Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Raffuss

Użytkownik
 • Zawartość

  336
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Dziś czuję w sobie rozpacz przemieszaną ze złością.. :/
 2. Moja pierwsza też była do bani.. Miała wszystko w nosie i myślała że ściemniam przed wojskiem.. kretynka. Jednak trafiłem na taką lekarz, która stara się wyciągnąć mnie z moich problemów.
 3. Raffuss

  Samotność

  Mieliście tak, że mimo że ktoś jest obok was, wy odczuwacie samotność?
 4. Dzięki.. staram się jak tylko mogę..
 5. maciekpoznan dzięki za dobre słowo.. tego w takim stanie nigdy za wiele.
 6. Znam ten ból Marta.. Na lekach jestem kilka lat, druga terapia w trakcie i coraz gorzej się czuję. Do tego sam pakuję się w sytuacje które sprawiają że czuję się jeszcze gorzej. Nie wiem czy też tak masz..
 7. Od tygodnia mam kryzys sytuacyjny, a wraz z nim ataki lęku i przerażenia. Dosłownie mnie paraliżuje, jestem otępiały. W piatek wyłem z rozpaczy. Sobota była jakaś dziwna a w niedzielę darłem się z całych sił z rozpaczy. Dzisiaj chciałem się wbić autem w tira. W ostatniej chwili otrzeźwiałem i skręciłem, ale to znak że mój umysł wariuje i idzie własnym torem. Potrzebuję pomocy, zdaję sobie z tego sprawę, ale wizyta u psychologa dopiero jutro..
 8. Jak śmieć.. przestaję panować nad swoimi myślami i coraz bardziej zdaję sobie sprawę że potrzebuję pilnej pomocy specjalisty. Tylko czy dam sobie radę? Czy będę w stanie się do niego zgłosić.. Przecież chodzę na terapię, biorę leki.. dlaczego z niczym sobie nie radzę. Dlaczego we mnie jest tyle lęku, zwłaszcza lęku przed porzuceniem?
 9. Cierpię.. tak cholernie cierpię, że już nie potrafię wytrzymać bólu który czuję.. jestem na skraju swojej wytrzymałości.. Powtarzam sobie że jeszcze choć kilka minut, godzin.. jeszcze jeden dzień, ale z każdą chwilą ten ból się nasila, a walka staje się coraz bardziej nierówna.. nie daję sobie rady z tym cierpieniem..
 10. Dziwnie.. i choć nie jest to zbyt obrazowe tak musi pozostać, bo ciężko przez gardło wyciągnąć aktualny stan..
 11. kiepsko.. nie sądziłem że tak mnie ten pogrzeb rozłoży..
 12. Mega pozytywnie, choć jestem padniety
 13. Raffuss

  nowa

  Anaszka powiem brzydko.. sio do lekarza psychiatry i ratować swoje życie póki nie jest jeszcze za późno..
 14. Raffuss

  Spamowa wyspa

  Dzień dobry :)
 15. A jak Cię boli ząb to co robisz? Idziesz do stomatologa co nie? (ekstremalny strach przed dentystą pomijamy).. tak samo jest tutaj.. idziesz do lekarza, najlepiej psychiatry (ma lepsze doświadczenie od ogólnego) i się leczysz :)
×