Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez zalezna 03 lip 2016, 01:15
zbadałam. norma.
zalezna

Wkurza mnie:

przez elo 03 lip 2016, 01:28
Arhol napisał(a):chcąc wprowadzić gloryfikowaną przez ciebie ANTY-OT nazi polityke bana by musiało dostać większość aktywnych forumowiczów,przez co foro by wymarło : D.

bez kitu bez ot to foro by zdechlo bo 90 pro userow modzi by musieli wypierdolic :)))
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Wkurza mnie:

przez Michellea 03 lip 2016, 01:34
elo napisał(a):
Arhol napisał(a):chcąc wprowadzić gloryfikowaną przez ciebie ANTY-OT nazi polityke bana by musiało dostać większość aktywnych forumowiczów,przez co foro by wymarło : D.

bez kitu bez ot to foro by zdechlo bo 90 pro userow modzi by musieli wypierdolic :)))

Ale taki OT przez kilka stron to już przesada. A niektórych nawet nie za OT powinni stąd wyrzucić, więc w sumie niegłupi pomysł, ważne, że by ich nie było :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark123 03 lip 2016, 09:07
Mentalność młodego społeczeństwa jest jaka jest (osoby młode stanowią chyba większość użytkowników forum), dyscyplina oznaczałaby ban dla sporej części użytkowników i ruch by bardzo zmalał.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Antimatter 03 lip 2016, 11:36
Mnie kompletnie nie chodzi o offtopy, bo tego trudno uniknac, gdy podchodzi sie do danego miejsca luzno, a o atmosfere, pomiatanie soba i cala mase nieprzyjemnych pyskowek, docinek i cala te reszte niefajnych sytuacji, i kazdy jakby przyjal, ze spoko, tak ma byc, niech sie wszyscy tutaj napieprzaja wzajemnie. Przychodzi jakas, prawdopodobnie mila i wartosciowa, dziewczyna na forum, przedstawia sie, a jakis pozal sie borze jegomosc z miliardem postow przychodzi i pisze - co za glupie costam do niej na dzien dobry, nawet bez zwyklego hej. Nawet cienia, drobinki kultury osobistej, no nic. I ze strony forum tez nic, zero reakcji swiata, po prostu wyladowac na kims swoja frustracje obrzucic gownem itp. Jest na to przyzwolenie tutaj. I oczywiscie taka osoba wiecej tu nie przyjdzie, a obstawiam, moze nieslusznie, ale watpie w te nieslusznosc moja, ze bylaby jakis miliard razy bardziej wartosciowa od osoby piszacej takie rzeczy.

Wyzwiska, obelgi, ublizanie sobie, generalnie rozne epitety, uwagi, chamstwo - to na tym forum po prostu dostrzegam i nie ma w tym nic przyjemnego. Pewnie bym sie nie produkowal, bo i tak z tego nic nie przyjdzie i nic sie nie zmieni, a ja tylko bez sensu strace pare minut na walke z wiatrakami, gdyby nie to, jak duzy potencjal by pomagac ludziom, ktorzy tego potrzebuja, ma to miejsce. Moze zrobic cos naprawde dobrego, byc cennym miejscem ludzi, ktorzy moga tu dzielic sie swoimi problemami, z fajnymi, madrymi istotami, zaangazowanymi i tworzacymi calkiem fajna spolecznosc, bardzo roznorodna, czasem bardzo, bardzo szczera i prawdziwa w tym wszystkim, ale obrzygujaca sie wzajemnie, co mi przeszkadza bardzo :)

Wkurza mnie:

przez joha 03 lip 2016, 11:54
Z pomaganiem sobie na odległość to jak ze studiami medycznymi przez Internet. Może się da, lecz to nie to samo. Lepszym lekarstwem jest spotkać się, pogadać, napić, znowu pogadać... Albo wybrać się i uskuteczniać wspólnie(!) jakąś aktywność, ścianka wspinaczkowa, kajaki, rower, spacer. To są najlepsze formy terapii. Zobaczyć się, usłyszeć, dotknąć, uśmiechnąć...
Na forum każdy jest trochę inny niż w rzeczywistości, trochę udajemy, trochę pajacujemy a "papier" wszystko przyjmie. Zupełnie inaczej zachowywalibyśmy się twarzą w twarz. Tylko jak się spotkać? Sam próbuję, ale bezskutecznie. Podrywam elo a ona ma mnie w rzyci, więc pozostaje mi tylko pisanie :(
joha

