Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez idle 28 mar 2012, 06:42
Ojciec alkoholik, matka nie radząca sobie z sytuacją i wyżywająca się na mnie, wysokie oczekiwania, bo "ja powinnam umieć, ja jestem lepsza", totalny brak akceptacji i wycisk psychiczny w szkole to faktycznie magia. Przepraszam, że nie zauważyłam wcześniej cudownych chwil mojego dzieciństwa, teraz kiedy paweł3 mi je uświadomił, widzę, jaka byłam krótkowzroczna.

-- 28 mar 2012, 05:44 --

noname9292, zajebiście, cieszę się z Tobą, że ty miałeś pole do wzrastania i budowania kontaktów. Z łaski swojej, na drugi raz nie oceniaj innych tak pochopnie, bo nie każdy ma tyle szczęścia.
idle

Re: To chyba samotność....

przez Pieprz 28 mar 2012, 14:01
basior napisał(a):musisz sobie znalesc chłopaka,on bedzie najlepszym lekarstwem na twoje wachania nastroju...

Ta, przejmie jej ładunek emocjonalny i on będzie sobie musiał z tym poradzić. Trochę nie fair zagranie.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Kalebx3 28 mar 2012, 14:02
Panowie i Panie ,
narzekamy Tu na swoje dzieciństwa ,na Rodziców... jak to było wtedy żle (bo może i taka jest Prawda),i przez to teraz nam jest żle ,,,ale nurtuje mnie najbardziej TO jacy MY będziemy Rodzicami? ,jakie "fajne" stworzymy dzieciństwo dla tych ,za których My będziemy odpowiedzialni. Łatwo oceniać ojca alkoholika( tak poza tym to też chory człowiek) ,matkę schizofreniczkę ,etc...
Oni też może w swojej młodości myśleli jak my teraz , nie wiem... Pożyjemy ,zobaczymy.
Życzyłbym bardzo wszystkim ,aby wszystko tutaj było lepsze od poprzedniego pokolenia...ale to tylko życzenia ,historie lubią się powtarzać, chociaż nie muszą. Chore wzorce emocjonalne wyniesione z Domów rodzinnych mają często wielką władzę nad słabościami naszych Dusz i Ciał. Tak sobie tylko glośno myślę,na nikogo nie naskakuję i chyba tym razem nikogo nie uraziłem ;)
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez noname9292 28 mar 2012, 14:10
idle napisał(a):noname9292, zajebiście, cieszę się z Tobą, że ty miałeś pole do wzrastania i budowania kontaktów. Z łaski swojej, na drugi raz nie oceniaj innych tak pochopnie, bo nie każdy ma tyle szczęścia.

Nikogo nie oceniałem. Z resztą w jednych sprawach miałem szczęście, a w innych strasznego pecha, takie życie.

poczytaj sobie np to http://www.deon.pl/inteligentne-zycie/d ... liscy.html Więc się nie ma się co dziwić, że otoczenie trzyma się z dala od ludzi z depresją.

Ludzie z depresją są bardzo toksyczni i bardzo egoistyczni, nie wiem czy u wszystkich tak jest, ale ja taki byłem. Wyżywałem się na bliskich, czasami potrafiłem popsuć komuś dzień swoimi żalami czy obiekcjami. Jak chodziłem do psychologa to lubiłem sobie z nią pogrywać...

Samotność

przez Stark 29 mar 2012, 17:07
Na dzień dzisiejszy, mam pewność, niema do kogo przysłowiowo "otworzyć mordy", to boli :<.
Stark

Samotność

przez Kalebx3 29 mar 2012, 17:14
Archol ,zobacz ile masz tu ludzi ,czasu Ci nie starczy na gadkę szmatkę.

