"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Morphine90 29 gru 2015, 13:45
SrebrnaSowa napisał(a): Może dajcie sobie po liściu na Pw i Wam przejdzie.

Ale ja nie jestem agresywna. Agresywność: jeden :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=rFCoFPHG4yY

przez agnes89 29 gru 2015, 18:53
Morphine90 napisał(a):Jak nikt ma nie zostać skrzywdzony, no to w sumie czemu nie...
Moja relacja też nie miała przyszłości - jednorazowe spotkanie, znaliśmy się długo przez internet, kiedy jeszcze byłam w poprzednim związku. Byliśmy dobrymi przyjaciółmi. Przyjechał do mnie na trzy dni. Ja nic do niego nie czułam, ale cholernie potrzebowałam bliskości, on się zakochał, chociaż wiedział, że jest zbyt chory na to, żeby to miało jakikolwiek sens.
Jak teraz o tym myślę to były najsmutniejsze pocałunki w moim życiu :(

Ta znajomość jest na tyle szalona, że aż mi trochę wstyd pisać tutaj o tym na forum. Niejedna osoba pewnie złapałaby się za głowę.
Ale mam jedno życie i mam nadzieję, że to będzie świetny wieczór :)
To jest bardzo przystojny, inteligentny i dojrzały mężczyzna. Bardzo mi imponuje. Mam tylko obawy, czy ja mu się na tyle spodobam, bo widział tylko zdjęcia mojej twarzy :roll: Do tego spotkania jeszcze miesiąc czasu, więc pewnie wyślę mu do tego czasu trochę swoich zdjęć :)

przez Morphine90 29 gru 2015, 19:04
Eh... starszy i dojrzały to był mój drugi rebound :roll:
Nie da się ukryć, że taki facet może bardzo dowartościować, dać poczucie bezpieczeństwa i dostarczyć naprawdę dobrego seksu (doświadczenie, cholera, robi swoje) 8)
Ja miałam pecha, bo facet miał coś z głową, ale póki masz odpowiedni dystans, to możesz sporo wyciągnąć z takiej relacji dla siebie :smile:
Fear is the hand
that pulls your strings

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arminn 29 gru 2015, 19:58
Eh... starszy i dojrzały to był mój drugi rebound :roll:

Mnie lgnie do starszych i dojrzałych. W sumie nawet do konkretnego mężczyzny (dojrzałego i żonatego) :roll: Tak, szaleństwo..Powoli nie daje sobie z tym rady. Ciężko jest ukrywać uczucie miesiącami. Już mnie "rozrywa" od wewnątrz, a do tego depresja..Ups, miałam o tym nie pisać w sumie na forum :-| :hide:
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez agnes89 29 gru 2015, 21:05
Morphine, akurat w tej znajomości to ja mam coś z głową :lol: W końcu nie przez przypadek biorę te leki ;)
On może nie jest aż tak bardzo stary, bo ma 38 lat, czyli jest 12 lat starszy ode mnie, więc raczej nie mógłby być moim ojcem.
Ale z tego co widzę, to rzeczywiście, ciągnie mnie do takich mężczyzn.
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Morphine90 29 gru 2015, 23:08
agnes89 napisał(a):Morphine, akurat w tej znajomości to ja mam coś z głową :lol: W końcu nie przez przypadek biorę te leki ;)
On może nie jest aż tak bardzo stary, bo ma 38 lat, czyli jest 12 lat starszy ode mnie, więc raczej nie mógłby być moim ojcem.
Ale z tego co widzę, to rzeczywiście, ciągnie mnie do takich mężczyzn.

U mnie była różnica 10 lat - to dawało mi złudne poczucie, że to jeszcze na tyle mało, że coś może z tego być :roll:
Ale już później nigdy mnie nie kusiło do takich - Narzeczony jest tylko dwa lata starszy 8)

przez agnes89 30 gru 2015, 00:44
Ja jakoś czarno widzę swoją przyszłość. Pewnie zostanę samotną karierowiczką, która porusza się tylko z domu do pracy, z pracy do domu, w którym nikt nie będzie czekał. A moje relacje z mężczyznami pewnie będą takie, jak teraz. Jakieś dziwne randki, spotkania, które do niczego nie prowadzą. :roll:
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Morphine90 30 gru 2015, 13:20
agnes89 napisał(a):Ja jakoś czarno widzę swoją przyszłość. Pewnie zostanę samotną karierowiczką, która porusza się tylko z domu do pracy, z pracy do domu, w którym nikt nie będzie czekał. A moje relacje z mężczyznami pewnie będą takie, jak teraz. Jakieś dziwne randki, spotkania, które do niczego nie prowadzą. :roll:

