Co by bylo gdyby? czyli Wasze marzenia...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez shira123 27 cze 2016, 20:54
skonczyc szkole medyczna, znalezc prace w zawodzie, nowych przyjaciol, wartosciowego mezczyzne i miec dziecko:) uda mi sie mocno w to wierze:)
chciałabym byc spokojna jak woda w jeziorze, tymczasem jestem jak wzburzone fale....

przez Abbdonon 03 lip 2016, 11:28
Marzeń sie nie otrzymuje ale je realizuje.

Sam wiem jak marzyłem o magicznym zdarzeniu że ktoś za mnie coś zrobi albo los ześle. Dziś wiem że jak ześle coś to szybko to stracę bo nie wiem jak się z tym ochodzić.

Przykład ktoś marzy o samochodzie, dostaje go i piłuje bo nie ma szacunku bo nie poświecił na ten samochód ani sekundy.
Zapraszam na mojego Blooga :
http://walkaomarzeniaiozyciemamjejedno.blox.pl/html
poświęconego Depresji, Marzeniach i Walce ...

przez salir 07 sie 2016, 05:30
Nie mam marzen, kiedys tez za bardzo nie marzylam skupialam sie ma celach, ktore chcialam osiagnac ale zatrzymalam sie w polowie drogi. Choc moze jedno marzenie bylo pojechac w jedno fajne miejsce.

W tej chwili moge jedynie pomarzyc o snie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ivaaa 11 sie 2016, 13:20
Przebiec za miesiąc maraton, założyć szczęśliwą rodzinę, czerpać satysfakcję z pracy i prowadzić wieleeee sesji coachingowych :-)

przez Michellea 16 sie 2016, 22:00
W chwili obecnej mam takie marzenie, żeby pojawił się przede mną tor bezowy z malinami, ale to chyba nie jest możliwe... :cry:

przez NN4V 16 sie 2016, 22:23
Chyba tort.
Z truskawkami.
Bez buraków. :P
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Piotrek1996 19 sie 2016, 15:37
SrebrnaSowa napisał(a):Detektywie, westchniecia mogą zmienić się w sapniecia miedzy marzeniami ; )

Pewnie nie przeczytasz, ale ładnie to ujęłaś. Jest w tym trochę racji.

Moje marzenia? Hm, realne oraz do wykonania: zobaczyć w rzeczywistości przyjaciół, z którymi znam się długo w internecie, a jeszcze nie było spotkania żadnego, odwiedzić pewne miejsca w Polsce takie jak np. Katowice, Oświęcim, Bielsko-Biała i jeszcze coś by się znalazło lub Islandię. Być zdrowym, szczęśliwym człowiekiem do starości. Mam inne, ale to już prywatne są.

Zdecydowanie mniej realne: Pokój na świecie lub przynajmniej świat w którym ludzie są dla siebie lepsi, pomocni, mają wyższą kulturę, nie istnieje alkoholizm, nie liczy się skończona szkoła a to co ma się w głowie itd, zlikwidowanie rzeźni oraz miejsc gdzie są wykorzystywane zwierzęta, wylot w kosmos, bo dlaczego nie :lol:

przez Artemizja 27 sie 2016, 17:02
W zasadzie, to mam takie małe marzenie wygrać na loterii dokładnie tyle, ile mam jeszcze kredytu i rat do spłacenia, żeby być na czysto i nie musieć harować w pracy, za którą nie przepadam jeszcze przez ponad trzy lata. Wiem, że to nierealnie, ale za marzenia nie karają :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez wiejskifilozof 27 sie 2016, 18:12
Co by było,gdyby nazwy Polskich ulic,był od istot z fantasty ? Jak by się mieszkało,na ulicy Elfów,uhrinów czy smoków ?

przez salir 27 sie 2016, 18:13
Artemizja napisał(a):W zasadzie, to mam takie małe marzenie wygrać na loterii dokładnie tyle, ile mam jeszcze kredytu i rat do spłacenia, żeby być na czysto i nie musieć harować w pracy, za którą nie przepadam jeszcze przez ponad trzy lata. Wiem, że to nierealnie, ale za marzenia nie karają :mrgreen:

Wszystko jest realne tylko trzeba grac aby wygrac ;)

Sortuj wg