Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

przez dogomaniaczka 25 sie 2010, 16:27
noowy6, ja też już chcę powiedzieć że się udało!!
gratulacje :)
dogomaniaczka

przez noowy6 25 sie 2010, 16:58
Kiedy masz poprawki i z czego ? ;> Ja miałem z dwóch zawodów mechanicznych Podstawy Konstrukcji Maszyn i Zajęcia Specjalizujące ;) Na Zajęcia Specjalizujace uczyłem sie dwa tygodnie ,a jak zobaczyłem pytania to az sie usmiechnołem... ;) Dziś miałem z Podstaw na które sie uczyłem z tydzień, najbardziej własnie ich się bałem ;) Dostałałem 5 pytań ,a prawidłowo odpowiedziałem na jedno... W innych lałem wode równo ;p powiedziała ,ze nie na temat ,ale wie ,ze sie przynajmnie czegoś nauczyłem ;) zadała mi pare łatwych pytan ,a jak sie zawiesiłem to mi pomagała ;) Lajcik ;) Najlepsze ,ze mnie uj.ebała moja wychowawczyni najwieksza pita z całej budy... W sumie ona przez 4 lata ujeba.ła 10 osób ze swojej klasy ....
Raz byłe taka akcja w klasie równoległej ,koleś hustał sie na krześle i śpiewał "Wszystko sie może zdarzyc" Ona tak na niego patrzy "Gładysz do odpowiedzi ! Gdzie masz zeszyt z zajęć ? G:nie mam N;pała , powiedz mi coś o przekładniach G: nie wiem N;pała pozniej go spytała o zeszyt z innego przedmiotu, o jakaś definicje i ksiaże dostał w sumie 5 pał ;) Ona tak na niego patrzy i " No panie gładysz wszystko się moze zdarzyc" Koleś siupnoł ;) Jak są u niej poprawki to z 20 osób minimum ;p Ogolnie to moja klasa była przez nią terroryzowana jak chooj ;)
Dasz rade 3m kciuki ;)
A no i tradycyjnie jednego kolesia z mojej klasy ujeb.ała na starcie ani mu do poprawki nie pozwoliła podejść :D W czwartej klasie.. rok temu też go ujebała :D Teraz synek se chyba da spokoj z ta buda ;p
"Żyj szybko, umieraj młodo"

przez wovacuum 26 sie 2010, 16:13
moim sukcesem jest wyjscie z nerwicy-wlasciwe tak mogè powiedziec.Za kilka dni mija rok,od momentu kiedy skonczylam farmakoterapiè i pol roku od zakonczenia terapii behawioralno-poznawczej.Balam siè o tym wczesniej napisac,przed obawà,ze nerwica powroci.Ale nie powrocila.I oby tak dalej.
W srodè zaczynam intensywnà szkolè jèzykowà,i wzielam dodatkowo wiècej godzin w pracy.Dam radè.Bardzo wielu rzeczy nauczylam sie poprzez to forum-poznalam wspanialych ludzi :D .Wlasciwie to tyle.Wam rowniez zyczè sukcesow w walce z nerwicà. ;) :105:
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 26 sie 2010, 16:15
noowy6, z polskiego :hide: jutro :hide: jezu :hide:
dogomaniaczka

przez noowy6 26 sie 2010, 16:39
Jak bym byl na twoim miejscu to bym się cieszył mam pamiec do lektur i bym spokojnie zdał bez nauki ;)

przez okularnica 26 sie 2010, 18:51
Ja też chcę się tu zameldować:)
Bowiem ostatnio od kilku dni mam takie "okoliczności", w których zazwyczaj nachodziła mi nerwica natręctw. Teraz owszem, też nachodzi, ale staram się z nią walczyć. Wiadomo, że nie jest tak zupełnie ok jakby nie było tych okoliczności, jednak i tak się cieszę, że w takiej najgorszej sytuacji potrafię to przezwyciężać. Mam nadzieję, że kiedyś żadne okoliczności nie będą mi straszne:) Najlepiej to w ogóle nie wchodzić w te myśli.
Powodzenia wszystkim zmagającym się z różnymi zaburzeniami, szczególnie nn!

przez 19_latek 26 sie 2010, 22:12
Pierwszy raz od 1,5 roku pojechalem do fryzjera w miescie, przedtem strzygla mnie znajoma. Bylo ciezko bo ostatnim razem u fryzjera dostalem ataku i najadlem sie wstydu bo musialem wyjsc sie przewietrzyc, dzis bylo ok, mam ochote za 2 miesiace sobie jakas fajna fryzure zrobic :D
19_latek

przez noowy6 27 sie 2010, 11:38
W poniedziałek ide do roboty na autostrade ;) Kumpel mi załatwił robota podobno ok przerwy, obiadek itp. strasznie się ciesze ;) Moja pierwsza praca ;)

przez Roberrrto 27 sie 2010, 12:57
Jakoś mi się tak dziwnie ta praca na autostradzie skojarzyła ;)
Sorki i gratuluję :D
Roberrrto

przez Lajla 27 sie 2010, 13:08
A ja muszę się pochwalić tym, że byłam dziś na zakupach, chodziłam po sklepach całe 3 godziny, i jeździłam autobusem :D I to wszystko zrobiłam sama :!: Momentami było ciężko, ale wytrzymałam. Jestem z siebie dumna :105:
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

przez noowy6 27 sie 2010, 13:12
"jakoś mi się tak dziwnie ta praca na autostradzie skojarzyła" hahaha no w sumie śmiesznie to napisałem ;D
dzieki za gratki ;) Lajla gitarka ;)

przez wiejskifilozof 27 sie 2010, 13:40
Rozmawiałem z koleżanką . O wszystkim i o niczym.

przez chojrakowa 29 sie 2010, 14:50
Nie wymiotowałam na wyjeździe z chłopakiem - całe dwa dni, mimo białego chleba, normalnych posiłków etc.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez Lajla 29 sie 2010, 15:18
A ja dziś wytrzymałam godzinę w kościele i poziom mojego lęku nie przekroczył 40%. I mamy przy mnie nie było. :105:
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

Sortuj wg