"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez galazka_jabloni 05 lip 2010, 12:34
tak strasznie się boję i w nic już nie wierzę, to wszystko tylko boli i przeraża
galazka_jabloni

przez TheGrengolada 05 lip 2010, 14:03
Znów przegrałam ze sobą i nigdzie nie wyszłam. No i dziś już nie wyjdę. Zrobię chyba zaraz zakupy na Allegro i to będzie niezły pretekst, żeby iść jutro na pocztę i zapłacić za nie :P

przez love_caffeine 05 lip 2010, 15:21
Ktoś powiedział mi coś niemiłego i mam ochotę się popłakac...Jeszcze parę miesięcy temu nie dotknęło by mnie to tak bardzo, bo w sumie chodzi o kompletną głupotę... Też siedzę w domu...
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez toska 05 lip 2010, 18:22
czy to normalne że mama woli syna niż córkę?

przez Shadowmere 05 lip 2010, 18:26
tak.to niestety powszechne,co nie oznacza,że prawidlowe.
Shadowmere

przez retro 05 lip 2010, 18:35
nie zgodze sie - to, ze facet zwykle woli corke nie znaczy, ze jest tak w przypadku matki, ktora bardzo czesto o wiele lepiej dogaduje sie z corka i stanowi dla niej prawdziwa przyjaciolke (to chyba wina genow i ogolnie podobnego usposobienia; w sumie: kobieta kobiete zawsze zrozumie i nie jest to z mojej strony zadna meska solidarnosc ;) )
retro

przez Shadowmere 05 lip 2010, 18:47
heh.jest udowodnione naukowo,że facet WOLI syna.Co wiecej-nawet jesli wie,że urodzi mu sie corka,gdy po porodzie podają mu dziecko i widzi,że to dziewczynka,przezywa cos w rodzaju blesnego rozczarowania.Tak mowią badania-wlasnego doswiadczenia w tym zakresie nie mam,bo mam 2 przyrodnie siostry,zero braci.
Matki są często zazdrosne o córki,są w stosunku do nich bardziej krytyczne i wymagające.O chlopcach często mói sie synek mamusi,a skrajnie-maminsynek :D
toska, nie jestes pierwszą dziewczyną,ktora pojawia sie tu z takim spostrzeżeniem..przed Tobą poznalam kilka dziewczyn z identycznym problemem.
Są kobiety,ktore kochają synusiów wręcz skrajnie-np moja babcia,i mama mojego narzeczonego-uslugują im,karmią,wynoszą po nich naczynia,co by sie syneczek nie przemeczyl za bardzo.
No i znane w psychologii zjawisko,matki totalnie zaborczej,takiej,ktora nie chce syna "oddac" innej kobiecie,zakladając,że żadna nie jest dostatecznie dobra dla niego.Powszechne i jeszcze raz powszechne ;) .I udowodnione.
Shadowmere

przez retro 05 lip 2010, 19:09
Shadowmere, - no dobra, ale jak jest córka, to od razu córeczka tatusia ;)
retro

przez toska 05 lip 2010, 19:25
gorzej jak matka za każdym razem jak "tatuś" chce uchylić nieba ukochanej córeczce jest zazdrosna i robi córce wyrzuty praktycznie od 30 lat.

przez paradoksy 05 lip 2010, 19:27
mała zmiana planów wytrąciła mnie z równowagi
paradoksy

przez toska 05 lip 2010, 19:39
co mnie gryzie-----czy to że boję się przytulać oznacza że jestem nienormalna???ja tak siebie nie postrzegam

przez TheGrengolada 05 lip 2010, 21:02
Czy Wam - tak jak mi- też się wydaje, że wszyscy z Was drwią? :/

przez toska 05 lip 2010, 21:05
ja to wiem.Kilka lat temu tak nie miałam ale teraz albo dziwnie wyglądam albo nie wiem co ale też mam takie wrażenie.A może to nie wrażenie??? dlatego wkładam np raczej stonowane ciuchy itd żeby sie nie wyróżniać,ale to nic nie daje i tak się gapią.A najgorzej jest na przejściach dla pieszych jak trzeba przed stojącymi autami przejść.masakra

przez love_caffeine 05 lip 2010, 22:41
toska napisał(a):ja to wiem.Kilka lat temu tak nie miałam ale teraz albo dziwnie wyglądam albo nie wiem co ale też mam takie wrażenie.A może to nie wrażenie??? dlatego wkładam np raczej stonowane ciuchy itd żeby sie nie wyróżniać,ale to nic nie daje i tak się gapią.A najgorzej jest na przejściach dla pieszych jak trzeba przed stojącymi autami przejść.masakra

A może patrzą na Ciebie, bo ładnie wyglądasz? :) Ja sobie to tak tłumaczę...ale przechodzic przez światła też nie lubię, mam wrażenie, że zaraz się potknę i wywrócę, br...
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

Sortuj wg