"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Arhol 13 maja 2013, 17:33
:Włącza tryb starego dziada:

Jestem zmęczony i mam dość siebie,dość sytuacji w której jestem,bo jest źle ale nie na tyle bym podjął zmiany przez własne zasrane lenistwo,mam dość debili z rodziny powtarzających się jak zdarta płyta z uporem maniaka,których te same wyświechtane argumenty i krytyka powodują jeszcze większe tkwienie w łajnie,dość tego zjebanego zmęczenia niczym,powinienem od samego siebie odpocząć,ale jakoś to technicznie niewykonalne.

Na debilizm lekarstwa niema,niestety.

:koniec trybu starego dziada:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez siostrawiatru 13 maja 2013, 17:35
Kestrel, tulę.
Niestety dokładnie wiem o co Ci chodzi :(
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez ( Dean )^2 13 maja 2013, 18:29
aneta.lena.w napisał(a):moze zwiększona dawka na początku trochę przymula?

Raczej to nie to,po prostu chyba dostałem małej obsesji na punkcie mojej samotności,bardzo chciałbym to zmienić a nie potrafie i czuję się uwięzionny.
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aneta.lena.w 13 maja 2013, 21:14
cóż, wielu z nas jest tu samotnych. w kupie raźniej ;)
" Stawiam świat na głowie do góry nogami
Na odwrót i wspak bawię się słowami
Na białym czarnym kreślę jakieś plany
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.. "

przez finalriot 14 maja 2013, 20:45
Nienawidzę tego życia. Wreszcie zrozumiałam po co mój były to robi. Laska dała mu kosza to przyleciał do mnie. I zauważyłam że zawsze tak robił, za pierwszym razem bo rozstał się z dziewczyną, za drugim razem byłam fajna bo zajęta i zmieniłam całe życie dla niego, a teraz bo inna go nie chciała. I prawie dałam się nabrać. Dobra, dałam się nabrać. Ale na szczęście nie jest za późno. A może już jest za późno.
"Talitha kum, mówię Ci dziewczynko wstań, wcale nie umarłaś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci."

przez niewidoczny 14 maja 2013, 20:45
finalriot, za późno z czym?
niewidoczny

przez finalriot 14 maja 2013, 20:50
niewidoczny, za późno bo może znowu zaczęło mi zależeć. A jeżeli zaczęło mi zależeć to znowu będę miała nawrót depresji a jestem w trakcie matur, nie mogę. Znowu cały świat mi się zawali? Znowu przez niego?
"Talitha kum, mówię Ci dziewczynko wstań, wcale nie umarłaś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci."

przez niewidoczny 14 maja 2013, 21:35
finalriot, myślę, ze Tobie ciągle zależało. A jak go nie było to uczucie było nieco uśpione. Nie odcięłaś sie...
niewidoczny

przez melancholic 14 maja 2013, 23:14
Znowu wpadam w dół... męczy mnie już ta cholerna depresja i jej ciągłe powroty, a najbardziej męczące jest to, że muszę się podnosić, chociaż w sumie nie widzę za bardzo po co i z jakiego powodu
W dodatku ostatnio nie za bardzo mogę poprawnie skomunikować się z innymi ludźmi, jakby jakaś przeszkoda nie pozwalała mi się z nikim dogadać
Samotność mi dokucza coraz bardziej, nie wiem jak poradzić sobie z koszmarną samooceną, na deser pewien ktoś wysłał mi linka do filmiku z wyjątkowo atrakcyjnymi dziewczynami i teraz siedzę i myślę, że nigdy nie będę taka pewna siebie/atrakcyjna itp. jak one, głupie jak cholera, ale co poradzę
W dodatku mam ostatnio głupie wrażenie że nie powinnam mówić swojej terapeutce o tych wszystkich niepowodzeniach i dołach żeby nie zburzyć wrażenia, że przecież tak sobie dobrze radzę :-|
Zły dzień dzisiaj :(

przez MamSwojePoglady 15 maja 2013, 08:16
melancholic, Czuję dokładnie to samo, słowo w słowo... dzisiaj się widzę z terapeutką, nie mam siły jej już smęcić, miało być dobrze, a tu znowu smuty.

przez Saraid 15 maja 2013, 08:35
MamSwojePoglady, <tuli> będzie lepiej tylko się nie poddawaj mimo że tak się nie czujesz jestes silna.
Saraid

przez MamSwojePoglady 15 maja 2013, 08:59
Saraid, dziękuję za wsparcie to bardzo pomaga. Teraz już się nie mogę poddać, jak zaczęłam to nie mogę stchórzyć... chyba.

przez Saraid 15 maja 2013, 09:01
MamSwojePoglady, :great: jasne,że nie i dasz radę ja w Ciebie wierze.
Saraid

przez MamSwojePoglady 15 maja 2013, 09:11
Saraid, dziękuję kochana :smile:

Sortuj wg