Inni mogą .

Inne zaburzenia.

Inni mogą .

przez kornelia_lilia 09 lis 2011, 21:07
Sabaidee napisał(a):(...)Takiej mi narobiłaś ochoty na te 100 pytań, że albo się wybiorę do Poznania, albo będę tęsknił za nimi na PW. :D

Serio? :shock:
Zmęczonyyy napisał(a):Bardzo interesująca dyskusja. 'Przysłuchuję' się wam z uwagą.

:lol: :lol: Czasami rozwalają mnie Twoje uwagi.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Inni mogą .

przez Zmęczonyyy 09 lis 2011, 21:16
Czasami rozwalają mnie Twoje uwagi.
A z jakiego powodu? Głupie, czy zabawne?
Zmęczonyyy

Inni mogą .

przez Sabaidee 09 lis 2011, 21:22

Serio i przyrzekam mówić prawdę, całą prawdę i tylko prawdę :D
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Inni mogą .

przez Laima 09 lis 2011, 21:52
Sabaidee napisał(a): Nigdy się nie zdarzyło, abym to ja kogoś zaczepił. Zawsze czekałem aż ktoś mnie zaczepi.

Jak wyżej ,a moja rozmowa wyglądała najczęściej tak:
Część
Skąd klikasz?

często pojawiały się teksty o seksie które miały w założeniu być zabawne ,a były chamskie
cd.
Możemy się umówić

:bezradny:

Nie cierpię czatów ,gg, krótkich bezsensownych wiadomości i gadania o "niczym"
Tylko z bratem rozmawiam "bezsensu",ale przewrotnie gdzie większość osób jak próbuję tak rozmawiać mam mnie za idiotkę bo nie rozumieją i biorą wszystko na poważnie.
przed chwilą powiedziałam do suni kiedy ją wypuszczałam "Nie zapomnij się wpuścić z powrotem" -mniej więcej tak to wygląda.
Laima

Inni mogą .

przez Sabaidee 09 lis 2011, 22:03
Laima napisał(a):Część
Skąd klikasz?

U mnie było najczęściej: "z kąd klikasz?" i odpowiadałem: stamtąd, gdzie "skąd" piszą "skąd", a nie "z kąd". Czasem ktoś zaczynał: "ile masz lat?" - odpowiadałem: 78
Sabaidee

Inni mogą .

przez kornelia_lilia 09 lis 2011, 22:31
Zmęczonyyy napisał(a):
Czasami rozwalają mnie Twoje uwagi.
A z jakiego powodu? Głupie, czy zabawne?

Zdecydowanie zabawne.

Btw. trzymasz dietkę?

-- 09 lis 2011, 22:33 --

Sabaidee napisał(a):

Serio i przyrzekam mówić prawdę, całą prawdę i tylko prawdę :D

Aha. Dużo wiem.

-- 09 lis 2011, 22:37 --

Sabaidee napisał(a):
Laima napisał(a):Część
Skąd klikasz?

U mnie było najczęściej: "z kąd klikasz?" i odpowiadałem: stamtąd, gdzie "skąd" piszą "skąd", a nie "z kąd". Czasem ktoś zaczynał: "ile masz lat?" - odpowiadałem: 78

A od czego np. taki ktoś ma zacząć rozmowę? Co by Cię usatysfakcjonowało?
Wg mnie raczej zaczyna się rozmowę od tematów 'lekkich', ale może ja tylko głupia jestem i reprezentuję niski poziom, bo ja chyba bym wstępnie spytała np. o wiek czy lokalizację.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Inni mogą .

przez Sabaidee 09 lis 2011, 22:57
kornelia_lilia napisał(a):A od czego np. taki ktoś ma zacząć rozmowę? Co by Cię usatysfakcjonowało?
Wg mnie raczej zaczyna się rozmowę od tematów 'lekkich', ale może ja tylko głupia jestem i reprezentuję niski poziom, bo ja chyba bym wstępnie spytała np. o wiek czy lokalizację.