Samotność

przez Stark 29 mar 2012, 17:18
paweł3, tu tak... ale bądź co bądź nie zastąpi to rozmowy "wprost", no nic, dobrze że chociaż internet dzisiaj jakoś funkcjonuje ^^^.
Stark

Samotność

przez Kalebx3 29 mar 2012, 17:29
O taka znajomości i rozmowy Ci chodzi.Rozumiem. Coś bliższego. Może spróbuj w Dziale "ktoś porozmawia przez PW. ,gadu -gadu ,tyle tam samotnych dziewczyn, tylko czekają ,aż jakiś facet zwróci na Nie uwagę, zainteresuje się .To zawsze więcej i bliżej niż na Ogólnym Forum ,a jak dziołcha będzie blisko mieszkać ...już masz Towarzyszkę do porządnego "gaworzenia"( i w ogóle takie wybieraj co blisko Ciebie mieszkają). Ja w Twoim wieku takiego luksusu jak Fora ,Internet nie miałem , były tylko chamskie i mniej chamskie dyskoteki,a teraz możliwości tysiące i ...tysiące niebezpieczeństw.
Pozdrawiam .Samotność boli ,to fakt...

Samotność

przez SadSlav 29 mar 2012, 17:41
arhol napisał(a):paweł3, tu tak... ale bądź co bądź nie zastąpi to rozmowy "wprost", no nic, dobrze że chociaż internet dzisiaj jakoś funkcjonuje ^^^.

No jasne, że nic tego nie zastąpi. Ale jak wspomniał paweł3 warto dziękować dobrodziejstwu internetu bo łatwiej nawiązać jakikolwiek kontakt z druga osobą.
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Samotność

przez zmoriartyz 30 mar 2012, 23:44
Na najbliższą rodzinę zawsze mogłem liczyć, żyję tylko dla nich.

Samotność

przez czarna megi 31 mar 2012, 09:17
jestem taka samotna nie wyrabiam juz czuje ze oszaleje, ja tylko chce by ktos ze mna popisal.. czy to jest za duza prosba??? :?

Samotność

przez Kalebx3 31 mar 2012, 16:16
jestem taka samotna nie wyrabiam juz czuje ze oszaleje, ja tylko chce by ktos ze mna popisal.. czy to jest za duza prosba???

Witaj ,
Bardzo Ci współczuję stanu położenia i odczuć Cierpienia w Stanie Tego Bytu. Krzyż ,któremu na Imię Samotność,Mocne Uderzenie w korzenie chęci bytu i trwania dalszego. Walka i znowu walka o każdy dzień i jutro też...i zawsze się uda,Z Bogiem3>>>
można zapytać ile masz lat ? Stawiam ,że nie więcej niż 20 , a jesteś spod znaku ( mogę trzy)-jesteś,strzelam:rak , ryba,a najpewniej strzelec. I jesteś już po co najmniej jednym związku z partnerem,Tak myśle mogę się mylić.
Pozdrawiam szczerze i mocno ,głęboko Wszystkiego Dobrego Tobie Czarna Megi.---Paweł3 . I uważam ,że tylko Jezus uzdrawia.Amen.

Samotność

przez depresyjny86 01 kwi 2012, 04:17
Chce do kogoś...czuje sie sam...strasznie
:)

Samotność

przez tahela 01 kwi 2012, 04:34
noname9292,
ja sie czuje dokładnie jak w tym artykule napisano,ale ja bym z chęcią była z tą osoba , chciaż moje odczucia są identyczne , jak siedziałam obok to często czułam sie winna za złe samopoczucie tej osoby, z tym, ze tam wchodziło jeszcze i chyba inne zaburzenie oprócz depresji, ale ja i tak tesknię pomimo wszystko a te wyniki ze większość by sie nie związało świadczy po prostu o małej dojrzałości tych osób, i chęci łatwego zycia o miłości nie wspominając

-- 01 kwi 2012, 03:36 --

człowiek nerwica,
Darku tulam , co byś mnie samotny był,
ja tez samotna bardzo i ponad rok to juz trwa a od maja bardzo wycięta ze świata.i jeszcze bardziej samotna

-- 01 kwi 2012, 03:54 --

no i problem był w tym,ze ktoś mi nie powiedział musiałam się domyślać wszystkiego ,bo człowiek inaczej się zachowuje jak wie, zna przyczynę
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg