Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez NieznanySprawca 28 wrz 2013, 21:04
Vett, mozesz lapac kontakty i obycie, zalezy, jak do tego podejdziesz. Przeciez jako pilna uczennica znasz historie, i wiesz, ze starzy/dziadkowie tej wielce "burzuazji" zostalo od pluga przez czerwona wladze odciagniete, wiec po co tu jakies kompleksy? Robic swoje, i piac sie w gore :mrgreen:
NieznanySprawca

Samotność

przez carlosbueno 28 wrz 2013, 21:06
Vett, nie znasz się na żartach.

Fatale
, ja też chodziłem do technikum ale w latach 90- tych i wtedy one trzymały poziom i miały względną renomę a dziś technikum ma taką jak niegdyś zawodówka, a zawodówka jak niegdyś OHP. Oczywiście masowe kształcenie ogólne to szczyt głupoty ale polskie ministerstwo edukacji jest dużo głupsze od coraz to niby głupszych uczniów. ;)
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Abbey 28 wrz 2013, 21:06
Ciężko łapać kontakty z ludźmi, którzy boją się dotknąć kogoś z sianem w butach. A co dopiero stać z takim i gadać, jeszcze jakiś burżuj zobaczy i siara będzie.

-- 28 wrz 2013, 21:07 --

Znam się na żartach, mam swoje poczucie humoru, ale nie śmieję się z rzeczy, które mnie kurewsko bolą. No sorry, takiej natury nie mam
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez NieznanySprawca 28 wrz 2013, 21:08
los_historicos, kulak to byl bogaty chlop, najzaradnieszy na wsi. u nas za to rzadko zabijali, ale ziemia szla na parcele dla biedoty i zamykali male interesy, no i UB mialo sie na plechach.
Gorzej z duzymi majatkami, kulke w leb mozna bylo dostac na wejsciu. W moim miescie wymordowano jakies 80% "arystokracji", reszte gnebiono. Na odzyskanie majatkow wiekszych szans nie ma dzisiaj tak naprawde <taaki offtop :d>
NieznanySprawca

Samotność

przez Fatale 28 wrz 2013, 21:10
carlosbueno, Wg mnie technikum (przynajmniej moje) "trzyma poziom" i nie jest tak jak większości się wydaje. A tacy ludzie z liceum myślą, że są lepsi (oczywiście nie wszyscy) bo co... bo nic po tym nie mają? ;]
Byłam i jestem..

Samotność

przez NieznanySprawca 28 wrz 2013, 21:11
Ciężko łapać kontakty z ludźmi, którzy boją się dotknąć kogoś z sianem w butach

To az tacy idioci? To tym bardziej sami sa zakompleksionymi wiesniakami, co ich starzy z PGRow za gierka do miast uciekli. 8) Olac ich!!!!!!!!
NieznanySprawca

Samotność

przez carlosbueno 28 wrz 2013, 21:12
NieznanySprawca, ja pochodzę z rodziny kułaków, po wojnie wszystko nam zabrali a dziadkowie byli lokalnymi burżujami z ziemią , fabrykami, sklepami po 89 roku tylko ziemie zwrócili bo reszta poniszczało dawno.. Dziadek siedział wiele lat w pace a ojciec nie mógł nawet studiować mimo że był geniuszem matematycznym bo z rodziny kułaków, a ja dziś pisuje hasła tutaj komuno wróć, od kaprys losu.

-- 28 wrz 2013, 21:14 --

Fatale napisał(a):carlosbueno, Wg mnie technikum (przynajmniej moje) "trzyma poziom" i nie jest tak jak większości się wydaje. A tacy ludzie z liceum myślą, że są lepsi (oczywiście nie wszyscy) bo co... bo nic po tym nie mają? ;]

nie mówię że nie trzymają, ale od wielu ludzi słyszałem w ost. latach że chodzenie do technikum to obciach, że chodzą tam za słabi za liceum a nie aż tak patologiczni i upośledzeni jak do zawodówki.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez NieznanySprawca 28 wrz 2013, 21:15
carlosbueno, no to ciesz sie ziemia stary, wiekszosc ludzi z podobnymi korzeniami nic juz nie dostanie... ;)
NieznanySprawca

Samotność

przez los_historicos 28 wrz 2013, 21:19
NieznanySprawca, ja to mówię niezbyt dosłownie. Nie jestem za komuną, wręcz przeciwnie. Mówiąc "kułak" miałem na myśli kogoś kto ma bogate gospodarstwo, jest jeszcze "bamber" ale w znaczeniu bardzo pejoratywnym. U mnie tak że albo są zapuszczone i biedne gospodarstwa (przykład u mnie: podwórko to dom, ruiny obory, ceglana szopka z dostawionym szajerkiem i silos, wszystko w średnim stanie, większość maszyn rolniczych pamiętających wybuch w Czarnobylu, żywy inwentarz widziałem ostatnio jeszcze w zeszłym tysiącleciu) albo bardzo bogate: kilkadziesiąt ha, w podwórzu wielki silos, parę otynkowanych obór, auto na podjeździe i dom urządzony z rozmachem, w oborze 30 krów, stosunkowo nowe maszyny, rodzina jeżdżąca a to na mecz Euro, a to w góry, czasem za granicę. I to nie dlatego że złapali kaskę z dopłat bo tak było od zawsze. Kiedyś moja rodzina była zamożniejsza, pradziadek jeździł dyskutować do dziedzica ale jego następcy już nie byli tacy dobrzy jak on. Po prostu zjazd w dół na przestrzeni lat.
EOT
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Samotność

przez Kiya 28 wrz 2013, 21:25
Zrobiło mi się jeszcze bardziej samotno.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez NieznanySprawca 28 wrz 2013, 21:25
los_historicos, od zawsze? Mogli zaczac dopiero za gomulki, i to jak w partii byli :mrgreen: Wiem, czepiam sie i piepsze glupoty, ale temat mi bliski, totez jestem przewrazliwiony :pirate:
endOT.
NieznanySprawca

Samotność

przez los_historicos 28 wrz 2013, 21:26
Kiya, przecież jesteśmy my :) Jedna osoba samotna + jeszcze jedna osoba samotna + kolejne... Wiesz co to znaczy? ;)
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Samotność

przez Abbey 28 wrz 2013, 21:27
Kiya, dzięki :P
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Fatale 28 wrz 2013, 21:29
carlosbueno, No właśnie, taka krąży niestety opinia.. Chociaż osobiście nie byłam za słaba na liceum, w tej klasie miałam najwięcej pkt z testu (choć to i tak bzdura, wszystko wychodzi w ciągu całego roku szkolnego a nie tylko jednego sprawdzianiku wiadomości) To wolałam wybrać technikum, tak mam możliwość zdobycia wiedzy na temat fotografii, obycia się z tym..
Byłam i jestem..

Sortuj wg