Skocz do zawartości
Nerwica.com

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA


Gość Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie można zabrać głosu i coś więcej napisać niż ''źle mi'' ''tuę'' ''bużka'' bo tematy idą do kasacji. Nie zgadzam się na to ja i wielu forumowiczów. Są tematy łatwiejsze i trudniejsze ale do cholery cenzura idzie za daleko. Szczególnie Amon_Rah uwielbia usuwać wątki. Chcecie mieć normalne forum gdzie w dziale off top można pogadać i sexie i o rasizmie czy o innych tam pogądach. Wiadomo, że pogądly mogą być skrajne i tym bardziej ciekawa będzie dyskusja. Ale nie.... lepiej usnuąć i pisać sobie ojejeju, buziaczki,tulam itd... Tak się nie robi.

Normalnie cenzura jak za PRL'u....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam marudzisz.No sorry ale czasami,to ludzie w offtopie przeginają na maxa,zwlaszcza w takich tematach jak Bóg i takie tam....i ja szczerze rozumiem i jestem bardzo za zamykaniem takich tematów..

Szczerze,ja żadnej cenzury (btw. ostatnio bardzo nadużywane słowo w naszym kraju) nie widzę.Rano dopiszę drugą część tego posta,bo teraz mi się nie chce i ide spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było przeginek na maksa, gdyby leciały chamskie kurwy i chuj to mogę jeszcze rozumieć. Ale to była zwykła żywa dysksusja. Widzę że tylko słodkie pierdzenie w kółkach wzajemnych adoratorów jest bardzo mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zasnąć.Chyba zaraz po napisaniu tego posta zacznę liczyć barany(czy też baranów :mrgreen: ) Bredzisz strasznie moim zdaniem drogi Michuju,nikt tu nikomu niczego nie zakazuje,ani nie cenzuruje co już napisałem wcześniej.Co do usuwania tematów = zwracam się teraz do użytkowników uwielbiających kłótnie - sami sobie jesteście winni,nie potraficie normalnie rozmawiać to macie za swoje."Beeeeeeeee"(kur.. nie teraz piszę!) .

I jeszcze jedno w sprawie rasizmu,pedofilii i innych głupich rzeczy: jak ktoś pisze,że popiera rasizm i takie inne pierdoły to nie może się dziwić,że jego post/temat jest zamykany...Rasistów to w ogóle powinno się zamknąć w sumie.

Tak się nie robi.

Wybacz,ale nie będziesz mówił nikomu "jak się robi".

A tak w ogóle Michuj, i to tyczyć się będzie tych niby innych użytkowników: jak Wam się nie podoba,to a)zmieńcie się i zacznijcie normalnie się zachowywać i prowadzić dyskusję na poziomie,b)nie piszcie o chorych poglądach,c)nie piszcie w imieniu jakiejś tam bliżej nie znanej większości,d)odejdżcie stąd po prostu jak Wam nie pasuje.

A Michuj co do tego co napisałeś - tonący brzytwy się chwyta?To teraz każdy kto ma inne zdanie od Ciebie będzie adoratorem?.Super ;) ,Jedzie od Ciebie PiSuarowym tokiem myślenia;),Spoko,myśl tak dalej - "daleko" zajdziesz;).

 

-- So lip 30, 2011 3:04 am --

 

A Paranoję zostawcie w spokoju :mrgreen::P

Tyle na ten temat z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zgadzam się z Michujem.

 

To forum znalazłam już dość dawno temu, wpisując w google "forum psychologiczne". Przez długi czas odstręczał mnie panujący tu bałagan - działy są posegregowane tematycznie, a spora część nowych userów NIE WIE zwyczajnie czy ma nerwicę, depresję, problemy z osobowością, albo wiedzą, ale mają i to, i to, zakładają tematy na chybił trafił albo wręcz podpinają się pod cudze. Z kolei życie "starszych" forumowiczów toczy się wokół kilkunastu rozrośniętych tematów, ktore też ciężko ogarnąć, choćby ze względu na chatowy charakter. Efekt tego taki, że czytam forum okresowo od kilku miesięcy, udzielam się od kilku dni, a cokolwiek mogę powiedzieć o tylko dwóch osobach i to wyłącznie dlatego, że odezwały się do mnie na pw.

