Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez jasaw 30 lip 2013, 23:03
siostrawiatru, też byłam w mega trudnej sytuacji życiowej. Czasem aż się dziwię, że wyszłam z tego cało. Wiedziałam czego chcę, czego potrzebuję, by osiągnąć spokój i szczęście - udało się.
Trzeba jedynie pogodzić się z tym, czego zmienić się nie da i budować szczęście na nowych fundamentach.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Samotność

przez Candy14 30 lip 2013, 23:03
Candy14,
Wygląda na to, że do mnie również.

rotten soul, mysle, ze on w ogole trafia do depresantow bo pisze jakby siedzial w ich glowach.
Nauczyłem się umierać w sobie
Nauczyłem się ukrywać cały strach

Kiedy czulam sie najgorzej to na okraglo sluchalam Comy i wylam. Teraz zostal mi do nich wielki sentyment :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez siostrawiatru 30 lip 2013, 23:06
inbvo, tak jest w DOROSŁYM życiu. W tym pieprzonym ciężkim życiu.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez inbvo 30 lip 2013, 23:09
siostrawiatru, to się idę zabić bo po co mi takie życie.

ale zanim to zrobięto jeszcze spróbuję żyć inaczej.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez siostrawiatru 30 lip 2013, 23:10
jasaw napisał(a):siostrawiatru, też byłam w mega trudnej sytuacji życiowej. Czasem aż się dziwię, że wyszłam z tego cało. Wiedziałam czego chcę, czego potrzebuję, by osiągnąć spokój i szczęście - udało się.
Trzeba jedynie pogodzić się z tym, czego zmienić się nie da i budować szczęście na nowych fundamentach.

Oczywiście bardzo to mądre. Tak powinno być. Tylko za dużo tych zranień jest. Nie potrafię się z tego wygrzebać. Rzygam na to , że taką ciotą jestem.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Samotność

przez rotten soul 30 lip 2013, 23:13
Candy14 napisał(a):mysle, ze on w ogole trafia do depresantow bo pisze jakby siedzial w ich glowach.

Chyba bardziej do samotników, bo przecież nie każdy z depresją jest samotny. Co prawda wcześniejszych jego postów nie czytałem, więc oceniam tylko na podstawie 2 ostatnich, a te wydaje mi się dotyczyły właśnie samotności.
rotten soul

Samotność

przez siostrawiatru 30 lip 2013, 23:14
inbvo napisał(a):siostrawiatru, to się idę zabić bo po co mi takie życie.

ale zanim to zrobięto jeszcze spróbuję żyć inaczej.

A myślisz , że nie próbowałam?
Wszystko sprowadza się do cierpienia.

Samotność

przez Candy14 30 lip 2013, 23:15
rotten soul, mialam na mysli Roguckiego a nie THJ_nw :)

, bo przecież nie każdy z depresją jest samotny.

oj chyba jest..
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez Niktita 30 lip 2013, 23:15
Ja tam jestem samotny i jestem z tego zadowolony. Jestem mizantropem.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Samotność

przez jasaw 30 lip 2013, 23:16
siostrawiatru, nie chodziło mi zupełnie o udzielanie mądrych rad, a jedynie o uświadomienie Ci, że bardzo dużo możemy zmienić w swoim życiu. Terapia bardzo pomaga w otrząśnięciu się z ran w sercu, pokochaniu siebie, a przynajmniej w polubieniu siebie.
Dobra Dusza Forum

Samotność

przez siostrawiatru 30 lip 2013, 23:20
jasaw, jak pollubić siebie jak jest się tak totalnym śmieciem. Jak własny ojciec uważa Cię za wroga najgorszego. Jak matka traktuje Cię jak dziwkę.

Samotność

przez jasaw 30 lip 2013, 23:22
siostrawiatru, nie wiem w jakiej jesteś sytuacji, ale wyraźnie powinnaś opuścić osoby, które Cię nie szanują...na początek.
Dobra Dusza Forum

Samotność

przez socorro 30 lip 2013, 23:22
THJ_nw napisał(a):Czekanie sprawia, że gorzknieje cała słodycz w nas. Dlatego czasem ulega się tej jednej chwili, gdzie mamy szansę na zbliżenie, bo przecież ile można znosić samotność.. ale potem i tak się żałuje, że jednak nie jest się cierpliwym i ulega, choć tak bardzo mało takich sytuacji. Również nie chcę już żadnych innych bliższych kontaktów, w których nie musiałbym się wyjątkowo starać, znajomości, które nic nie dają, oprócz późniejszej pustki spowodowanej wyrzutami sumienia.. Mam dość dostosowywania się do kogoś, nie mówienia o wszystkim, a co jest bardzo ważne i wartościowe dla mnie.. Tak bardzo mi brakuje też wartościowych znajomych ..

Jej, jak ja uwielbiam ta piosenke Comy.
Gdy nadwrażliwość jest jak bilet w jedną stronę stąd..
- a ten fragment najbardziej.

THJ_nw, masz racje. O wartosciowych , takich prawdziwych ludzi wokol naprawde trudno. Bo toksycznych- niestety na peczki. a czasami wlasnie ta okropna zludna potrzeba bliskosci zrozumienia nas przy takich osobach trzyma, albo popycha do takich, ktorzy potrafia ja zaspokoic przez chwile, albo my potrafimy byc przy nich tylko jakis czas, zanim odkryjemy ze z tym czlowiekiem to tak naprawde nic nas nie laczy.

trzymaj sie ! ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Candy14 30 lip 2013, 23:23
siostrawiatru, pozwalasz im na to.. co z Twoja terapia?

Sortuj wg