Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

przez dogomaniaczka 25 sie 2010, 16:27
noowy6, ja też już chcę powiedzieć że się udało!!
gratulacje :)
dogomaniaczka

przez noowy6 25 sie 2010, 16:58
Kiedy masz poprawki i z czego ? ;> Ja miałem z dwóch zawodów mechanicznych Podstawy Konstrukcji Maszyn i Zajęcia Specjalizujące ;) Na Zajęcia Specjalizujace uczyłem sie dwa tygodnie ,a jak zobaczyłem pytania to az sie usmiechnołem... ;) Dziś miałem z Podstaw na które sie uczyłem z tydzień, najbardziej własnie ich się bałem ;) Dostałałem 5 pytań ,a prawidłowo odpowiedziałem na jedno... W innych lałem wode równo ;p powiedziała ,ze nie na temat ,ale wie ,ze sie przynajmnie czegoś nauczyłem ;) zadała mi pare łatwych pytan ,a jak sie zawiesiłem to mi pomagała ;) Lajcik ;) Najlepsze ,ze mnie uj.ebała moja wychowawczyni najwieksza pita z całej budy... W sumie ona przez 4 lata ujeba.ła 10 osób ze swojej klasy ....
Raz byłe taka akcja w klasie równoległej ,koleś hustał sie na krześle i śpiewał "Wszystko sie może zdarzyc" Ona tak na niego patrzy "Gładysz do odpowiedzi ! Gdzie masz zeszyt z zajęć ? G:nie mam N;pała , powiedz mi coś o przekładniach G: nie wiem N;pała pozniej go spytała o zeszyt z innego przedmiotu, o jakaś definicje i ksiaże dostał w sumie 5 pał ;) Ona tak na niego patrzy i " No panie gładysz wszystko się moze zdarzyc" Koleś siupnoł ;) Jak są u niej poprawki to z 20 osób minimum ;p Ogolnie to moja klasa była przez nią terroryzowana jak chooj ;)
Dasz rade 3m kciuki ;)
A no i tradycyjnie jednego kolesia z mojej klasy ujeb.ała na starcie ani mu do poprawki nie pozwoliła podejść :D W czwartej klasie.. rok temu też go ujebała :D Teraz synek se chyba da spokoj z ta buda ;p
"Żyj szybko, umieraj młodo"

przez wovacuum 26 sie 2010, 16:13
moim sukcesem jest wyjscie z nerwicy-wlasciwe tak mogè powiedziec.Za kilka dni mija rok,od momentu kiedy skonczylam farmakoterapiè i pol roku od zakonczenia terapii behawioralno-poznawczej.Balam siè o tym wczesniej napisac,przed obawà,ze nerwica powroci.Ale nie powrocila.I oby tak dalej.
W srodè zaczynam intensywnà szkolè jèzykowà,i wzielam dodatkowo wiècej godzin w pracy.Dam radè.Bardzo wielu rzeczy nauczylam sie poprzez to forum-poznalam wspanialych ludzi :D .Wlasciwie to tyle.Wam rowniez zyczè sukcesow w walce z nerwicà. ;) :105:
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 26 sie 2010, 16:15
noowy6, z polskiego :hide: jutro :hide: jezu :hide:
dogomaniaczka

przez noowy6 26 sie 2010, 16:39
Jak bym byl na twoim miejscu to bym się cieszył mam pamiec do lektur i bym spokojnie zdał bez nauki ;)

przez okularnica 26 sie 2010, 18:51
Ja też chcę się tu zameldować:)
Bowiem ostatnio od kilku dni mam takie "okoliczności", w których zazwyczaj nachodziła mi nerwica natręctw. Teraz owszem, też nachodzi, ale staram się z nią walczyć. Wiadomo, że nie jest tak zupełnie ok jakby nie było tych okoliczności, jednak i tak się cieszę, że w takiej najgorszej sytuacji potrafię to przezwyciężać. Mam nadzieję, że kiedyś żadne okoliczności nie będą mi straszne:) Najlepiej to w ogóle nie wchodzić w te myśli.
Powodzenia wszystkim zmagającym się z różnymi zaburzeniami, szczególnie nn!

przez 19_latek 26 sie 2010, 22:12
Pierwszy raz od 1,5 roku pojechalem do fryzjera w miescie, przedtem strzygla mnie znajoma. Bylo ciezko bo ostatnim razem u fryzjera dostalem ataku i najadlem sie wstydu bo musialem wyjsc sie przewietrzyc, dzis bylo ok, mam ochote za 2 miesiace sobie jakas fajna fryzure zrobic :D
19_latek

przez noowy6 27 sie 2010, 11:38
W poniedziałek ide do roboty na autostrade ;) Kumpel mi załatwił robota podobno ok przerwy, obiadek itp. strasznie się ciesze ;) Moja pierwsza praca ;)

przez Roberrrto 27 sie 2010, 12:57
Jakoś mi się tak dziwnie ta praca na autostradzie skojarzyła ;)
Sorki i gratuluję :D
Roberrrto

przez Lajla 27 sie 2010, 13:08
A ja muszę się pochwalić tym, że byłam dziś na zakupach, chodziłam po sklepach całe 3 godziny, i jeździłam autobusem :D I to wszystko zrobiłam sama :!: Momentami było ciężko, ale wytrzymałam. Jestem z siebie dumna :105:
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

przez noowy6 27 sie 2010, 13:12
"jakoś mi się tak dziwnie ta praca na autostradzie skojarzyła" hahaha no w sumie śmiesznie to napisałem ;D
dzieki za gratki ;) Lajla gitarka ;)

przez wiejskifilozof 27 sie 2010, 13:40
Rozmawiałem z koleżanką . O wszystkim i o niczym.

przez chojrakowa 29 sie 2010, 14:50
Nie wymiotowałam na wyjeździe z chłopakiem - całe dwa dni, mimo białego chleba, normalnych posiłków etc.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Lajla 29 sie 2010, 15:18
A ja dziś wytrzymałam godzinę w kościele i poziom mojego lęku nie przekroczył 40%. I mamy przy mnie nie było. :105:
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

Sortuj wg