Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez ALEKS*OLO 01 lip 2010, 15:30
Natascha, mnie też to wku...a, najpiękniej jest po zimie, chodnik usłany, a ty stawiasz kaskaderskie kroki ... albo jak stoi taka/taki z psem , z uśmiechem patrzy w niebo a piesek wypróżnia sie centralnie na chodnik/obok piaskownicy/przy sklepie...
Trza by robić tak jak w "Dniu świra" :mrgreen:
Wkurza mnie, że pod moim domem będa budować 12m jezdnię, a nasz Pan Burmistrz jest kretynem ze znieczulicą i będzie wywłaszczał od ludzi spore kawałki działek pod budowę tejże drogi, mojej sąsiadce chcą zabrać cały ogródek, nie dość, że wielkości mikroskopijnej to nie będzie mieć wcale. A on nie zgodził sie na zmiejszenie szerokości do 6m, która w zupełności by wystarczyła na tym zadupiu i zaoszczedziła ogromnych strat mieszkańców. :evil: Wywiozą go na taczkach :brawo:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Shadowkaa 01 lip 2010, 18:25
debile mnie wkurzają.prostaki.i głupcy.
Shadowkaa

przez Alienated 01 lip 2010, 18:31
brokenwing napisał(a):
Krzysiek1234 napisał(a):Wkur.wiają mnie ludzie i to niesamowicie. Kur.wa, nienawidzę ich.

Kiedyś i ja bym się podpisał ,teraz już wiem nie ich lecz siebie nienawidzę....było mi jednak wstyd przyznać się do tego sobie samemu .
..a wkurza mnie ..hmmm moja własna, pokręcona, percepcja otoczenia

Broken wing, chyba muszę ci teraz przyznać nieco racji. Mnie również konieczność egzystowania wśród ludzi doprowadza niekiedy do niemalże szaleństwa. Chcę czasami po prostu odpocząć od wszystkich tych, z którymi kontakt nie jest mi już do niczego potrzebny. Na wszelkie przejawy ich bezpośredniego sąsiedztwa, czy też obecności odczuwalnej w jakiś inny sposób reaguję ogromnym napięciem. Uczuciem wybijającym się tutaj na pierwszy plan jest moja niechęć do nich, ale w znacznym stopniu wynikająca pewnie z faktu, że sam nie uważam się za osobę godną przebywać w ICH środowisku na równych prawach... :(
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sean1 01 lip 2010, 18:45
Wkurza mnie mój sąsiad. Taki chłopaszek zwykły z wyglądu, a brzmi jak dresiarz i burak. Sam ton jego głosu zza ściany mnie wkur.via.

przez Natascha 01 lip 2010, 18:49
Mnie wkurza rozmiłowany w plotach babol z sąsiedztwa :?
Natascha

przez Shadowkaa 01 lip 2010, 19:14
..i wkurzają mnie przeintelektualizowani ludzie,ktorzy o wszystkim wyrażają się z nadnmiernym patosem i emfazą,szczegolnie glupiutkie studentki psychologii w kozaczkach Chanel-ktore zachowują sie jakby poznaly i wiedzialy wszystko,a przezyly NIC.
Shadowkaa

przez Natascha 01 lip 2010, 21:30
Monika1974 napisał(a):k_o82, bez sexu...jakiś czas wytrzymać można. Na dłuższą metę..........niezdrowo dla psychiki też.

Mi z kolei seks szkodzi...co go uprawiam- to...czuję się jak szmata :? :bezradny:
Natascha

przez brokenwing 01 lip 2010, 22:02
Mi z kolei seks szkodzi...co go uprawiam- to...czuję się jak szmata :? :bezradny:

ćwiczenie fizyczne bez związku emocjonalnego?
....w takim wypadku to i ja sie przyznam do scierkowatego samopoczucia
brokenwing

przez Natascha 01 lip 2010, 22:09
W moim przypadku związek emocjonalny jest na razie niemożliwy- uroki PTSD :? :bezradny:

Aha(żeby nie robić offtopu) wkurzają mnie robale usiłujące się pakować człowiekowi do mieszkania :evil:

[Dodane po edycji:]

Jeszcze wkurza mnie, ze mi się forum zacina :?
Natascha

przez Alienated 03 lip 2010, 00:19
Wkurza mnie ignorancja cholernych konowałów, którzy nie potrafiąc się przyznać do własnej bezsilności zrzucają odpowiedzialność jeden na drugiego, albo przepisują na odczepnego jakieś leki, których stosowanie może w niejednym przypadku poważnie zaszkodzić pacjentowi...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez brokenwing 03 lip 2010, 00:28
Dziś wkurza mnie ,perspektywa kolejnej bezsennej nocy.CO z tym związane ..duzo myslenia i roztrząsania problemów natury egzystencjalnej .
" znów będzie w głowie wycie banshee"
Kiedyś ..w przyszłości ..nie uda mi się przetrwać kolejnej takiej nocy ...
brokenwing

przez Sean1 03 lip 2010, 10:07
Wkurza mnie jak koleżanka 18 letnia urodzi bachora i od razu na nk wkleja jego zdjęcia, a te debile wszystkie piszą "ale śliczny"... nosz kur :evil:

Poza tym wkurza mnie jeszcze kilka innych poważniejszych rzeczy, ale nie będę pisał o tym, bo i tak nikt nie skapuje.

przez brokenwing 03 lip 2010, 10:51
suicidesilence, mnie trochę wkurza jak ktoś na dzieci bachory mówi
brokenwing

przez *Monika* 03 lip 2010, 10:54
brokenwing, :D
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg