Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Reynevan 09 lut 2016, 16:41
Peter88, https://pl.wikipedia.org/wiki/Kompensacja_%28psychologia%29
Nie mogę sobie życia ułożyć, to powyżywam się na kobietach.
Reynevan

Samotność

przez NN4V 09 lut 2016, 17:40
Prawdopodobieństwo wyjścia za mąż wśród bardzo szczęśliwych kobiet jest 10-krotnie większe niż wśród niezbyt szczęśliwych.
W przypadku mężczyzn stosunek prawdopodobieństw jest znacznie mniejszy i wynosi 1,6.

Żródło:
http://www.diagnoza.com/pliki/raporty/D ... t_2015.pdf
str. 210
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez Peter88 09 lut 2016, 22:36
Pisanie prawdy nie jest wyżywaniem się. Problemu z kobietami nie mam, bo w zasadzie to one nie są obecne w moim życiu (pomijając rodzinę), no ale, że punkt widzenia itd., to może właśnie dlatego można uznać to za problem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez dr. Psycho Trepens 10 lut 2016, 03:13
a nie macie wrażenia, że w ogóle relacje i emocje po SSRI są tak stłumione i człowiek odczuwa taką obojętność, że spotykanie się z kimś
na pogadaki mija się z celem ? ja mam taką obojętność, że nie widzę sensu, a biorę ESCI.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Samotność

przez insadness 10 lut 2016, 03:25
dr. Psycho Trepens napisał(a):a nie macie wrażenia, że w ogóle relacje i emocje po SSRI są tak stłumione i człowiek odczuwa taką obojętność, że spotykanie się z kimś
na pogadaki mija się z celem ? ja mam taką obojętność, że nie widzę sensu, a biorę ESCI.

Jest w tym coś. Faktycznie leki wytłumiają uczucia. Przez ostatnie dwa miesiące, w których wróciłam do brania leków, byłam gotowa zostawić jedyną osobę w moim życiu, na szczęście przeżywanie jakoś mi wróciło i jakoś potrafię powoli znowu odczuwać różne rzeczy, ale zobojętnienie i znudzenie to uboczne skutki brania. Dla mnie leki to 'branie' niczym nie różniące się od picia czy innych nałogów.

Samotność

przez little_girl 10 lut 2016, 03:38
insadness napisał(a):
Follow_ napisał(a):Przytłacza mnie samotność. Nie mogę sobie poradzić z tyloma rzeczami. Jestem zupełnie sama. SAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

Przechodziłam przez to. Teraz jestem 'prawie' sama. Okropne chwile.

Witam w klubie. No ja jestem prawie sama, są jednak rodzice. Tata cicho wspiera, mama codziennie trajkocze do telefonu że mam wziąć się w garść. Mam jeszcze koty, które szczerze kocham i ta miłość trzyma mnie przy tym moim "życiu".

Samotność

przez tiptip 10 lut 2016, 03:50
little_girl, koty bliższe niż ludzie?
tiptip

Samotność

przez little_girl 10 lut 2016, 04:30
tiptip napisał(a):little_girl, koty bliższe niż ludzie?

Nie napisałam że bliższe, ale już chyba mówiłam - jestem sama, rodzice daleko, przelewam miłość na moje koty, co w tym dziwnego? Czasem chcę z kimś porozmawiać a nie ma z kim, to do zwierzaka się odezwę :P Albo piszę tutaj.

Samotność

przez tiptip 10 lut 2016, 04:56
little_girl, no ale lepiej stawiać sobie cele w ludziach, bo można zdziwaczeć gadając tylko do kotów ;)
tiptip

Samotność

przez NN4V 10 lut 2016, 08:47
tiptip napisał(a):little_girl, no ale lepiej stawiać sobie cele w ludziach, bo można zdziwaczeć gadając tylko do kotów ;)

Koty są lepsze od wielu ludzi.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez Follow_ 10 lut 2016, 12:08
little_girl napisał(a):
insadness napisał(a):
Follow_ napisał(a):Przytłacza mnie samotność. Nie mogę sobie poradzić z tyloma rzeczami. Jestem zupełnie sama. SAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

Przechodziłam przez to. Teraz jestem 'prawie' sama. Okropne chwile.

Witam w klubie. No ja jestem prawie sama, są jednak rodzice. Tata cicho wspiera, mama codziennie trajkocze do telefonu że mam wziąć się w garść. Mam jeszcze koty, które szczerze kocham i ta miłość trzyma mnie przy tym moim "życiu".

Rodzice, którzy wspierają to ogromny skarb. Moja Mama nie żyje a ojciec ma za punkt honoru mnie dobijać i doprowadzać do granicy wytrzymałości swoimi genialnymi pomysłami pijaka, kłamcy i nieudacznika.

Samotność

przez Follow_ 10 lut 2016, 12:40
NN4V napisał(a):
tiptip napisał(a):little_girl, no ale lepiej stawiać sobie cele w ludziach, bo można zdziwaczeć gadając tylko do kotów ;)

bo gardzą ludźmi :P

Samotność

przez arrivistE 10 lut 2016, 12:51
Follow_ napisał(a):
NN4V napisał(a):

bo gardzą ludźmi :P

widzisz, zmien avka i ludzie przybiegna, :P

Samotność

przez alone05 10 lut 2016, 13:34
Już tyle lat żyję w samotności, że przyzwyczaiłam się do samotności. Odrzuciłam kilku facetów z powodu wyglądu, mi musi się podobać facet, kilku starszych facetów mnie molestowało, uciekłam, powinni w pysk dostać, ci którzy mi się podobają nie są mną zainteresowani, chyba już nie znajdę faceta dla siebie, takiego sobie wymarzyłam idealnego faceta, przystojnego, inteligentnego, wiernego który będzie na dobre i na złe i nigdy mnie nie opuści, wydaje mi się że taki nie istnieje, zazdrosna jestem, wszędzie widzę zdradę, nikomu nie jestem w stanie zaufać, ale żyję samotnie oddając się swoim hobby, przynajmniej mam dużo czasu na hobby.

Sortuj wg