Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Abbey 04 lip 2013, 14:51
Wkurza mnie, że 'naprawa' komputera została zrobiona na odwal, programy zostały 'odinstalowane', a zostały jakieś pozostałości i nijak nie mogę nic zainstalować na nowo.
Poza tym, serwisant zrobił chyba sobie jakieś lokowanie produktów, bo mam masę programów poinstalowanych, które są śmieciami i służą tylko do reklamy. I do zasyfienia kompa.
A to on krytykował mnie, jak niby śmiecę komputer! :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez Auman 04 lip 2013, 15:21
Wkurza mnie że w sobotę będę musiał kosić trawę starą kosiarką elektryczną, bo obie spalinowe wczoraj ojciec rozpieprzył.
Auman

Wkurza mnie:

przez Monar 04 lip 2013, 15:33
Vett napisał(a):Wkurza mnie, że 'naprawa' komputera została zrobiona na odwal, programy zostały 'odinstalowane', a zostały jakieś pozostałości i nijak nie mogę nic zainstalować na nowo.
Poza tym, serwisant zrobił chyba sobie jakieś lokowanie produktów, bo mam masę programów poinstalowanych, które są śmieciami i służą tylko do reklamy. I do zasyfienia kompa.
A to on krytykował mnie, jak niby śmiecę komputer! :evil:

Dziwne, że wgl nie zrobił reinstalki, zawsze tak robią. Załatwienie problemu na wszystko. Nic byś nie miała. :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Abbey 04 lip 2013, 15:43
Monar, ja się tego spodziewałam, jakiegoś całkowitego pousuwania wszystkiego. Nawet nie wiesz jak byłam zawiedziona widząc dużo plików nieruszonych na swoim miejscu. Teraz zostawił mi jakieś półprodukty i ani tego pousuwać, ani używać. :?
Obrazek

Wkurza mnie:

przez deader 04 lip 2013, 16:44
Vett napisał(a):Monar, ja się tego spodziewałam, jakiegoś całkowitego pousuwania wszystkiego. Nawet nie wiesz jak byłam zawiedziona widząc dużo plików nieruszonych na swoim miejscu. Teraz zostawił mi jakieś półprodukty i ani tego pousuwać, ani używać. :?

Linux Ubuntu dla zgrania plików wartych zachowania a potem reinstalka Windy - u mnie zawsze dawało najlepsze rezultaty
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Abbey 04 lip 2013, 16:50
deader, wybacz, ja umiem rozmawiać tylko po polsku :P
Jestem informatyczną blondynką, jak większość płci pięknej
Obrazek

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 04 lip 2013, 16:52
Vett napisał(a):deader, wybacz, ja umiem rozmawiać tylko po polsku :P
Jestem informatyczną blondynką, jak większość płci pięknej

Rozbawiłaś mnie :D
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez Kalebx3 04 lip 2013, 19:13
Jeba..ny babsztyl , teściowa . Fika mi tu za bardzo . Zdziwiona ,że smieci teraz trzeba segregować. A poszła ty w pokrzywy,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Wkurza mnie:

przez Uciekinier 04 lip 2013, 21:08
Wkurzają mnie wakacje.. kiedyś się na nie czekało, teraz przyszły jakby za karę, bo i tak od mięsięcy nic nie robię..
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Wkurza mnie:

przez amelia83 04 lip 2013, 22:05
Kalebx3 napisał(a):Jeba..ny babsztyl , teściowa . Fika mi tu za bardzo . Zdziwiona ,że smieci teraz trzeba segregować. A poszła ty w pokrzywy,,,

:mrgreen:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Wkurza mnie:

przez mark123 05 lip 2013, 02:12
Wkurza mnie, że wśród ludzi popularne są luźne rozmowy o sprawach seksualnych. W internecie jeszcze do zniesienia, ale w realu okropnie o tym słuchać.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Kiya 05 lip 2013, 02:17
mark123, cóż Cię zainspirowało do tego posta? :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez mark123 05 lip 2013, 02:41
Kiya napisał(a):mark123, cóż Cię zainspirowało do tego posta? :P

Napisałem, co mnie wkurza. A czemu to akurat teraz napisałem ? Bo była rozmowa w darkach.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez deader 05 lip 2013, 09:21
Ludzie żerujący na mojej dobrej woli. Zauważyłem że ostatnio każde spotkanie twarzą w twarz z kimś polega na tym że ten ktoś coś ode mnie chce a ja dostaję gówno w zamian, każde spotkanie to krok w tył jeśli chodzi o moje "wydobrzenie". Pierdolone sępy.

Obrazek
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg