Walka z....nudą!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez fandorina 14 paź 2007, 21:20
Witam :)

Ja polecam dobrš lekturę - coœ co pozwoli zapomnieć o własnych prolemach . Ja obecnie czytam Krystyne Niepomucka seria "Niedoskonala"( takie babskie czytadło ale z dozš humoru ). Myœlę że dobry jest też sport- ja lubię basen lub bieganie ale jakoœ nie mogę się ostatnio zmobilizować :( najchetniej siedziałabym w domu ...
Pozdrawiam serdecznnie

przez Alma 26 paź 2007, 22:43
Ja najchetniej wywaliła bym telewizor oknem razem z komputerem, z resztą zauważyłam ze kiedy tv pojawił sie w moim pokoju w raz z nim pojawiła sie nuda. Chyba jestem mistrzynia w nudzie i nikt bardziej nie nudzi sie niz ja. Chciałabym zaczac chodzić na basen, ale sie boje, co bedzie jak zrobi mi sie słabo duszna, poza tym sie wstydze samej isc na basen ciężko sie przełamać, ale ze mnie leń.
Wolę być nienawidzona za to jaka jestem, niż kochana za to kim nie jestem.

przez Rzaba 02 lis 2007, 21:54
a mi w depresji pomogła praca w ogrodzie.
jak tylko zaczynałammyślec jak mi źle, tonatychmiast wychodziłam do ogrodu. Właściwie cały dzień tam przebywałam. Pieliłam, kopałam i planowałm gdzie co posadzic. teraz z dumą patrzę ża moje 10 arów jest uporządkowane.
Mąż mówi że ma najlepsza ogrodniczke na świecie. :mrgreen:
I generalnie kontakt z natura jest dla mnie uzdrwiający
Polecam :D
"Okrutniejsze od smierci jest wciąż bać się umrzeć..."
Seneka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg