Depresja objawy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja objawy

przez aNNA_1945 22 lip 2014, 11:43

Depresja objawy

przez Aluś 04 sie 2014, 09:23
Mam ostatnio dziwne objawy,dodam ze leczę się na nerwicę lekową mianowicie ciągle czuje uczucie pustki emocjionalnej nic mnie nie cieszy od rana jestem zmeczony wewnetrznie tylko napiecie,br ak perspektyw poprawy,cały czas ogarnia mnie smutek beznadzieja,wewnetrznie chce mi się ciągle płakać :/ i totalny brak sily na cokolwiek,cały czas mam w glowie czarne scenriusze,nie chce mi się z nikim rozmawiać :/ czy to depresja ? pozdrawiam i czekam na opinie
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Depresja objawy

przez mirunia 04 sie 2014, 10:32
Aluś, to tak jakbym czytała siebie. Też mam identyczne objawy, od rana zmęczenie i osłabienie, napięcie i smutek. Do tego dochodzą lęki. To wygląda na depresję. Dzisiaj mam wizytę u lekarza, mam nadzieję, że coś mi da nowego.
Aluś, a jakie leki teraz bierzesz? Może udaj się do lekarza niech coś zaradzi. A jak ze snem u Ciebie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Depresja objawy

przez Aluś 04 sie 2014, 10:48
mirunia, narazie żadnych leków nie biorę na wizyte umówie się w tym tygoniu stawiam na psychoterapie :( może z tego wyjde :/
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Depresja objawy

przez nika777 07 sie 2014, 22:33
Aluś - ja mam też takie objawy. Leki biorę od 10 czerwca. Po 4 tygodniach zmienił mi lekarka z prefaxyny na mozarin (escitaloram). Zaczęłam 5 tydzień mozarinu i czeeeekam wciąż... To naprawdę mega epizod depresji w moim życiu - mam nadzieję że ostatni....

Depresja objawy

przez mio85 18 sie 2014, 21:47
Czy przy depresji, nawrotach depresji macie dysfunkcje seksualne (oprocz obnizenia libido i zmniejszeniem z wiadomych przyczyn zainteresowania) seksem - pytanie do mezczyzn? U mnie wystepuja problemy z erekcja, zniak nawet porannych, spontanicznych wzwodow. Oprocz tego spiecie miesni, glownie nog, drzenie nog/miesni, przy wysilku ekstremalne? Z innncy nietypowych dla depresji wymienilbym u siebie jeszcze slyszenie bicia swojego serca i mimo, ze sie tym nie przejmuje, to jednak jest to taki objaw, ktorego bedac zdrowym lub kiedy leki dzialaja nie odczuwam - jest to objaw typowy dla nerwicy, jednka ja nie mam histerycznych mysli, ze zaraz zejde na zawal, nie panikuje. Jest to dla mnie neutralne, aczkolwiek dziwnie siedzisz sobie w tym zamuleniu a tu ci skacze cale cialo w rytm pulsu. Jak trzymasz na brzuchu albo na kolanie laptopa, to tez sie rusza. Nie jest to normalne

Depresja objawy

przez africo 25 sie 2014, 12:00
Właściwie zapisałm się na forum bo mam problem. Ostatnio czuję się mniej komfortowo niż zwykle: czuję się niepotrzebna, nie mam przyjaciół, w pracy idzie tak jak idzie, obawiam się nadejścia jesieni bo juz czuję, że jestem bardziej przygnebiona niż zwykle a co dopiero jesienią. Nigdy nie byłam bardzo kontaktową osobą ale teraz jest jeszcze gorzej niż zwykle. Czy mam się czym martwić czy może to chwilowe??Jak mam poprawić sobie humor?

Depresja objawy

przez Sonea 25 sie 2014, 15:33
Hej. Mam pytanie - czy kiedy w depresji powracacie do wspomnień, w których byliście radośni i szczęśliwi, też macie wrażenie, że to iluzja? Że nigdy tak naprawdę nie cieszyliście się z czegoś w pełni? Wydaje mi się, że przynajmniej raz w życiu przeżyłam prawdziwą euforię, jednak teraz myślę, że to niemożliwe... Szukam kogoś, kto przeżył/przeżywa coś podobnego.

