CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez huśtawka 31 gru 2014, 23:00
Arhol napisał(a):
kutachdoopierdolenia napisał(a):
INTEL 1 napisał(a):Nihilista ? :D :D

Pytanie za 100 punktów: Czy Intel wali konia do swych stylizowanych artystycznie postów i co powiedziałaby na to jego żona ? :D

Czytałem e-booka. Spodziewałem się "pretensjonalnego i bólodupnego chłamu jakich wiele", ostatecznie dostałem całkiem lekką, przyjemną lekturkę do posiedziwszy na kiblu poczytania. Dobra, znowu się zgrywam :P Mocna książka - SZACUN ! ;)

Nie zapomnij jeno przemycić do pierdla tej kartki i ołowka. Heh, tak coby na bieżąco spisywać ile to kutachów pod celą opierdolileś, ile razy wpierdol od grypserów pod prysznicem dostałeś - wiesz, bezcenne materiały na sequela będą :D

Co do mnie - nie posiadam obecnie ni stałego, ni swobodnego dostępu do neta, a nawet jak zechcę coś na szybko skrobnąć, Moderacja banuje mnie już po kilku postach :P Nie wiem, trza chyba wykupić sobie jakąś licencję na trollowanie :D No ale żeby nie było - jako ten hejter niezłomny nie zamierzam się poddawać - jeszcze się kiedy zobaczymy w nowym roku ;) Nie będzie jeden pedał z drugim, co to koło prawdziwej choroby psychicznej nawet nie stali, mówić mi jak mają wyglądać moje posty ! :D IMHO powinno się założyć na forumie jakąś autonomiczną enklawę, przyznać uprawnienia moderatorskie doświadczonym chadowcom - jakby nie bylo ludziom poważnym - i banować, zwyczajnie, za głupotę, a nie specyficzną formę wypowiedzi :P

Dobra, muszę schodzić z kompa, zresztą zaraz mnie pewnie i tak zbanują, więc idę sobie jeszcze trochę potrollować i póki co wykurwiam :P
Pozdro ! Kutachów sto ! :D

Spoko,na forum suchota jeżeli chodzi o dobre trolle.
pożyjesz.

:great:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez INTEL 1 01 sty 2015, 00:40
kutachdoopierdolenia napisał(a):
INTEL 1 napisał(a):Nihilista ? :D :D

Pytanie za 100 punktów: Czy Intel wali konia do swych stylizowanych artystycznie postów i co powiedziałaby na to jego żona ? :D

U mnie to wygląda zgoła inaczej. Żona opierdala mi kutacha podczas gdy ja napalam się na filmiki z dziwkami z piekła rodem, które liżą się po lateksowej bieliźnie i zajebiście przy tym jęczą :D
Innymi słowy z wariatami nie można się nudzić nawet w łóżku
DO SIEGO ROKU moje kochane świry !! Bez Was mój świat byłby pozbawiony tego "czegoś"
...nie mam podpisu...

przez nieboszczyk 01 sty 2015, 00:43
kutachdoopierdolenia, za ten nick powinieneś dostać bana.to jest forum psychologiczne nie sex kamerki interia czateria.kolejne wcielenie amfce?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez INTEL 1 01 sty 2015, 01:44
kutachdoopierdolenia napisał(a):Czytałem e-booka. Spodziewałem się "pretensjonalnego i bólodupnego chłamu jakich wiele", ostatecznie dostałem całkiem lekką, przyjemną lekturkę do posiedziwszy na kiblu poczytania. Dobra, znowu się zgrywam :P Mocna książka - SZACUN ! ;)

To bardzo niedobrze. Moim zamiarem było napisanie lekkiego scenariusza do telenoweli właśnie z myślą o jakimś telewizyjnym celebrycie -pedale w roli głównej.
Jestem zawiedziony

kutachdoopierdolenia napisał(a):Nie zapomnij jeno przemycić do pierdla tej kartki i ołowka. Heh, tak coby na bieżąco spisywać ile to kutachów pod celą opierdolileś, ile razy wpierdol od grypserów pod prysznicem dostałeś - wiesz, bezcenne materiały na sequela będą

