"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez TheGrengolada 02 lip 2010, 22:53
love_caffeine, gratuluję sukcesu, ja każdego wieczoru postanawiam, że następnego dnia wyjdę z domu i dzieje się tak non stop od wtorku, ale jakoś nie daję rady i kiszę się w tych czterech ścianach... poza tym upał mnie nie zachęca do niczego. Generalnie i tak dziś u mnie pozytywniej niż wczoraj.

przez love_caffeine 02 lip 2010, 23:00
The_Grengolada dzięki. :) Staram się wyjśc codziennie chociaż na moment, nawet do kiosku po gazetę, bo jak siedzę długo w domu, to potem jest coraz ciężej opuścic 4 sciany.. W ciągu dnia byłam z siebie dumna, ale jak zwykle wieczorem mam napad smutku i beznadziei... I ta cholerna żyletka kusi... :(
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

przez TheGrengolada 03 lip 2010, 14:41
Chcę zniknąć. Jakże słodko znaczyć nic dla ludzi, którzy byli dla mnie całym światem. Od zeszłego piątku utwierdzam się w tym przekonaniu i nawet nie mam siły ich nienawidzić, a nawet wyrzucam sobie, że to moja wina. Podobno cierpienie uszlachetnia. No fajnie, jeden z najbardziej poniżających sposobów cierpienia mi się przytrafił. :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez galazka_jabloni 03 lip 2010, 14:57
skąd ja to znam. wiecie jakie to jest straszne, że człowiek nie ma ani chwili spokoju dla siebie. Ja już nie dam rady funkcjonować, wszystko zapominam, nie mam siły ich słuchać na nic nie mam siły, a oni tylko to głupio komentują... jest we mnie tylko ten straszny ból i wszystko chce krzyczeć dajcie mi święty spokój, nawet popłakać nie mam gdzie i nie mogę, ja już nie mam sił... tak strasznie nie chcę żyć, oni nie są w stanie tego zrozumieć, nawet nie chcą nie próbują, ja próbowałam wytłumaczyć, ale to bez sensu...
galazka_jabloni

przez Helvetti 03 lip 2010, 15:23
Ja znów płakałam dziś, i kategorycznie odmówiłam jakiego kolwiek wyjścia z domu.
got a date with suicide.

przez bardziej_plejer 03 lip 2010, 18:50
ja jestem w jakims strasznym stanie.
piszczy mi w lewym uchu (takie syczenie pieprzone).
wszystko jest jednowymiarowe, oble, zadne, bez smaku.
dzis bylem w sadzie, lezalem na trawie i nie moglem sie zrelaksowac.
tak jakby nic mnie nie cieszylo, nie pozwolilo sie odprezyc. nonstop napiecie.
co chwila pojawia sie lek - czy ja to ja, czy swiat istnieje, po co ja zyje, jaki jest sens,
a jesli nie ma sensu, to po co ja tu jestem, ile trwa czas itp. itd.

i nonstop sie sprawdzam czy juz jestem wariatem czy jeszcze nie.
daje tej depresjo-nerwicy jeszcze miesiac... jak nie minie, to kaze jej sie wyniesc! :)
Tylko spokoj nas uratuje.

http://www.ambientmusicguide.com/pages/radio/audioPage.php
Polecam zatopic sie w dobra uspokajajaca muzyke :)

przez nenaja 03 lip 2010, 22:24
Nie chcę istnieć...nie chcę już cierpieć...całe życie chodzę po szkle, sama tłukąc butelki...mam dość!
nenaja

przez TheGrengolada 04 lip 2010, 11:52
U mnie motywacja większa niż wczoraj. Gorzej, że czeka mnie dziś wyjście (wiadomo - wybory), więc już nie mogę się doczekać spotkania z derealizacją. Oprócz tego nienawidzę moich rodziców, ale nie jest generalnie źle.

przez Helvetti 04 lip 2010, 13:34
Ja dziś znów nigdzie nie wyjdę.
got a date with suicide.

przez love_caffeine 04 lip 2010, 14:19
Mnie tylko wybory motywują do wyjścia z domu, dobrze, że mam blisko, 15 minut i będzie po sprawie...
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

przez halenore 04 lip 2010, 17:42
Nie wychodzicie z domu z powodu lęku?Czy nie macie ochoty oglądać ludzi,ruszać się z łóżka i tym podobne?
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez galazka_jabloni 04 lip 2010, 21:42
Kiedy już nie widać drogi, kiedy stopy są tak poranione, że nie da się iść, kiedy nie ma się siły wstać
galazka_jabloni

przez TheGrengolada 04 lip 2010, 21:47
Czuję taką pustkę, obojętność. Lepsze to niż prawie fizyczny ból. Teraz zajmuję się czymś, ale wciąż na niewiele mogę się zdobyć. Muszę się czymś zajmować, bo boję się zostać sam na sam ze swoimi myślami i boję się, że dziś znowu nie będę mogła zasnąć.

przez Sean1 04 lip 2010, 22:42
Jest mi duszno, gorąco, czuję się śpiący, a jednocześnie cały czas chce mi się coś robić, a najgorsza jest na nn... nie wiem kto wymyślił to jeba.ne przekleństwo :x

Sortuj wg