Depresja objawy

przez nika777 26 sie 2014, 22:13
Sonea - mam podobnie. Teraz podczas nawrotu depresji szczęśliwe chwile, ktore przezywalam wydają mi się nierealne . Aktualnie wydaje mi się ze nic nie moze mnie uszczęśliwić :(

Depresja objawy

przez kliku 27 sie 2014, 14:58
Witajcie. Mam 18 lat. Od dłuzszego czasu (ok pół roku) jestem zdołowany i czuje jakby to była u mnie całkowita norma. Co jakiś czas miewam straszne napady smutku, przygnębienia, płaczu niemozności zrobienia czegokolwiek. Zbyt wile obowiązków zwaliło mi się na głowę, jestem pod silną presją i nie mam w zasadzie zadnego konkretnego wsparcia :( Zauważyłem u siebie wiele objawów deprechy jednak nie wiem gdzie jak i czy warto z tym wgl iść. Z ciekawośći zrobiłem sobie test Becka z linku pod artykułem z Wikipedii. Wynik: 37 :oops:

Jedyne co sprawia ze jeszcze mnnie nie pperdoliło to kilka (dosłownie GARSTECZKA) osób i wypady na pijackie melanże :mrgreen: Nie wiem co mam zrobić, czy warto z kimś porozmawiać, nie chcę zostać z tym sam :<

Depresja objawy

przez aNNA_1945 21 paź 2014, 16:50
Kliku, może spróbuj iśc do psychologa? On najlepiej zdiagnozuje co Ci jest

Depresja objawy

przez mio85 22 paź 2014, 22:06
kliku napisał(a):
Jedyne co sprawia ze jeszcze mnnie nie pperdoliło to kilka (dosłownie GARSTECZKA) osób i wypady na pijackie melanże :mrgreen:

Jak ci w glowie melanze to nie masz depresji, a na pewno nie nasilonej. Dopoki nie wariujesz z nerwow, nie placzesz po katach, nie jestes otepiony, nie czujesz lęków i mozesz normalnie funkcjonowac radze nie pakowac sie w leki. Moze psychoterapia by ci pomogla.

Depresja objawy

przez Patryk29 26 paź 2014, 11:30
kliku napisał(a):Witajcie. Mam 18 lat. Od dłuzszego czasu (ok pół roku) jestem zdołowany i czuje jakby to była u mnie całkowita norma. Co jakiś czas miewam straszne napady smutku, przygnębienia, płaczu niemozności zrobienia czegokolwiek. Zbyt wile obowiązków zwaliło mi się na głowę, jestem pod silną presją i nie mam w zasadzie zadnego konkretnego wsparcia :( Zauważyłem u siebie wiele objawów deprechy jednak nie wiem gdzie jak i czy warto z tym wgl iść. Z ciekawośći zrobiłem sobie test Becka z linku pod artykułem z Wikipedii. Wynik: 37 :oops:

Jedyne co sprawia ze jeszcze mnnie nie pperdoliło to kilka (dosłownie GARSTECZKA) osób i wypady na pijackie melanże :mrgreen: Nie wiem co mam zrobić, czy warto z kimś porozmawiać, nie chcę zostać z tym sam :<

Ja przede wszystkim przestal bym pic, bo alkohol na pewno nie pomoze ci wrócic do równowagi psychicznej, alkohol to potezny depresant, pomaga na chwile a pozniej bierze od ciebie dwa razy wiecej, moj kolega pije co weekend, w zasadzie caly weekend jest najebany jak stodola i tez marudzi ze ma depresje, jak mu mówie ze jest alkoholikiem i zeby sie ogarnal to sapie do mnie ze on malo pije, a juz na pewno nie wiecej niz inni :bezradny:
wez tu sie dogadaj z takim czlowiekiem :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Depresja objawy

przez DragonSkin 28 paź 2014, 13:09
Mam pytanie do "zdepresowanych" z tego forum. Czy kiedy nachodzą was poważne myśli samobójcze, to jest to już takie "pewne", że chcielibyście z sobą skończyć? Czy może cały czas miewacie wątpliwości?
Ja dwa lata temu kilka razy próbowałem się zabić, ale za każdym razem tchórzyłem. Ostatnio znów nachodzą mnie myśli samobójcze, ale ciągle jest coś co sprawia, że gdybym próbował to zrobić, to część mnie szukała by jakiegoś ratunku i zapewne sam zadzwoniłbym na pogotowie. Też tak macie, czy może po prostu ja sobie moją chorobę ubzdurałem, tak jak kiedyś mówili mi to moi przyjaciele? :/

Sortuj wg