Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Autodestrukcja 30 wrz 2013, 15:53
haha z cyklu: zniszcz marzenie :P

Ale nieee, ja wiem co to studia i chce.
chce nie posiadać życia osobistego.Amen
Autodestrukcja

Samotność

przez jetodik 30 wrz 2013, 17:49
a jak jest na zaocznych?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Autodestrukcja 30 wrz 2013, 17:57
jetodik napisał(a):a jak jest na zaocznych?

podejzewam ze drogo :)
Autodestrukcja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez jetodik 30 wrz 2013, 17:58
Autodestrukcja, ale tez imprezy i wjazdy na desce jak elo ziom? czy raczej kazdy zajety swoimi sprawami?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Autodestrukcja 30 wrz 2013, 17:59
nie wiem :D

-- Pn wrz 30, 2013 5:00 pm --

jetodik, sprawdź
Autodestrukcja

Samotność

przez jetodik 30 wrz 2013, 18:04
Autodestrukcja, wole najpierw podpytać :smile: sztuką jest uczyć się z doświadczeń innych 8)

Samotność

przez ( Dean )^2 30 wrz 2013, 18:55
Kestrel napisał(a):Ja to naiwnie liczę że studia to ostatnia szansa wyjścia z izolatki :lol:

Heh ja też gdyby nie to to raczej poszedłbym na zaoczne.Nie koniecznie w mojej grupie ale na imprezach studenckich,akademikach,jakichś kółkach zainteresowań może sie kogoś pozna.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez mrrafal 30 wrz 2013, 19:03
( Dean )^2, oj tak, w akademikach zdecydowanie się dużo ludzi poznaje :D

Samotność

przez Arhol 30 wrz 2013, 19:09
Idę na zaoczniaki D:, więc cholera wie czy coś będzie z tego zatem :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez ( Dean )^2 30 wrz 2013, 19:13
mrrafal napisał(a):( Dean )^2, oj tak, w akademikach zdecydowanie się dużo ludzi poznaje :D

No jak sie jest tylko w miare towarzyskim,szkoda że ja nie wykorzystałem dobrze tego czasu gdy mieszkałem na akademikach.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez tanczaca_skarpetka 30 wrz 2013, 22:00
Akademiki to są chyba tylko fajne jak ma się bardzo lekkie studia i chce się imprezować albo poznawać ludzi, bo warunki do nauki są raczej trudne. Ja też idę na studia w tym roku (drugie podejście) tym razem idę na coś kompletnie niepraktycznego, ale mające szanse mnie zainteresować. Ogólnie za pierwszym razem wyobrażałem sobie, że studia to coś niesamowitego i się mocno zawiodłem - to przerośnięte, bardziej rozwinięte LO. Chaos na studiach to chyba normalka.

O zaocznej informatyce również myślałem, ale wtedy musiałbym od poniedziałku do piątku pracować a weekendy co tydzień zapierdalać na uczelnie. W obecnej sytuacji nie dałby sobie rady i znając życie jeszcze mógłbym się zadłużyć.

A i pamiętam jak wszyscy szybko się ze sobą spykneli, ja również chciał zagadać ale miałem silne blokady, a gdy to już zrobiłem zostałem zlany. Mimo bardzo dużych wątpliwości odnośnie praktyczności mojego przyszłego kierunku, jestem raczej pozytywnie nastawiony. Bestia jednak obudzi się gdy tam pójdę i wtedy rozpocznie się prawdziwa walka.

Samotność

przez milady 30 wrz 2013, 22:14
No, wróciłam ze spotkania. Było naprawdę nie najgorzej, oczywiście nie lubiłam się udzielać dłuższymi zdaniami wobec grupy i inne moje schizy, ale generalnie OK. Tylko... nudziło mi się już, ludzie fajni, mili, ale ja nie lubię gadać tak o niczym i tyle godzin. Jednak jestem introwertyczką ;>.

Samotność

przez powpow 30 wrz 2013, 22:21
ulala sami studenci:p

Samotność

przez tanczaca_skarpetka 30 wrz 2013, 22:28
Sami studenci a praca dobra tylko po informatyce jako programista albo po medycynie jako lekarz. Czytałem, że po prawie też są już problemy z pracą, tak samo po budownictwie. 'Fizyczni' ale tylko specjaliści zarabiają krocie, resztę klepie raczej biedę. A przedsiębiorcy nie chcą dokształcać/przyuczać bo im się to nie opłaca. Nie dziwie się, że w Polsce coraz więcej ludzi ma depresję :) Chujnia panuje.

Studia są o tyle dobre, bo przedsiębiorcy mają zniżki na 'nas' i łatwiej załapać pracę czy staż.

Sortuj wg