Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez tahela 30 maja 2014, 00:49
mangiferaindica, lepiej roztrzasnij to bedziesz na przyszłosc wiedziec czego wymagac od kogo ja wiem ,zreszta to ze wiem jest główna przyczyna unikania zwiazków z wiekszoscia osobnikow bo byle kto marny mi ie jest potrzebny ,ale ja juz to w liceum wiedziałam
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez mangiferaindica 30 maja 2014, 00:53
tahela, dawno temu już to przerobiłam, spoko, teraz to serio tylko element biografii ;)

Samotność

przez dar 30 maja 2014, 00:58
tahela napisał(a):mangiferaindica,
Czyli był słaby jako człowiek, chciał prostego ,fajnego zycia, nie był w stanie z siebie wykrzesac prawdziwej miłosci i poswiecenia dla drugiej osoby, niektórzy nie rozumieja sensu miłósci jako prawdy i tego czym tak naprawde jest, milósc sie sprawdza tylko w trudnych momentach.
dlatego jest tyle rozwodów bo ludzie mysla ,bo dla ludzi fajnie jest to jest miłosc a milóść to cos duzo wiecej i trudniej

dar, za jednym nie przepadasz a za innym tak, jesli ma wszystkie chobby inne to po co mi taki partner z którym nawet nie mam o czy porozmawiac i sie wspólnie rozwijac, wspólnie czytac , dowadywac sie róznych rzeczy, musza byc wspólne czynniki ,które łacza i to sa i wartosci i zainteresowania, inaczej miłosci z tego nie bedzie a zauroczenie po paru miechach mija i co wtedy :?:

ja nie napisałem że wszystkie zainteresowania mają być inne ale ciężko znaleźć osoby których wszystkie zainteresowania będą takie same. Podejrzewam też że ciężko trafić na osobę z którą się można zwiazać i nie mieć jakiegokolwiek wspólnego zainteresowania więc w jednym i drugi przypadku gdy ma się jakieś jedno inne hobby niż partner to wtedy nie przeszkadza gdy się kogoś kocha.

Widzę nadinterpretację mojej wypowiedzi. tahela za skrajnie ją odbierasz.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez tahela 30 maja 2014, 01:14
dar,
nie widze tylko ,ze tłumaczysz sie sam przed soba , zapytaj sie tak naprawde dlaczego czy tego chcesz czy dlatego ,że tak ci jest wygodnie?
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez langustamazowiecka 30 maja 2014, 05:55
:( :( Samotność...

Samotność

przez dar 30 maja 2014, 08:44
tahela, jeśli chodzi o tą kobietę do której mam 800km to tłumaczę sam przed sobą że nie ma sensu jechać 800 km bo lepiej narazie pogadać przez internet i zobaczyć co będzie dalej - czy jest sens się spotkać :roll:
dar

Samotność

przez Saraid 30 maja 2014, 08:54
dar napisał(a):tahela, jeśli chodzi o tą kobietę do której mam 800km to tłumaczę sam przed sobą że nie ma sensu jechać 800 km bo lepiej narazie pogadać przez internet i zobaczyć co będzie dalej - czy jest sens się spotkać :roll:

Bardzo rozsądne podejscie ,ale ważne że coś robisz i trzymam kciuki by się Wam ułozyło.
Saraid

Samotność

przez mangiferaindica 30 maja 2014, 15:53
To rozsądek ma coś do miłości? ;)

Samotność

przez Annie_Wilkes 30 maja 2014, 15:53
wy macie znajomych, imprezy ja nic z tych opcji:/

Samotność

przez dar 30 maja 2014, 15:56
Annie_Wilkes, wybierz się na imprezę z kimś z forum lub po prostu się z kimś spotkaj i po kłopocie
dar

Samotność

przez mark123 30 maja 2014, 16:03
Annie_Wilkes napisał(a):wy macie znajomych, imprezy ja nic z tych opcji:/

Ja też nie mam.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez devnull 30 maja 2014, 16:03
dar napisał(a):Annie_Wilkes, wybierz się na imprezę z kimś z forum lub po prostu się z kimś spotkaj i po kłopocie

Tutaj zapewne nie chodzi o samo pójście.
Tylko o stan umysłu który nie pasuje do pojęcia "impreza".
Po co iść w miejsce gdzie się nie pasuje.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Saraid 30 maja 2014, 16:05
mangiferaindica napisał(a):To rozsądek ma coś do miłości? ;)

Tak wiele ,do dojrzałeś miłości .Zauroczenie,zakochanie to chwilowy stan umysłu miłość dojrzała tworzy się pomiędzy ludżmi z biegiem czasu.
Saraid

Samotność

przez dar 30 maja 2014, 16:07
devnull napisał(a):
dar napisał(a):Annie_Wilkes, wybierz się na imprezę z kimś z forum lub po prostu się z kimś spotkaj i po kłopocie

Tutaj zapewne nie chodzi o samo pójście.
Tylko o stan umysłu który nie pasuje do pojęcia "impreza".
Po co iść w miejsce gdzie się nie pasuje.

kurde to jak nie pasuje jej impreza może wybrać się gdzie indziej... różne są formy spędzania wolnego czasu.

-- 30 maja 2014, 15:08 --

white Lily napisał(a):Tak wiele ,do dojrzałeś miłości .Zauroczenie,zakochanie to chwilowy stan umysłu miłość dojrzała tworzy się pomiędzy ludżmi z biegiem czasu.

o właśnie tak! :D
dar

Sortuj wg