 

Mnie też się nóż w kieszeni otwiera jak czytam, że ktoś popiera rasizm, ale z poglądami przeciwnymi do moich staram się walczyć argumentami, a nie zamknięciem tematu jako niekulturalny i wywaleniem go do kosza, bo to takie chowanie głowy w piasek. Zamiatanie pod dywan. Udawajmy, że tematy, których nie lubimy, które nam się nie podobają, nie istnieją.

 

Chciałabym też poznać oficjalną, forumową definicję kulturalnej dyskusji. Jak do tej pory znałam taką, gdzie za brak kultury uznawano głównie obrzucanie epitetami, natomiast tu jestem od kilku dni (aktywnie) i zauważyłam, że za brak kultury uznaje się głoszenie poglądów sprzecznych z powszechnie lubianymi, kontrowersyjnych. Zgadzam się z Michujem - to paranoja. Dlaczego? Ano dlatego, że w realnym świecie co krok spotykamy się z poglądami, informacjami, które są sprzeczne z naszymi przekonaniami, a tu, mam wrażenie, staracie się stworzyć takie sztuczne, hermetyczne środowisko, z którego będzie wykluczany każdy... myślący inaczej. Nie spodziewałam się tego po forum złożonym z ludzi, z których większość ma rozmaite problemy psychiczne i pewnie sam niejeden raz spotkał się z tępym odrzuceniem, bo jest "inny", bo myśli inaczej, ma inne pragnienia czy potrzeby.

 

Do tego część forumowiczów wydaje się bardzo źle przyjmować krytykę pod adresem "oficjalnej linii partii" forum - już kolejny raz widzę argument nie do pobicia czyli "nie podoba się, to se idź". Bardzo mnie to dziwi wśród ludzi, z których zasadnicza większość miała styczność z różnymi formami terapii i od których można byłoby oczekiwać dojrzalszej reakcji np. "pogadajmy o tym, co ci się nie podoba, może znajdziemy rozwiązanie".

 

Na koniec nie jestem w stanie ogarnąć swoim słabym umysłem, jak na forum, gdzie prawie codziennie ktoś pisze "chcę się zabić" itp. (które to nota bene powinny być zgłaszane na policję, chyba, że coś się w prawie zmieniło przez ostatnie kilka lat) ludzie chcący stoczyć ciekawą (a co za tym idzie z reguły kontrowersyjną i burzliwą) dyskusję są uciszani słowami "nie piszcie o CHORYCH poglądach i zachowujcie się NORMALNIE". Moi drodzy, 80-90% postów na tym forum jest o nienormalnych ludziach, nienormalnych zachowaniach, słowach, zdarzeniach... Do tego mam też pytanie - co jest tu jest wyznacznikiem normalności? Jakie poglądy są ZDROWE?

 

Rozumiem, że pewne rzeczy pewnych ludzi kolą w oczy - osoba zgwałcona nie ma ochoty czytać o brutalnym seksie (albo o seksie w ogóle), osoba, nad którą rodzice się znęcali źle zareaguje na posty kogoś popierające kary cielesne, osoba, która straciła kogoś bliskiego nie lubi czytać słów "chcę się zabić"... Ale po pierwsze zamykanie oczu i chowanie głowy w piasek to żadne rozwiązanie, żadna terapia, tylko ucieczka, bo te tematy nie znikną tylko dlatego, że nam się nie podobają. A po drugie - na tym polega współżycie wśród ludzi, na zaakceptowaniu faktu, że ktoś może uważać, robić, potrzebować czegoś innego niż my, czegoś, co nam się nieszczególnie podoba i o ile nie zmusza nas do tego, ani nie krzywdzi nikogo - MA DO TEGO ŚWIĘTE, NIEZBYWALNE PRAWO.