Koleżko Kolorowy. To mnie opierdalać kutacha będą. Wszak jestem "członkiem zorganizowanej grupy przestępczej" i "zorganizowalem sobie z przestępstwa stałe źródło dochodu"

Opierdolenie mojego kutacha to dla "petki" szansa na awans w więziennej hierarchii i nobilitację :D :D
...nie mam podpisu...

przez guernone 01 sty 2015, 17:35
Składam Wam wszystkim życzenia godnej egzystencji w nowym, 2015 roku :pirate:
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez refren 01 sty 2015, 18:34
Ja również, oby ten rok był spokojny i pełen kolorów, niech nam wszystkim da poczuć, że warto żyć i że nie jesteśmy na marginesie.

przez INTEL 1 01 sty 2015, 18:44
Coraz bardziej nienawidzę motłochu. Ogółu, przerażającej większości tak zwanego społeczeństwa. Półinteligentów i ćwierćinteligentów. Naiwnej i szokująco łatwo sterowalnej masie umysłowych niewolnikow ze wszech miar zasługujących na swą nędzną wegetację na granicy ubóstwa od narodzin aż po grób.Nienawidzę ich za to, że również ja jestem zmuszony ponosic konsekwencje ich wyborów i przekonań.
Rację miał Tymochowicz twierdząc że ludzie w swej masie są debilowaci i wystarczy zgłebić psychologię debila aby skutecznie nimi sterować...
Przykład?
Tradycyjna już noworoczna awantura pomiędzy lekarzami a NFZ i ministerstwem.
Medialna nagonka na lekarzy, którą z wielką radością podchwytują wszelakiej maści debile swą wiedzę o realiach czerpiący z mediów głównego nurtu. Pod jakimkolwiek artykułem na ten temat huragan wpisow "oburzonych" nie zostawiających na lekarzach suchej nitki..Złodzieje, lenie, cwaniaczki i tak dalej
To chyba oczywiste, że przedsiębiorcy którzy przedsięwzięli działalność polegająca na leczeniu obywateli nie są skłonni podpisywać długofalowych umów , których warunki spowodują nieopłacalność kontynuowania tychże przedsięwzięć?
Złodziejstwo w biały dzień. Mają dokładać do interesu? W imię czego?
Czy ten plwający na środowisko medyczne motłoch zdaje sobie sprawę , że cała ta sytuacja, cała poparta przez niego histeria obróci się przeciw niemu? Motłoch jak zwykle da sobie wmówić że kompletna niewydolnośc systemu opieki medycznej to wina lekarzy.
Ci co podpisują mimo wszytko niekorzystne umowy nie mają widocznie wyjścia i muszą się godzić na niekorzystne z punktu widzenia ekonomii warunki
Najgorsze jest to, że ten sam tępy motłoch za kilka miesięcy będzie podnosił larum, że "dopiero maj a do laryngologa zapisują dopiero na kolejny rok bo wyczerpały się kontrakty"
A jak wy debile ma być inaczej skoro dziś zmuszacie przedsiębiorców medycznych do podpisywania umow zagrażających ich ekonomicznej egzystencji ??
Władza stara się wszelkimi środkami zniszczyć duże grupy społeczne i zawodowe ktore są jeszcze w stanie stawić zorganizowany opór.
Górnicy, nauczyciele.
Polskie górnictwo stało się solą w oku... polskiego społeczeństwa. Ale ci sami debile, którzy podpisują się pod nagonką na polskie kopalnie po zamknięciu tychże zaczną wyć z powodu drastycznych wzrostów cen energii elektrycznej i cieplnej z racji wzrostu cen węgla.
Bydło, bydło i jeszcze raz bydło.
Jedynym ratunkiem nagrabić kasy ile się da i zza firanek superluksusowego strzeżonego apartamentowca z radością patrzeć na to tępe, zasługujące na swój los bydło tarzające się w swoim własnym gównie.
...nie mam podpisu...

