Homeopatia

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: Homeopatia

przez Jeżozwierz 09 lis 2010, 13:59
I jeszcze o jodze.
http://www.piotrskarga.pl/ps,1823,2,0,1 ... macje.html

I dalej "robię z was kpiny"?
Ostatnio edytowano 09 lis 2010, 14:02 przez Jeżozwierz, łącznie edytowano 1 raz
Jeżozwierz

przez wovacuum 09 lis 2010, 14:02
nie no naprawdè..ludzie opanujcie siè!!co Wam kosciol jeszcze wbije do glowy??jakie bzdury jeszcze??znam spore grono osob nawet w rodzinie ;ktore sà wierzàcymi osobami i sà zaznajomieni z homeopatià. :roll:

[Dodane po edycji:]

Jeżozwierz, yoga super sprawa :great:
wovacuum

przez Jeżozwierz 09 lis 2010, 14:04
AMON RAH Najpierw płaczesz, że robimy kpiny, że chrześcijanie uważają to za zło bo niewierzysz, że tak jest a jak przytoczyć dowody to zaraz się oburzasz... :evil:
Jeżozwierz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 09 lis 2010, 14:07
Jeżozwierz napisał(a):Duchowni katoliccy i protestanccy uważają, że od medytacji, dzwoneczków chińskich, medycyny alternatywnej, sztuk walki można zostać opętanym

Nie tylko uważają, ale tak właśnie jest, tak się może zdarzyć. A opętanie nie jest wymysłem duchownych, ale jest również diagnozowane przez psychiatrów - żeby uspokoić was skoro wierzycie tylko w naukę - nr F 44.3 w międzynarodowej klasyfikacji chorób. Jest to więc co innego niż psychoza. Jak to wyjaśnisz Amon_Rah? Istnieje opętanie czy nie?

Nie można mówić o człowieku bez aspektu duchowego, jeżeli się postrzega człowieka bez jego życia duchowego, to jest to spojrzenie niepełne.

przez linka 09 lis 2010, 14:14
polakita napisał(a):
Jeżozwierz napisał(a):Duchowni katoliccy i protestanccy uważają, że od medytacji, dzwoneczków chińskich, medycyny alternatywnej, sztuk walki można zostać opętanym

Nie tylko uważają, ale tak właśnie jest, tak się może zdarzyć.

Tak jest - znaczy kto tak twierdzi? TY ? Naukowcy? Medycy? Psychiatrzy? Psychologowie? Na czym opierasz taką tezę?

:shock: proszę cię......... na Boga......wiec co moje treningi relaksacyjne prowadzą do opętania? Muzykoterapia? Nauka medytacji? Rozluźniająca aromaterapia też? .......

Proszę to nie jest forum katolickie, ani żadnej innej religii - proszę trzymać się faktów naukowych, a jeśli jedynym źródłem wypowiedzi jest stanowisko jakiekolwiek religii w danej sprawie to śmiało możecie zrezygnować z pisania tego postu.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez polakita 09 lis 2010, 14:22
linka napisał(a):jeśli jedynym źródłem wypowiedzi jest stanowisko jakiekolwiek religii w danej sprawie to śmiało możecie zrezygnować z pisania tego postu.

Dlaczego? Religia jest częścią życia, tak samo jak seks, jedzenie, praca itd. Nie rozumiem dlatego tak bardzo nie na rękę jest dla was wspominanie o religii. To tak jakby zakazać rozmowy o seksie. To też bywa temat tabu... ;)

przez LitrMaślanki 09 lis 2010, 14:25
polakita, Jeżozwierz, kochani uświadomcie sobie ,ze dla dużej ilości ludzi na świecie . Wasze źródła to paplanina ,tak jak i wiara to po prostu mit taki sam jak greckie czy rzymskie. Zaczynicie pisać na temat o Homeopatii .
jeśli was to nie interesuje to nie piszcie wcale .

Jeżeli ten rodzaj leczenia ma dla was negatywne zabarwienie ,można napisać " nie akceptuje homeopatii ,bo uważam ją za zły środek " ot tyle .

A tematy związane z Bogiem i jego prawami ,możecie smiało opisywac w tym temacie bog-t15522.html

i w wielu innych .

Dlaczego? Religia jest częścią życia, tak samo jak seks, jedzenie, praca itd. Nie rozumiem dlatego tak bardzo nie na rękę jest dla was wspominanie o religii.

chodzi o zaśmiecanie tematu , wyobraź sobie zarozumiała istoto ,że czasem wchodzą tu ludzie mający inne zdanie niż Ty i mają ochotę poczytać o homeopatii .
Ostatnio edytowano 09 lis 2010, 14:27 przez LitrMaślanki, łącznie edytowano 1 raz
LitrMaślanki

przez LitrMaślanki 09 lis 2010, 14:30
niemądry, do zrozumienia homeopatii przydatne jest zapoznanie sie z pracami profesora Emoto ,na temat pamięci wody . Tak na marginesie ,żaden środek na grypę i przeziębienia nie pomógł mi jak OSCILL.... nie dokończę nazwy ,żeby nie było kryptoreklamy .

[Dodane po edycji:} http://www.youtube.com/watch?v=JrbDRG4fjFY
LitrMaślanki

przez polakita 09 lis 2010, 14:39
LitrMaśalanki, tak się składa że lubię metody "naturalne" tzn niechemiczne i osobiście nie jestem przeciwniczką homeopatii, ale też jej do tej pory nie stosowałam. Uważam natomiast że warto znać jest temat z różnych punktów widzenia i wziąć je (lub nie) pod uwagę. A forum służy wymianie poglądów a nie forsowaniu jedynej słusznej metody.

przez Jeżozwierz 09 lis 2010, 14:43
A ja stosuję czasami homeopatię i jest nawet skuteczna. Oscilloccinum, Malia z kupra kaczki...
Jeżozwierz

przez polakita 09 lis 2010, 14:57
Jeżozwierz, no to mnie rozśmieszyłeś... to dlaczego stosujesz skoro uważasz że jest szkodliwa? :hide:

przez Jeżozwierz 09 lis 2010, 15:01
Ja nie uważam, że jest szkodliwa tylko przedstawiałem inne stanowisko wobec homeopatii. A, że ostrzegłem tamtą osobę przed homeopatią to tylko miał być mały, dobry uczynek, bo grzechem w kościołów chrześcijańskich jest jej stosowanie.
Jeżozwierz

przez LitrMaślanki 09 lis 2010, 15:10
niemądry, to słabo chyba czytasz,b teoria zyskuje coraz wieksze poparcie .I jest coraz więcej ośrodków badawczych .
LitrMaślanki

przez LitrMaślanki 09 lis 2010, 15:33
nie uznaje hemopatii za rzetelna naukę . Ale sztandarowy przykład rzetelnej nauki -to bąk,pszczoła trzmiel . Które z punktu widzenia nauki (aerodynamiki) nie powinny latać a latają . Słyszałeś o płytce magnetycznej ,polaryzacyjnej . Polski pateny . To tez zahacza o homeopatie ,i jest udokumentowane bardzo solidnie .
LitrMaślanki

Sortuj wg