NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Hasiok.

przez *Monika* 30 lip 2011, 18:30
Vian, Nikt Cię stąd nie wyrzuca dziewczyno. Zawsze jest tak,że ktoś znajdzie się w tej mniejszości i poczuje się dotknięty, niezrozumiany.
Już ktoś raz z kolei przypominam, że na forum są poruszane tematy dotyczące trudności. Możesz się w tych tematach wypowiadać doradzając, wspierając. Natomiast podsycanie, poruszanie kontrowersyjnych tematów nie związanych z tematem wątku będzie w myśl Regulaminu poddawana analizie i będą z tego tytułu wyciągane konsekwencje.
Na forum codziennie przybywa średnio ok. 140 nowych użytkowników, piszą posty, wiadomości PW i nie sposób tego ogarnąć,żeby wszystkich zadowolić, odpowiedzieć, podczas, gdy tu rozgrywa się konwersacja na zasadzie odbijania piłeczki.
Sądzę, że nieistotne sprawy nie dotyczące głównych tematów forum należy przemilczeć, albo zachować dla siebie.
Przykro mi, że znajdujesz się w tych 15% użytkowników niezadowolonych z forum.
Obrazek
Główny Moderator

przez Vian 30 lip 2011, 18:43
Monika1974, Ty tego o niewyrzucaniu nie mów mnie, tylko Korbie. ;-)
Powiedz sama, czy jakbyś wpadła na jakieś spotkanie, zajęcia, cokolwiek ze zdrowymi ludźmi i w pewnym momencie byś usłyszała od prowadzącego "Jak jesteś zaburzona to pomyliłaś miejsca, idź do szpitala" - jakbyś się poczuła?
Więc mam prawo krytykować, jeśli tu moderator pisze (niejednokrotnie) "jeśli jesteś zdrowa, to pomyliłaś miejsca, idź tam i siam".
Na forum są poruszane RÓŻNE tematy i uważam, że mam prawo się w nich wypowiadać jeśli zechcę, a jeśli nie zechcę, to nie.
Proszę o wyjaśnienie wyboldowanej części, ponieważ jej nie rozumiem.
Z pełnym szacunkiem dla Was, na forum też codziennie wielu wybywa. Przykro, że część z powodu tego, że została zakrzyczana i że jedną z osób krzyczących jest moderator (liczba pojedyncza).
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Michuj 30 lip 2011, 18:47
Chciałem delikatnie zaznaczyć co mi nie pasi, ale nie sądziłem, że taka wojna z tego wybuchnie :hide:
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vian 30 lip 2011, 18:49
Michuj, nie żartuj, uzbierało się, Ty nacisnąłeś spust, logiczne, że wybuchło. Nie Ty byś nacisnął, to zrobiłby to ktoś inny. :)
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Amon_Rah 30 lip 2011, 18:56
Vian napisał(a):Z pełnym szacunkiem dla Was, na forum też codziennie wielu wybywa. Przykro, że część z powodu tego, że została zakrzyczana i że jedną z osób krzyczących jest moderator (liczba pojedyncza).

A mozesz mi powiedziec, ktory to moderator?

-- So lip 30, 2011 5:58 pm --

Michuj napisał(a):Chciałem delikatnie zaznaczyć co mi nie pasi, ale nie sądziłem, że taka wojna z tego wybuchnie :hide:

Wybuchla, i to potezna. I podejrzewam, ze szybko sie nie skonczy. Siedzimy z moderatorkami od samego rana, zaniedbujac wszystko inne i usilujac ogarnac to, co sie tu dzieje, ale to, zdaje sie, jest juz nie do ogarniecia.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Nel 30 lip 2011, 19:01
Amon_Rah, to nie ogarniaj...nikt nikogo wirtualnie nie zabije...prędzej czy później nastąpi zmęczenie materiału...pewnych spraw sie nie da rzwiązac jak widac
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez armagedon 30 lip 2011, 19:21
Wybuchla, i to potezna. I podejrzewam, ze szybko sie nie skonczy. Siedzimy z moderatorkami od samego rana, zaniedbujac wszystko inne i usilujac ogarnac to, co sie tu dzieje, ale to, zdaje sie, jest juz nie do ogarniecia.

Coś czuję że tu się dopiero rozegra. Jak znam Roberta on nie odpuści. Dla niego to istna pożywka
armagedon

przez *Monika* 30 lip 2011, 19:34
Vian,
Monika1974, Ty tego o niewyrzucaniu nie mów mnie, tylko Korbie.

Doczytałam, że zasugerowała zmianę forum zgodnie z tematyką, jaką poruszasz. Nie odebrałam tego jako wyrzucanie Ciebie z forum.
Powiedz sama, czy jakbyś wpadła na jakieś spotkanie, zajęcia, cokolwiek ze zdrowymi ludźmi i w pewnym momencie byś usłyszała od prowadzącego "Jak jesteś zaburzona to pomyliłaś miejsca, idź do szpitala" - jakbyś się poczuła?

Więc mam prawo krytykować, jeśli tu moderator pisze (niejednokrotnie) "jeśli jesteś zdrowa, to pomyliłaś miejsca, idź tam i siam".