przez refren 01 sty 2015, 19:46
Mnie fascynuje kompletna niezdolność Polaków do łączenia tego, że występują różne niedogodności z tym, kto rządzi. Dla Polaków to dwa odrębne światy: rząd jest dobry, a poza tym wszystko jest samo z siebie do dupy.

przez _Jack_ 01 sty 2015, 23:04
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Jorku!:)
Stan samopoczucia bez zmian. Wszystko działa w 85 %. Czekam jeszcze aż puszczą zaburzenia poznawcze.
Wczoraj postanowiłem wybrać się do znajomych na imprezę sylwestrową. Byłem gorąco zapraszany, oczywiście niebezinteresownie, bo trzeźwy kierowca z samochodem jest towarem deficytowym w sylwestra. Impreza rozpoczęła się o 20 u znajomej na wsi na totalnej popizdówie, w środku lasu. Stół był syto zastawiony.Gadka szmatka a po północy pierwsze zwały. Umówiłem się ze znajomymi ,że zawijamy się o 3. Oczywiście wyjazd się przeciągał. Godzinę czekałem na tych pijaków w samochodzie zanim się ogarnęli. Impreza skończyła się małym incydentem. Jeden koleżka się trochę nachlał i zaczął robić bardachę. Uroił sobie coś ,że jego dziewczyna się obejmowała w tańcu z jednym kolegą. Jak siedzieliśmy z jego panną i na nich czekaliśmy to przyszedł do auta się awanturować. Potem wrócił na imprezę ,żeby go napierdalać. Żenada... Suma Sumarów udało się zażegnać tą awanturę i nic poważnego się nie stało. Wyjechaliśmy z godzinnym poślizgiem o 4. Dotarłem do domu na 6. Musiałem jeszcze wrócić zgarnąć parę osób. Poza tym miałem jeszcze kilka telefonów w między czasie, żeby podjechać na Orlen po flaszkę itd. Ogólnie już nigdy więcej nie mam zamiaru wozić pijaczków po melinach.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez INTEL 1 01 sty 2015, 23:09
_Jack_ napisał(a): Jeden koleżka się trochę nachlał i zaczął robić bardachę. Uroił sobie coś ,że jego dziewczyna się obejmowała w tańcu z jednym kolegą. Jak siedzieliśmy z jego panną i na nich czekaliśmy to przyszedł do auta się awanturować. Potem wrócił na imprezę ,żeby go napierdalać.

Ale obejmowała się czy nie? Wiesz, granica pomiędzy neutralnym dotykiem w tańcu , a juz coś znaczącym obejmowaniem jest bardzo umowna. Ja tam bym profilaktycznie jednak kolesiowi napierdolił.
Lepiej żałować , że napierdoliło się kolesiowi niesłusznie, niż żałować że nie napierdoliło się słusznie bo to już szereguje do grona frajerów :D
...nie mam podpisu...

przez _Jack_ 01 sty 2015, 23:18
INTEL 1, byłem przy tym tańcu. Nie było w tym nic sprośnego. Zresztą tańczyli ok 23 na jego oczach i nic mu nie przeszkadzało. Dopiero pod koniec imprezy jak sobie dobrze popił to włączyła mu się chęć na awantury:).
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez Wolfx 01 sty 2015, 23:40
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku-przede wszystkim zdrowia i do przodu
Zawsze na Propsie

Intel!!! jedna rzecz co ma służba zdrowia z ekonomią i dlaczego nazywasz lekarzy przedsiębiorcami?
Ja płacę od 25 lat dupne składki i chciałbym mieć zapewniona super opiekę medyczną-bo to w normalnym kraju się należy i tyle-powtarzam w normalnym.
Dla mnie wkurwiające jest że byle menelowi, nierobowi z ulicy jak się przewróci i stuknie w tępy łeb robią wszystkie badania za free łącznie z tomografią komputerową i to od razu,żeby czasem biedaczek się nie przekręcił.
Uczciwy człowiek który zapierdala musi czekać na dupne terminy po pół roku,albo tomograf zepsuty przyjdż pan pózniej :-)
Hm ból dupy i tyle frustracja,wydumane spostrzeżenia.
Wolfx

przez INTEL 1 02 sty 2015, 00:05
Wolfx napisał(a):
Intel!!! jedna rzecz co ma służba zdrowia z ekonomią i dlaczego nazywasz lekarzy przedsiębiorcami?

