Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

eovo

Użytkownik
 • Zawartość

  207
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Zamówiłem serrapeptazę kurację na 30,dni ukierunkowaną na chroniczny problem z zatokami Skąd masz info że te dwa preparaty pomogą ludziom z forum i ich problemami?
 2. Zastanawiałem się nad tym daj znać za jakiś czas.
 3. [list=] Wszystko co przyjmujesz to sa mikrodawki ,jak masz niedobory tym sobie nic kompletnie nie uzupelnisz.Poczytaj tutaj trochę: http://zdrowiej.vegie.pl/viewforum.php?f=234
 4. eovo

  ESKETAMINA (Spravato)

  Super że jest nadzieja. Ile lewów miałeś?jakie odstępy? ile czasu tam spędziłeś?jesteś na lekach?ile wg Dr Gaona skutki się utrzymują?
 5. Zdrowe jedzenie i omega 3 to jest absolutna podstawa,branie suplementów przy śmieciowym i cukrowym jedzeniu nie ma żadnego sensu. Z tanich rzeczy to b-comlex(najlepiej dla sportowców),cysteina,D3 i nie można zapomnieć o kiszonkach.
 6. Po co ci jacyś pośrednicy jak można legalnie w Czeskiej aptece,bo u nas socjalizm gdzie rząd decyduje co dla nas jest dobre. https://www.docsimon.pl/kategorie/pamiec-psychika-i-sen-seniorow
 7. Byłem kiedyś w DE w takim pokoju przez 3 dni(zwykły szpital) ogólnie spokój masz jak w domu albo jakimś hotelu, do tego jeszcze przynosili kartę a ty sobie wybierałeś co jutro chcesz jeść.
 8. eovo

  ESKETAMINA (Spravato)

  Napisz szczegóły eovo@wp.pl
 9. eovo

  Olej z wiesiłk

  Ja biorę 3 łyżki dziennie ,podobno najlepiej jest przyswajalny z białkowym posiłkiem.
 10. eovo

  Olej z wiesiłk

  Zaczynanym stosować na forum zaburzeni ludzie pisali że wyraźnie działa,jest kilka opracowań na ten temat jak i opinie użytkowników na zagranicznych stronach. Spróbuje zobaczymy za 2 tyg napiszę co i jak.
 11. Olej z wiesiołka jest bardzo dobry w regeneracji mieliny w mózgu. Jest to substancja otaczająca nasze komórki nerwowe. Pełnią one funkcje generalnej stabilności emocjonalnej. Niestety podczas nerwicy/DD/depresji lub jakiegokolwiek innego zaburzenia spowodowanego nadmiernym stresem/lękiem. Nasza mielina zostaje uszkodzona, przez co ochrona naszych komórek nerwowych słabnie a nasze zaburzenia się zwiększają. Olej z wiesiołka tak jak wspomniałem powyżej regeneruje naszą mielinę i dzięki niej nasza stabilność emocjonalna się zwiększa.
 12. To że tak jest wiadomo od dawna ale nie ma innej alternatywy na pewno nie jest nim siemię lniane. Ten pseudo artykuł to zwykły reklamowy bełkot pierwszy raz się z nim zetknąłem na fb jako sponsorowany ,nie wiem czy wy nie widzicie w tekście że chcą tu przepchnąć konkretny produkt.
 13. eovo

  pomocna suplementacja

  Jest od tego odpowiedni dział
 14. Spróbuj 150mg przez kilka dni różnica między 75 a 150 jest kolosalna!!!, a tak pójdziesz znowu do lekarza i znowu ci da coś innego w małych dawkach i znów to samo będzie choć wydaje mi się że powinien zwiększyć klopiramine jeśli nie to radziłbym zmienić lekarza albo bardziej pokazać mu swój stan. Z klopiraminy się powoli schodzi potem wdraża nowy lek chyba że jest z tej samej grupy to od razu się przechodzi.
×