Jak to czasem mówię przyjaciółce: "Pi rdolisz, że aż głowa boli" ;)

przez agnes89 30 gru 2015, 14:31
Morphine90 napisał(a):
agnes89 napisał(a):Ja jakoś czarno widzę swoją przyszłość. Pewnie zostanę samotną karierowiczką, która porusza się tylko z domu do pracy, z pracy do domu, w którym nikt nie będzie czekał. A moje relacje z mężczyznami pewnie będą takie, jak teraz. Jakieś dziwne randki, spotkania, które do niczego nie prowadzą. :roll:

Jak to czasem mówię przyjaciółce: "Pi rdolisz, że aż głowa boli" ;)

Ale jakie ja mam perspektywy? Nie jestem ładna, nie jestem szczupła. Mało komu się podobam. A nie oszukujmy się, wygląd też ma znaczenie. :roll: Charakter też podobno ciężki, bo po przejściach, bo mam depresję. Tylko zwierzęta mnie lubią, bo piesek babci strasznie się do mnie przykleił, choć jestem zupełnie obcą osobą, którą widział pierwszy raz w życiu. Ale zawsze tak było, zwierzęta do mnie lgną, bo ja je uwielbiam głaskać, bawić się z nimi, czy to pies czy kot, czy nawet świnka morska. :roll:

przez Morphine90 30 gru 2015, 14:43
agnes, uroda to po pierwsze kwestia wysoce subiektywna, a po drugie - ulotna. Jak tu zawsze na forum prawię: póki nie masz jakiejś deformacji twarzy czy czegoś takiego to zawsze jesteś w czyimś typie. Ja się wiele razy chwytam za głowę jak pieję z zachwytu nad jakąś aktorką, a mój N patrzy na mnie jak na wariatkę: "Ona jest ładna? Mnie tam się wcale nie podoba". A ja bym się dała pokroić, żeby wyglądać jak ona.
Po prostu każdy ma inne oczekiwania i tyle. I nie każdy lubi szczupłe. Ja sama się oglądam za laskami, które mają pełniejsze uda, nie lubię patykowatych nóg 8)
Fear is the hand
that pulls your strings

przez agnes89 30 gru 2015, 14:50
Morphine, niby tak, tylko dlaczego każdego swojego faceta poznawałam przez internet? Bo z początku wydaję się być inteligentną, miłą osobą, a na wygląd przymykali oko. A z czasem jeszcze wychodzi okropny charakter. Komplementy odnośnie wyglądu dostaję tylko od mężczyzn poznanych przez internet. Ewentualnie w realu interesują się mną mężczyźni 50 czy 60 +, którym podoba się każda młoda dziewczyna.
Jestem szara, nijaka, brzydka i gruba. Moja samoocena jest na poziomie = minus 10.
Ale chodzę na psychoterapię, więc jest cień szansy, że moja samoocena się poprawi.
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Morphine90 30 gru 2015, 15:22
agnes, ja mojego N też poznałam przez internet 8) Po prostu w ten sposób łatwiej jest najpierw czegoś się o kimś dowiedzieć. Ja na niego bym nie zwróciła uwagi na ulicy, ani on na mnie. Generalnie nie mam typu urody modelki, za którą ktoś się na ulicy ogląda czyli jak większość ludzi na tej planecie jestem przeciętna ;) Ale to ile mamy ze sobą wspólnego, czym się interesujemy etc. razem w wyglądem łączy się w pakiet, który jest bardzo atrakcyjny dla obojga z nas.
Przynajmniej wiem, że jak będę miała po porodzie rozstępy, albo wypadną mi włosy po chemioterapii to nie będzie to dla niego koniec związku.
Oprócz tego naprawdę dużo uroku dodaje pewność siebie. Czasem zna się taką osobę - nie jest nazbyt urodziwa, ale coś z niej takiego promieniuje, że sznury facetów się ustawiają...
Fear is the hand
that pulls your strings

przez Alicja92 30 gru 2015, 16:06
Jestem rośliną, raczej taką usychającą.
Fluoksetyna 20 mg
II Miss Forum

przez agnes89 30 gru 2015, 16:14
Rozstępów na ciele mam mnóstwo, ale świeżych, jeszcze czerwonych niedawno się dorobiłam na brzuchu, bo dużo przytyłam. Oczywiście przez ogromny apetyt po lekach. Teraz nawet jak mało jem, to i tak nie chudnę, bo moja przemiana materii jest tragiczna po Wenlafaksynie. Dobrze chociaż tyle, że waga stoi w miejscu od 3 miesięcy i więcej nie przybywa. Ale innym przychodzi łatwo oceniać, a nie zdają sobie sprawy co leki potrafią zrobić z człowieka. Po innych lekach, 3 lata temu, dostałam jadłowstrętu i schudłam 15 kg w 1,5 miesiąca.

Sortuj wg