Jak to co.
Praktycznie każda przychodnia to "Niepubliczny Zakład opieki Zdrowotnej". Tak więc jest to firma, najczęściej prowadzona przez lekarzy ktora podpisuje kontrakt na świadczenie usług. Niestety może podpisać kontrakt z monopolistą NFZ lub z nikim. I ten monopolista mając tego świadomość dyktuje warunki takie jakie chce.
Za chwilę motłoch powie-nie podobają się warunki- to do widzenia. Zamknijcie przychodnie i idźcie pracować do marketu.
Spoko. Tylko gdzie motłoch będzie chodził się leczyć i do kogo będzie miał pretensje,jeżeli faktycznie tak się stanie i powiedzmy dwukrotnie zwiększą się kolejki do lekarzy?
To tak jak z przetargami .
Wygrywa firma, ktora proponuje wykonanie usługi najtaniej, najczęściej poniżej własnych kosztów.
Potem już tylko fuszerka i upadłośc
Tak ma to wyglądać?
...nie mam podpisu...

przez gianna solei 02 sty 2015, 03:29
Cześć!
Piszę tutaj, bo mogę mieć cechy dwubiegunowości... Chyba miałam 3 epizody hipomanii i na pewno trzy depresyjne...
Generalnie hipomania, jeśli to naprawdę było to, to dla mnie bardzo przyjemny stan. Przejawia się u mnie dużą wiarą w siebie i własne możliwości, aktywnością, kreatywnością, wiarą, że nie będzie/ dłuuugo nie będzie żadnych depresji, dobrym samopoczuciem, dużą produktywnością, energicznością, pomysłowością. Być może moja energia, gadatliwość, bezpośredniość mogą być drażniące dla innych.... Ostatnio odkryłam/ tudzież inni zwrócili mi uwagę, że, przynajmniej w ostatnim epizodzie, byłam odważniejsza i bardziej niż zazwyczaj skłonna do ryzyka, bardziej konfliktowa, bardzo pewna siebie, mocno skoncentrowana na sobie i pewna, że we wszystkim mam rację.... Ech... w sumie było mi z tym dobrze...

No a potem przyszła depresja. I od połowy listopada jestem właśnie w tej fazie.... Dla mnie to długo i to już trzeci taki długi stan odkąd wydaje mi się, że zachorowałam, czyli od ok. 2 lat.... (Najdłuższa depresja to ok. 4 miesiące, boję się, ze teraz nie będzie dużo krócej....) Załamałam się strasznie, jak to się zaczęło, jak zaczęłam rozumieć, że mogę mieć zaburzenia dwubiegunowe, że znowu to wraca....
Jakoś to wypieram, odcinam się.... Chwilami nie mogę uwierzyć w to, co się teraz ze mną dzieje - że tak bardzo nic mi się nie chce, że wiele rzeczy traci dla mnie znaczenie, że nie odczuwam prawie żadnej motywacji, do rzeczy, które zazwyczaj są dla mnie ważne i przyjemne, że miałam tylko pół roku spokoju, by znowu się męczyć, że zaniedbuję wiele rzeczy, odcinam się, czasem nie odbieram telefonów, pragnę przestać kontaktować się z ludźmi, dopóki ten stan nie minie...

Czytałam trochę ten wątek i muszę przyznać, że niektórych z Was bardzo podziwiam za dojrzałe podejście do choroby.
(u mnie go brak, w ogóle się nie godzę, liczę na cud i cudowne uzdrowienie...), a także za to że tak bardzo się wspieracie.

Sortuj wg