Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 22 lis 2012, 09:04
Ja nie szukam aż tak bardzo i staram się nie "uzależniać od ludzi,jeśli ktoś chce - chętnie porozmawiam,ale płaszczyć się i gonić za nikim nie będę.
Można,przywyknąć.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Saraid 22 lis 2012, 09:26
Saiga masz racje to dobre nastawienie nie trzeba szukac na sile bo wtedy na pewno sie nie znajdzie wystarczy byc otwartym na ludzi nowe znajomosci tu jest klucz do sukcesu.
Saraid

Samotność

przez inbvo 22 lis 2012, 10:57
nie trzeba szukac na sile bo wtedy na pewno sie nie znajdzie
powiem wam coś...
a jak się już ma kogoś znalezionego, tylko się nie wie co dalej...?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 22 lis 2012, 11:04
"obadaj" owy obiekt zainteresowania,co lubi,gdzie bywa,czym się interesuje,spróbuj zagadać,spotkać się, cokolwiek : D?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Saraid 22 lis 2012, 11:59
inbvo napisał(a):
nie trzeba szukac na sile bo wtedy na pewno sie nie znajdzie
powiem wam coś...
a jak się już ma kogoś znalezionego, tylko się nie wie co dalej...?

Stwórz relacje z tym człowiekiem ,poznawajacie się nawzajem byle nie za szybko
Saraid

Samotność

przez Abbey 22 lis 2012, 12:29
Po dwóch miesiącach życia w nowej społeczności, znów jestem odrzucona - historia powtarza się sprzed poprzedniej szkoły. Znów jestem sama, znów inna i nielubiana. Kutfa, co się dzieje po tych dwóch (ok, tu prawie trzech, sukces!) miesiącach?!
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Nortt 22 lis 2012, 12:32
Cóż, ja z samotnością, muszę się zmagać codziennie. Gdyby nie rodzina, to pewnie wystąpiły by u mnie objawy postępującej dehumanizacji. Moi przyjaciele, cóż, wywędrowali w dalekie krainy, najbliżej Wrocław, większość studiuje za granicą. Samotność jest jednym z częstych objawów choroby psychicznej, trza się z tym pogodzić.
Nortt

Samotność

przez Saraid 22 lis 2012, 12:42
Nortt, ja to nazywam zaprzyjażnić,ale całkiem w izolacji nie można żyć bo wtedy człowiek traci radość życia.
Saraid

Samotność

przez Bonus 22 lis 2012, 12:42
Tak jest raczej zawsze, że po jakimś czasie "przyjaciele" nas opuszczają i wyjeżdżają w inne rejony kraju, czy do innych krajów. Tylko pojęcie: "przyjaciele" może być inaczej przez kogoś odbierane. Można tak nazywać swoich znajomych tylko teoretycznie, a praktycznie takie osoby wcale nie muszą być dla nas bliskie. Ja nie nazywałbym tak swoich znajomych, którzy są dla mnie tylko znajomymi i nie przejmują się moim życiem, nie robią dla mnie nic. Jest ogromna różnica między znajomymi, a przyjaciółmi, tylko to trzeba prawidłowo pojmować.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Nortt 22 lis 2012, 12:46
Tak to właśnie wygląda, najpierw opuszczają cię znajomi, potem przyjaciele, dziewczyna, a w skrajnych przypadkach i rodzina, a an końcu sam odbierasz sobie wszystko - życie.
Nortt

Samotność

przez Saraid 22 lis 2012, 12:46
Bonus napisał(a):Tak jest raczej zawsze, że po jakimś czasie "przyjaciele" nas opuszczają i wyjeżdżają w inne rejony kraju, czy do innych krajów. Tylko pojęcie: "przyjaciele" może być inaczej przez kogoś odbierane. Można tak nazywać swoich znajomych tylko teoretycznie, a praktycznie takie osoby wcale nie muszą być dla nas bliskie. Ja nie nazywałbym tak swoich znajomych, którzy są dla mnie tylko znajomymi i nie przejmują się moim życiem, nie robią dla mnie nic. Jest ogromna różnica między znajomymi, a przyjaciółmi, tylko to trzeba prawidłowo pojmować.

Dlaczego wg Ciebie "nas" przyjaciele opuszczają?chyba powinieneś pisac we własnym imieniu nie uogólniać?Relacje w zyciu się zmieniają i to jest cudowne,że kadego dnia możemy spotkać kogoś niezwykłego,nowego na swojej drodze.
Saraid

Samotność

przez Bonus 22 lis 2012, 12:47
A tak w ogóle to jest chyba prawdą, że dziś 100% przyjaciół nie ma. Można się mocno zawieźć na takich ludziach, bo ludzie są zdradliwi i potrafią ranić.

Samotność

przez Saraid 22 lis 2012, 12:48
Nortt, bo najważniejsze jest to abyś Ty nie opuścił samego siebie,dobrze sie sobą opiekował i pokochał siebie ,pozwól sobie na to na śmierć zawsze jest czas to jedyne pewne co nas spotka

-- 22 lis 2012, 12:50 --

Bonus napisał(a):A tak w ogóle to jest chyba prawdą, że dziś 100% przyjaciół nie ma. Można się mocno zawieźć na takich ludziach, bo ludzie są zdradliwi i potrafią ranić.

żadnych pozytywów nie ma?przecież zycie takie nie jest to prawda w chorobie samotność jest gorsza,ale bez przesady z tymi procentami :P
Saraid

Samotność

przez Bonus 22 lis 2012, 12:50
To dobrze, jeśli ludzie dla nas bliscy są zawsze przy nas, pamiętają o nas. Ale do takich ludzi trzeba mieć dużo szczęścia, jak do wszystkiego zresztą.

Sortuj wg