacja ma lepiej;

raichu napisał(a):Chcieli mnie na siłę zrobić hetero

kazdego mozna publicznie ponizyc i zniechecic ;]

raichu napisał(a):starzy znaleźli mi dziewczynę do pary

no i co? upominala sie o cos?

Jestem gejem...

przez raichu 03 maja 2016, 22:13
U psychologa nie chciałem tego leczyć tylko chciałem by przekonał ich do mojej orientacji.
A ta ze studniówki była zajęta kolegami z klasy nie mną a ja macałem wzmacniacze czy się grzeją z moim kolegą.

Jestem gejem...

przez mrau 03 maja 2016, 22:21
raichu napisał(a):U psychologa nie chciałem tego leczyć tylko chciałem by przekonał ich do mojej orientacji.

to tak nie dziala :) oni sa przekonani ze to ty musisz sie dac naprawic, a nie oni pozwolic sobie troche horyzonty poszerzyc; rozmowa pomaga otwartym, nie zamknietym;

raichu napisał(a):była zajęta kolegami z klasy

wierna do pierwszego zgonu?

raichu napisał(a):ja macałem wzmacniacze czy się grzeją z moim kolegą

jesli moge spytac, czy dla geja seks jest najwazniejszym powodem zeby sobie wybrac faceta?

Jestem gejem...

przez raichu 03 maja 2016, 22:27
Taka blachara zwykła co wolała żelusiów co łupanie wolą od metalu jak my. I właśnie nie seks a wspólne zainteresowania - metal, pokemony i sprzęt nas połączyły.

Jestem gejem...

przez mrau 03 maja 2016, 22:37
sadzisz ze rodzina albo spoleczenstwo maja jakis wklad w to ze wolisz mezczyzn?

Jestem gejem...

przez raichu 03 maja 2016, 22:49
Nie bo to mój wybór.

Jestem gejem...

przez mrau 03 maja 2016, 22:52
myslisz ze swiadomy czy nieswiadomy?

Jestem gejem...

przez raichu 03 maja 2016, 22:57
swiadomy

Jestem gejem...

przez mrau 03 maja 2016, 23:00
wiec dlaczego wybrales facetow? skoro wybrales sam to nie o seksualnosc chodzilo przeciez?

Jestem gejem...

przez raichu 04 maja 2016, 06:52
Tak jak napisałem ciągnęło mnie do kolegi przecież.

Jestem gejem...

przez New-Tenuis 04 maja 2016, 14:09
raichu napisał(a):lubię te jego sztywne skarpetki bo zmienia je raz na tydzień

fuj!
Homoseksualizmu się nie leczy, bo nie jest ani zaburzeniem, ani chorobą. Dziwi mnie nasze społeczeństwo, które nie umie tego przyjąć do wiadomości. Skoro dobrze Ci z kolegą, to życzę Ci, żebyście byli szczęśliwi. I staraj się nie słuchać głupich komentarzy, bo wypowiadają je ignoranci...

Sortuj wg