"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ewelka91 13 lis 2013, 17:47
Myślę o tym, żeby opuścić ten świat.
Nigdy tak poważnie do tego nie podchodziłam

Pracy szukam już prawie rok, nawet nikt do mnie nie oddzwonił.
Nie ma sensu takie życie, przecież to chodzi o pieniądze prawda?? Jak będę mieć taką dziurę w CV to potem nic nie zostanie.

Nie ma sensu się tak męczyć, ani też nie chcę być utrzymanką nikogo.....

przez amelia83 13 lis 2013, 18:39
ktos nam psy potraktował gazem, jednego psa starcilismy w ten sposób co za ludzie :why:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Anna Maria 13 lis 2013, 18:40
amelia83, :why: nie żyje? :why:
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 13 lis 2013, 18:41
amelia83, co sie stalo?
Aranjani

przez Anna Maria 13 lis 2013, 18:48
Mamy znajoma też wszystkie napotkane psiaki gazem psika. Nawet na moim podwórku, tuż przed progiem wyciągała gaz bo mój psiak stał i szczekał, żebym szybko go nie wyszła i zabrała to by psiknęła. :evil: Nie wiedziałam że w ten sposób można zabić :why: Nastepnym razem jak użyje gazu na moim własnym podwórku to ją opierdolę, na drodze ok, ma prawo a moje psiaki nie mają prawa tam chodzić, ale na podwórku :roll:
Anna Maria

przez Auman 13 lis 2013, 18:49
Na psy są specjalne ultradźwiękowe odstraszacze, co to za pomysł żeby w psa gazem psikać?
Auman

przez amelia83 13 lis 2013, 19:03
przedwczoraj psy zaatakowały faceta ale on był na naszej posesji i jeden pies złapał za noge drugi za reke i myślimy, że moze to ten facet zyja wykąpalismy je i zadzwonililsmy do weterynarza
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez libertynka 13 lis 2013, 19:09
ewelka91, nie warto, trzeba żyć, bo nigdy nie wiadomo co będzie jutro czy za tydzień
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez ( Dean )^2 13 lis 2013, 22:31
Ide na dno.
Najgorszy jest wiatr.

przez amelia83 13 lis 2013, 22:33
( Dean )^2, co sie dzieje ?
M. Luther King

przez anna.anakaia 14 lis 2013, 02:31
Ja pitole. Muszę się wyżalić :(
Tak się dziś ciulowo czuję, że mnie szlag trafia. Wszystko mnie wkurza, jestem rozdrażniona, źle mi a jednocześnie mnie nosi. Już czuję tą aurę, na 100% to się rozkręci, tylko nie potrafię określić w którą stronę. Nie ogarniam tego, nie chcę. Słabo kojarzę, myśli mi przeskakują. Masakra chcę mieć 10 lat i iść się poskarżyć rodzicom, że źle się czuję. Chce mi się płakać a nie mogę, chcę żeby mi się myśli wyłączyły.
anna.anakaia

przez rotten soul 14 lis 2013, 04:07
anna.anakaia,
Przejdzie Anno, poboli i przejdzie. Dopadło Cię niestety i cóż, trzeba pocierpieć czas jakiś, a potem znowu będzie lepiej. Szukaj wsparcia wiesz w kim, od tego między innymi go masz, nie ma co myśleć o cofaniu się do dzieciństwa. Szkoda w sumie, że popłakać nie możesz. Czasami podczas spadów formy psychicznej, dobrze jest trochę popłakać, bo razem z łzami wypływają z nas te nieprzyjemne uczucia, lęki i nagromadzony smutek. Też mam tak, że czasami bym chciał z żalu nad sobą sobie uronić parę łez, mimo że nie wypada (niby), ale rzadko to się dzieje tak naprawdę. Muszę się naprawdę fatalnie czuć i być po alkoholu, bo inaczej nie ma szans na to. Organizm chyba mam już przyzwyczajony do życia w ciągłym , obniżonym nastroju więc ciężko mi przekroczyć tą granicę przy, której tracimy kontrolę na złymi emocjami.
rotten soul

przez Anna Maria 14 lis 2013, 18:07
Życie jest do kitu. Stwierdzam fakt bo nie mam doła.
Anna Maria

przez trust_me 14 lis 2013, 18:12
bardzo się boję nadchodzących dni i nie umiem sobie z tym poradzić :( :( :(
~lamitrin 100 ~neurotop 600 ~zolafren 15 ~fevarin 50 ~relanium 5)
(~ketrel 350 ~sulpiryd 50 ~absenor 600 ~valdoxan 25 ~tianesal 62,5 ~wellbutrin 150 ~remirta 30 (~cloranxen 10)

Sortuj wg