Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kotecek

Użytkownik
 • Zawartość

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Ja powoli dojrzałam a trwało to u mnie bardzo długo, że od leków ważniejsza w walce z jakąkolwiek nerwicą jest terapia. Leki też są ważne, ale terapia dopiero pokazuje nam zaburzone mechanizmy naszego myslenia i wskazuje drogę jak je zmienić. A przecież nic innego jak myslenie powoduje nerwicę.
 2. A bóle głowy mam już od tygodnia conajmniej i mam je nadal- chyba ciśnienie.... Pozdrawiam! Te bole głowy na bank miałaś spowodowane migreną w związku ze zmianą pogody, ja ostatnio miałam taki ból przez 3 dni, gdzie nawet tabletka za bardzo nie pomogła
 3. kotecek

  matka alkoholiczka

  A może zabrać mame na jakiś czas do siebie? By ją przypilnowac z tym nałogiem i a także żeby chodziła na odwyk
 4. kotecek

  Mój dzisiejszy dzień

  Magda dasz radę, zobaczysz że jak rodzice Cie odwiedzą to poczujesz się lepiej- spróbuj opanowac ten lęk, w taki sposb by sie go nie bać, jesli jest silny to niech sobie bedzie a Ty z tym nie walcz, zobaczysz że w koncu sie znudzi umysłowi i sam odejdzoe. Nawet nie zauwazysz kiedy:)
 5. Niestety u mnie od 3 dni jest gorzej...powiem inaczej -totalne dno dlaczego?? skoro przed wystapieniem pogorszenia miałam bardzo dobry dzien? nie miałam tych myśli, potrafiłam cieszyć się każdĄ chwilą, i mysli w głowie miałam na dystans. Dlaczego to wraca?dlaczego???czy potrafi ktoś odpowiedzieć na to pytanie??? ból psychiczny jest chyba najgorszym zdarzeniem w życiu człowieka, Kiedy owładnie, cięzko sie wyrwać od niego... to jest jak sieć na ryby: kiedy w nią wpadniesz, dusisz się, póki ktoś nie przyjdzie na pomoc...niestety...ta pomoc nie zawsze nadchodzi
 6. kotecek

  Przeciwieństwa

  zamek z piasku - przemijanie
 7. kotecek

  Przeciwieństwa

  lepianka - iglo
 8. kotecek

  Skojarzenia

  prawdziwe - kocie serce
 9. kotecek

  Uzależnienie od forum..?

  Chyba jestem skoro ostatnio się kłócimy z chłopakiem, że za duzo czasu tu spedzam.
 10. kotecek

  Skojarzenia

  lustro - oblicze
 11. kotecek

  Skojarzenia

  kałuża - odbcie
 12. kotecek

  Skojarzenia

  poslizg - deszcz
 13. kotecek

  wasze marzenie:)

  żeby być zdrowa i czuć sie tak, jak czułam sie latem 2009r.
 14. Ja najpierw brałam bioxetin, który nic nie dawał, zero jakiejkolwiek reakcji,poprawy- brałam przez 2 miesiące, teraz jest anafranil i to samo. Do jedynych efektów moge zaliczyć suchośc w ustach i tylko tyle. Jedynymi tabletkami, które faktycznie coś na mnie działają to doraźne, ale tez tego nie będe brała za często, bo to oszukiwanie samej siebie.
 15. Czy nie macie wrażenia, że leki, ktore nam przepisują działają na nas jak placebo na zasadzie wiary w to, że zaczynaja pomagać?? Ja biore od 7 tygodni, jakos nie mam do nich przekonania, oczywiście nie jest tak, że ciągle myślę, że mi nie pomagają. Jest raczej przeciwnie tzn. czekam na jakiś pozytywny efekt działania... Jakie sa wasze spostrzeżenia na ten temat??
×