"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kazimierz61 14 kwi 2015, 23:03
Nadal czuję beznadziejnie, z tych leków zawraca mi się w głowie a samopoczucie do nadal do niczego. Myśli ciągle o najgorszym już sam nie wiem co mam robić żebym chociaż, trochę poczuł poprawy to już był bym dobrej myśli.

-- 15 kwi 2015, 06:48 --

Czuję się taki bezradny i okropnie zmęczony mimo że nic nie robię. Za tydzień idę do lekarza i co znowu zmiana leków i nie wiem czy iść do pracy, tam pracuję na maszynach, czy dam radę? trochę mam stracha, zależy jak będę reagował na leki. Tak strasznie tęsknię do normalności i żeby już mi nikt nie żygał, że nic nie robię.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Follow_ 15 kwi 2015, 18:33
Dzisiejszy dzień był kiepski...
z wyjazdu służbowego wróciłam po 23... ledwo żyjąc...
pomyliłam się w pracy i leją się na mnie pomyje...
nie mogę znieść myśli, że zrobiłam coś źle
uważam że zasługuję na jakąś straszną karę
wzmaga się ból psychiczny
a w pracy nakładają mi się obowiązki, praca po godzinach
i zaczynam się dusić tym wszystkim...
chciałabym się przytulić do kogoś i leżeć w łóżku by zebrać siły
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez min3maks20 16 kwi 2015, 00:16
Chciałabym ściąć włosy na krótko, ale gruba i brzydka, do tego w ulubionej skórze i bluzie z kapturem będę wyglądała jak totalna lesbijka.
Ach szkoda, że nie mam tylko takich problemów. 8)
min3maks20

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Follow_ 16 kwi 2015, 00:35
dzisiaj nie wytrzymałam i zaczęłam się ciąć... po takiej przerwie było to bardzo uwalniające...
skumulowany ból na chwilę uszedł ze mnie

przez kotek em 16 kwi 2015, 00:43
Follow_, nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi. Twoja pomyłka jest nie do naprawienia?
Obrazek

przez Follow_ 16 kwi 2015, 00:44
nie wiem... w moich myślach jest nie do naprawienia...
a wszystko dlatego że chciałam dobrze dla wszystkich a skończy się źle dla mnie

przez kazimierz61 16 kwi 2015, 07:52
Czuję się beznadziejnie, a mam dzisiaj robotę i nie mogę odłożyć jej na potem, chyba poczekam aż syn przyjedzie z pracy on mi pomoże. Coś mi się wydaje że zacząłem przybierać na wadze po tych lekach czuję to po pasku w spodniach. Jak zgrubnę tak jak kiedyś co nie umiałem się schylić, to się załamię. W ogóle to już jestem załamany bo leki mi ciągle nie pomagają, mam pustkę w głowie, jestem rozdrażniony, notorycznie zapominam, na niczym nie potrafię się skupić, ciągłe zmęczenie, itd. Porostu jestem nie do życia.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

przez poem 16 kwi 2015, 11:44
Znowu sobie pojęczę :( tak bym chciała, by ktoś mi pomógł (posprzątał, ugotował, zrobił zakupy), wtedy byłoby mi znacznie łatwiej skupić się na leczeniu bólu kręgosłupa, miałabym energię i chęci. A tak... Ciągle się zamartwiam, że nie ma co jeść a mieszkanie jest zasyfione coraz bardziej :(

przez Steviear 16 kwi 2015, 23:24
Nie tak miało to wyglądać. Nawet nie mogę planować. A jak jeszcze więcej stracę to.. mam głupie myśli, durne myśli że wystarczy jeden krok i koniec wszystkiego złego. Ale nigdy bym tego nie chciała tak naprawdę.
Szukam tylko wyjścia z tego ale nie ma wyjścia, tylko same przeszkody. Powoli tracę już nadzieję że mogłoby być lepiej.
Wmawiano mi że sprawy będą do naprawienia ale trzeba poczekać. Poczekałam i jest gorzej, okazuje się że nie ma też pomocy, tylko problemy, jeszcze więcej problemów, z którymi trzeba się zmierzyć, tym razem samodzielnie.
Brak mi sił psychicznych także. Na taka walkę trzeba mieć siły. Martwię się że pogodziłam się już z najgorszym. Psychicznie mnie to tak dobija że powoli tracę sens tego wszystkiego.
No i tak jakoś nie mogę się pozbierać. Wszyscy mają piękne plany, a ja nie wiem co ze mną będzie. Czemu nie mogę się pogodzić z tym, że nigdy nie będę miała tyle możliwości co reszta innych ludzi?

przez ( Dean )^2 17 kwi 2015, 13:53
Przegrałem życie.

przez Rico 17 kwi 2015, 14:19
Znowu Dean? Już na 100%?
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez kazimierz61 17 kwi 2015, 17:28
No i tak jakoś nie mogę się pozbierać. Wszyscy mają piękne plany, a ja nie wiem co ze mną będzie. Czemu nie mogę się pogodzić z tym, że nigdy nie będę miała tyle możliwości co reszta innych ludzi?

Nie wszyscy mają piękne plany ja też nie mogę za dużo planować, wiszą nademną kredyty hipoteczne kredyty gotówkowe, karty kredytowe już lata temu jak pozaciągałem te długi. Oprócz hipotecznego to resztę wziąłem na zbyt błahe cele. Już od lat nie potrafię z tego wyjść, bo np. karty kredytowe spłacać, a jak coś potrzebuję to płacę tą kartą. Już żona musi mnie kontrolować bo wszystkie pożyczki brałem jak byłem w hipomanii, a i tak kilka miesięcy temu udało mi się wziąść rower na raty i tak koło się zamyka. Jestem już w sile wieku i nie wiem kiedy to pospłacam, hipoteczny mi się kończy gdy będę miał siedemdziesiąt lat, no takie mam problemy z ChADem .
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Lusesita Dolores 17 kwi 2015, 18:21
Jebany ojciec, nic tylko wódka i wódka :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Masturbow 17 kwi 2015, 18:52
dlaczego, na Boga, dlaczego mi się wydawało, że wyjście do ginekologa ma szansę być w moim przypadku zwykłym wyjściem do ginekologa, a nie jakąś żenującą lokalną wersją monty pythona dla ubogich? :why:
Masturbow

Sortuj wg