 

Ja jestem otwarta na każdy pogląd, każdą dyskusję, bo już parę razy się zdarzyło, że pomimo tego, że miałam na coś ugruntowane zdanie, dyskutanci mnie przekonywali do swoich racji. Czyli mówiąc prostszymi słowami stawałam się mądrzejsza, rozwijałam się, dowiadywałam się czegoś nowego. Dziwi mnie, że Wy się tu tego boicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem zmuszony zgodzić się z Michujem w tym co pisze,...myślałem juz , że nigdy tego nie napiszę, ale ponoć "nigdy nie mów nigdy "

Chcecie mieć FORUM CZY KÓŁKO RÓŻAŃCOWE BEZDYSKUSYJNE, TULITULIJĄCE I MDŁE JAK NIESZCZĘSNA ANHEDONIA??

Inteligentni ludzie potrafią ponownie egzystować na jednym forum, ba , nawet w jednym temacie pomimo tego , że wcześniej stoczyli karczemną awanturę na tymże forum....

Polecialy epitety, od których większośc z Was musiała by udać się na psychoanalizę.

Co prawda po tym wszystkim nie pałamy do siebie sympatią, :D , ale jakoś koegzystujemy.

Sytuacja jest między nami przynajmniej KLAROWNA. Nie liżemy sie po du.pach jak tego większość mydłków na forum by chciała tylko i wyłącznie z powodu wymaganej tu poprawności.

Vian

Gratuluję .Nie potrafiłbym tak celnie i z taką erudycją tego wyrazić. :brawo::brawo::brawo:

 

evaryst

Odpowiem Ci cytatem zapewne Twojego idola poprawności

Człowiek nerwica napisał

"odejdżcie stąd po prostu jak Wam nie pasuje"

 

A tak na marginesie Człowiek nie jesteś tu moderatorem ( byłeś , ale Cię przeroslo co? za wysokie rogi? ) i nie pisz ludziom co mają robic jeśli nie podoba im sie Twoje zdanie ( a mnie sie nie podoba )

Nie podoba Ci sie to nie czytaj.

Po to jest temat Off-topic żeby chyba można było luźno lub ostro PODYSKUTOWAĆ? Od jojczenia ( słusznego czy też nie ) są inne tematy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zgadzam się z przedmówcami powyżej. Napisze krótko, Forum jest mdłe, rzadko zdarza się temat który naprawdę wciąga, większość to papka, której nawet nie chce się czytać. Zwrócenie uwagi komuś stojącemu w hierarchii kończy się usuwaniem tematu, choć ten się rozwijał. Wiadomo, kultura obowiązuje ale też pewne nawet kontrowersyjne wypowiedzi powodują, że tworzą się emocje, a o to chyba chodzi w dyskusji, by konfrontować sprzeczne argumenty. Po co się wpisywać, jeżeli wszyscy mamy myśleć w ten sam sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu po ostatniej awanturze jestem warunkowo

I mając tę świadomość nie obrażam nikogo z forumowiczów.

A że mam negatywne i dobrze wyartykułowane zdanie na różne tematy to moja sprawa.Nie zamierzam być poprawny politycznie ani lewacki ...

jak kiedyś juz Linka słusznie zauważyła-jest opcja "dodaj do ignorowanych "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zgadzam się z przedmówcami, chociaż chciałam zauważyć,że w ostatnim czasie sporo się zmieniło na forum i to na plus. Kiedyś dużo częściej usuwano tematy, przyznawano ostrzeżenia, a próby dyskusji na ten temat szybko ucinano. Teraz modzi zamykają tematy chwilowo , a zazwyczaj po kilku godzinach można już do dyskusji wrócić.