Takie słowa nie padły, nie popadajmy w skrajności. Jednak gdybym usłyszała takie słowa, nie przeszłabym obok nich obojętnie, zastanowiłabym się co jest takiego we mnie, co powoduje, że wzbudzam tak skrajne emocje.
Na forum są poruszane RÓŻNE tematy i uważam, że mam prawo się w nich wypowiadać jeśli zechcę, a jeśli nie zechcę, to nie.

Oczywiście, masz do tego prawo, szanując Regulamin.
Proszę o wyjaśnienie wyboldowanej części, ponieważ jej nie rozumiem.

Mam na myśli tematy nie związane z tematyką wątku, off topy, wybieganie poza temat i rozszerzanie wątku o bulwersujące dla większości posty.
Z pełnym szacunkiem dla Was, na forum też codziennie wielu wybywa. Przykro, że część z powodu tego, że została zakrzyczana i że jedną z osób krzyczących jest moderator (liczba pojedyncza).

Skąd masz te statystyki? Poproszę o ich źródło.
Nie musimy na siłę wszyscy ze sobą sympatyzować, ale zachowywać kulturę rozmowy pamiętając jednak o Regulaminie.
Myślę, że wiele aspektów wyolbrzymiasz i odbierasz do siebie.
Obrazek
Główny Moderator

przez alava 30 lip 2011, 19:48
Walcz ! "BANITO" ...Niech przebierają palcami w swych słomianych bamboszach ...

przez Vian 30 lip 2011, 19:49
Monika1974,

Jednak gdybym usłyszała takie słowa, nie przeszłabym obok nich obojętnie, zastanowiłabym się co jest takiego we mnie, co powoduje, że wzbudzam tak skrajne emocje.

Wiesz, moja znajoma ostatnio napisała (cytat niedokładny) - "Jeśli jedna osoba mówi Ci, że jesteś świnia, olej ją, jeśli dwie czy trzy to mówią - miej je w dupie, ale jeśli mówi Ci to cały tłum, czas odejść od koryta".

Ktoś z kadry, bodajże Korba, napisała "nie będziemy się zmieniać dla jednej czy 15% niezadowolonych" - a więc z pełnym szacunkiem, też nie będę się zmieniać, bo w Korbie, Amonie_Rah czy jeszcze jednej czy dwóch osobach wzbudzam emocje... :)

Nie rozumiem też źródła pw, które dostaję, a które można podsumować do "siedź cicho, po co ci 2/2"...
Nie rozumiem, bo sugeruje to, że tu userzy są jacyś zastraszeni, nie piszcie wprost, że Wam się coś nie podoba, bo dostaniecie bana. Jak dostanę to trudno, świadczy to o tej osobie, która mi go da, nie o mnie, bo ja chyba ani razu nie złamałam regulaminu. No dobra - nazwałam postawę Korby, Amona_Rah i każdego, kto wygania zdrowych z kółka chorych debilną. Podtrzymuję to.

Oczywiście, masz do tego prawo, szanując Regulamin.

Szanuję go, szanuję też userów, ale w zamian oczekuję szacunku wobec siebie, także od admina i moda.

Mam na myśli tematy nie związane z tematyką wątku, off topy, wybieganie poza temat i rozszerzanie wątku o bulwersujące dla większości posty.

Powiedz mi, jak można upominać za offtop w wątku "Offtop"?
Jeśli ktoś się poczuł zbulwersowany, mógł to normalnie napisać, poprosić o zmianę tematu (i podkreślam słowo poprosić, bo tamta rozmowa nie była niezgodna z regulaminem, żeby autorytarnie nakazywać) i nie byłoby sprawy.

Skąd masz te statystyki? Poproszę o ich źródło.

Źródło jest to samo, co informacji o 15% niezadowolonych userów. ;-)
A na serio - skoro codziennie rejestruje się 140 userow, a forum działa od kilku lat, to powinno być tu kilkaset tysięcy aktywnych użytkowników, a jest ze ... 300? Wniosek nasuwa się sam, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi, jak na każdym forum. :)
Lisbeth Salander

przez sens 30 lip 2011, 20:02
może odchodzą bo już nie potrzebują pomocy?
a może nie znaleźli tego co szukają?
ja nie znam statystyk
każdy ma prawo się wypowiedzieć ale nie powinno się urażać innych
tym bardziej, że są tu osoby bardzo podatne na krytykę
nie wiem czego chcę
ale i tak tego nie mogę

przez Vian 30 lip 2011, 20:02
sens, jak najbardziej się z tym zgadzam. :)
Lisbeth Salander

przez aree1987 30 lip 2011, 20:08
[quote="Michuj"]Dlaczego nie można zabrać głosu i coś więcej napisać niż ''źle mi'' ''tuę'' ''bużka'' /quote]

No troche to infantylne.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Amon_Rah 30 lip 2011, 20:12
Vian napisał(a):sens, jak najbardziej się z tym zgadzam. :)

Wiec nie nazywaj mnie ani mnie ani Korby debilami. Sama sobie przeczysz, i to juz nie pierwszy raz.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Sortuj wg