Wszystko zależy od tego jaki jest nasz prawdziwy cel przebywania na czacie i czego tam szukamy. Ja, jak już pisałem nie szukam na czacie przygód, żony czy kochanki, więc nie interesuje mnie skąd ten ktoś klika, ile ma lat i jak wygląda. Zaczynam więc od ustalenia czy w ogóle jest o czym rozmawiać tzn. pytam o zainteresowania. Jeśli te zainteresowania pokrywają się przynajmniej w części z moimi to kontynuujemy, jeśli nie to bye, bye. Nie znoszę na czatach ankiet tzn. skąd klikasz, ile masz lat etc. etc. a na końcu okazuje się, że w ogóle nie ma o czym rozmawiać. Jedną "klientkę" jestem w stanie strawić, ale jeśli 40 kolejna osoba danego dnia zaczyna tak samo to robi mi się niedobrze. Cenię w ludziach oryginalność, więc na pewno bardziej bym się ucieszył gdyby ktoś zaczął rozmowę od:
Kod: Zaznacz cały
czy boisz się powrotu ospy prawdziwej?
niż od tego durnego "skąd klikasz".
Sabaidee

Inni mogą .

przez kornelia_lilia 09 lis 2011, 23:07
Sabaidee, to żeśmy sobie dziś pogadali p. Jacku.
Poczułam jeszcze większy wstręt do czatów itp.

Inni mogą .

przez wiejskifilozof 10 lis 2011, 09:03
No proszę , jedno moje pytanko , a jaka fajna dyskusja . Co to książek , to mam swoje forum , gdzie o tym piszę ,.Aśka mnie zna od 27 lat i wie ,że dziwak jestem .

Inni mogą .

przez Sabaidee 10 lis 2011, 09:40
kornelia_lilia napisał(a):Sabaidee, to żeśmy sobie dziś pogadali p. Jacku.

Tylko do czatów, czy i do mnie również? :P
Sabaidee

Inni mogą .

przez kornelia_lilia 10 lis 2011, 09:44
detektywmonk, a Ty wobec p. Asi jakieś konkretny plany masz?
I nie napisałeś, jakiej odpowiedzi udzieliła na pytanie odnośnie tej nieszczęsnej ospy?
To, że o książkach piszesz w internecie, wyklucza, aby wymieniać opinie z jakąś osobę w realu? Może się po prostu wstydzisz? I w nerwach różne tematy choć konkretne, lecz jednak zadziwiające przychodzą Tobie do głowy?

Inni mogą .

przez wiejskifilozof 10 lis 2011, 12:32
Aśka ma męża , nieciekawy typ lat 37 , po wyroku za kradzieże . A o ospę , tak bez celu zapytałem .Co do książek , to rozmawiam i w realu . Wiem,że moja psycholog czyta Manna i literaturę ibero .

-- 10 lis 2011, 12:33 --

Powiedziała ,że ma nadzieję m,że ospa prawdziwa nie wróci .

Inni mogą .

przez kornelia_lilia 10 lis 2011, 13:46
detektywmonk napisał(a):(...) Wiem,że moja psycholog czyta Manna i literaturę ibero .

Hmmm, dlaczego mnie nie dziwi wzmianka o psycholog :roll:
Najważniejsze, aby być sobą i nikogo nie udawać. Jedni wolą dyskusje o pozytywach wydobycia gazu łupkowego dla kraju, a inni wolą prowadzić rozmowy dotyczące swojego lokalnego 'podwórka'.

-- 10 lis 2011, 21:40 --

Sabaidee napisał(a):
kornelia_lilia napisał(a):Sabaidee, to żeśmy sobie dziś pogadali p. Jacku.

Tylko do czatów, czy i do mnie również? :P

A na jakiej podstawie wysuwasz takie przypuszczenie?

Inni mogą .

przez wiejskifilozof 11 lis 2011, 09:20
He, he o gazie łupkowym też gadałem .

Sortuj wg