 

Vian świetnie to wszystko ujęłaś :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) właśnie wali PiSuarowy tok myślenia (...)
Dodajmy do owej wolności wspomnianej tutaj przez Vien'ę, także wolność poglądów politycznych.

Nikt z Was nie ma prawa obrażać czyichś poglądów politycznych, bez względu na to czy ktoś jest za PO, PiS czy inną frakcją, która w stopniu mniejszym lub wiekszym budzi kontrowersje wśród dalece idącego ogółu.

 

Dla przypomnienia: wolność moja, nie ma prawa istnieś kosztem wolności innych.

 

Szanujmy sie nawzajem, swoje poglądy, swoje przeżycia i swoje do życia nastawienie, a wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja zabiorę głos w tej sprawie. Zapytam przede wszystkim DLACZEGO nie wypowiadają się moderatorzy ? Dlaczego sam naczelny się nie wypowie w tym temacie ? Wiecie dlaczego ? Bo ich to gówno obchodzi. Nie twierdzę, że moderatorzy nie wykonują swoich zadań ale należy rozważyć słuszność działań ale przede wszystkim słuchać ludzi.

 

Ile razy już zarzucano wam moderatorzy, że jesteście nadgorliwi ? Kto to robił ? Zazwyczaj STALI bywalcy tego forum. To oni są właśnie sensem tego miejsca do którego warto czasem zajrzeć.

 

Nie chcę przewidywać do czego to dąży i jaki będzie efekt końcowy ale wiem jedno że nawet największe fora upadały przez politykę która rozmijała się z oczekiwaniami użytkowników.

 

Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już pękasz ty ..................?

 

-- 30 lip 2011, 15:43 --

 

w tamtym temacie Pani Korbie z odsieczą przyszła już Linka !!!!!!

Czekamy Paradoksy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rober, Tobie powiem tyle, że mi wstydu narobiłeś... :evil:

 

Wczoraj była merytoryczna dyskusja - kontrowersyjna ale jednak - temat poleciał, skrytykowaliśmy to, uargumentowaliśmy, wrócił (fantastycznie! brawo Wy!)... a Ty zaczynasz w nim pyskówę o tym, co Ci wolno?!

 

Ech... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadamy się bo nie ma sensu ....easy....form funkcjonuje na takich samych zasadach już wiele lat i jakoś żyje ............. jak uważam, że temat jest mdły to go nie czytam, poza tym co wy sobie ubzduraliście z tym kasowaniem tematów, chyba chodzi o zamykanie tak?

Aborcja, eutanazja, rasizm, religia i tym podobne tematy zwykle kończą się awanturą i nic w tym dziwnego,, bo mamy tu zbiór ludzi nadwrażliwych.

 

Owszem można wyrażać swoje zdanie - ale nie może się to odbywać kosztem innych, debile, idioci określenia na czarnoskórych - to waszym zdaniem jest ok? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rober, Tobie powiem tyle, że mi wstydu narobiłeś... :evil:

 

Wczoraj była merytoryczna dyskusja - kontrowersyjna ale jednak - temat poleciał, skrytykowaliśmy to, uargumentowaliśmy, wrócił (fantastycznie! brawo Wy!)... a Ty zaczynasz w nim pyskówę o tym, co Ci wolno?!

 

Ech... :(

 

ale wszelka dyskusja grozi zbanowaniem............nie widzisz tego?

z kim mam merytorycznie dyskutować???

sam ze sobą?

Schizo jeszcze nie mam.

 

-- 30 lip 2011, 15:48 --

 

rober6666, idz sie lecz człowieku...i tacy ludzie maja dzieci. nic dziwnego ze przybywa tu osob na forum. za kilka lat twoje dziecko tez tu trafi bo bedzie mialo problemy ze soba po takim zachowaniu ojca... :roll:

 

 

Ja się leczę i piszę rzeczowo w przeciwieństwie do ciebie ..........

Ty sie nie leczysz już zapewne bo za późno???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×