Wkurza mnie:

przez Kiya 03 lip 2016, 12:07
joha, a Ty znowu tylko o elo :<

Ja właśnie w słowie pisanym czuję się bardziej sobą, niż "twarzą w twarz". W realu włączają się blokady (i nie mówię o tych, które powstrzymują przed robieniem głupich rzeczy, tylko wręcz przeciwnie).
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez joha 03 lip 2016, 12:26
Kiya napisał(a):joha, a Ty znowu tylko o elo :<

Elo jest lesbijką, więc:
-> łączy nas wspólna pasja - kobiety :D
-> jest niedostępna a to bardzo kręci 8)
joha

Wkurza mnie:

przez Michellea 03 lip 2016, 12:46
Antimatter, rozumiem Twój zapał nowicjusza na forum. Też jeszcze jakiś czas temu mnie to strasznie oburzało, ale nie odzywałam się, bo jestem strachliwa nie tylko w realu. Ale nic nie zrobisz. Możesz się kłócić, ale cham zawsze będzie ciągnął kłótnię nawet jak ją zakończysz. Tylko sobie psujesz nerwy. Też uważam, że powinien tu być większy porządek, bo obecnie możesz na kogoś naskoczyć, zmieszać go z błotem, byle bez wyzywania od k... Ale to nie ode mnie zależy. Wrażliwszych użytkowników można wspierać, jednocześnie ignorując chamstwo.

Wkurza mnie:

przez elo 03 lip 2016, 12:48
Antimatter napisał(a):co za glupie costam

niby niebo mogl byc milszy/cieplejszy i rzucic te dzien dobry itepe i w ogole lecz... emoty w tytule to troche dno iiii mogl to powiedziec :)))

joha napisał(a):Podrywam elo a ona ma mnie w rzyci, więc pozostaje mi tylko pisanie
tej suki lepiej nie bierz serio elo nigdy z nikim nic wiec to ci sie nie opyli mowie ci :)))
joha napisał(a):
Kiya napisał(a):joha, a Ty znowu tylko o elo :<

Elo jest lesbijką, więc:
-> łączy nas wspólna pasja - kobiety :D
-> jest niedostępna a to bardzo kręci 8)

nie jestem : (((
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Wkurza mnie:

przez Kiya 03 lip 2016, 12:56
elo, nie jesteś lesbijką, czy nie jesteś niedostępna? Bo nie wiem, czy startować :mrgreen:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez joha 03 lip 2016, 12:57
elo napisał(a):tej suki lepiej nie bierz serio elo nigdy z nikim nic wiec to ci sie nie opyli mowie ci :)))

Ty mi nie mów co mam robić i jak mam żyć :D
nie jestem : (((

:(

Ale widzę w Twoim podpisie F20, czyli jednak coś nas łączy :D
joha

Wkurza mnie:

przez elo 03 lip 2016, 13:06
Kiya napisał(a):elo, nie jesteś lesbijką, czy nie jesteś niedostępna? Bo nie wiem, czy startować :mrgreen:

to drugie... choc w sumie to both bo jestem bi :)))
joha napisał(a):Ale widzę w Twoim podpisie F20, czyli jednak coś nas łączy
od kiedy niby jestes schizofrenikiem? :)))
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Wkurza mnie:

przez joha 03 lip 2016, 13:16
elo napisał(a):to drugie... choc w sumie to both bo jestem bi :)))

No to wszystko się wyklarowało. Stworzymy ładny trójkącik razem z Kiya :smile:
od kiedy niby jestes schizofrenikiem? :)))

Od kiedy mam konto na evocie :mrgreen:
joha

Sortuj wg